Menu

Hainan Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Hainan Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Hainan Airlines?

Rozkład lotów Hainan Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Hainan Airlines?

Bilety na lot linią Hainan Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Hainan Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Hainan Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Hainan Airlines

Hainan Airlines

Hainan Airlines to największy prywatny przewoźnik lotniczy w Chinach. Linie lotnicze założono w 1989 roku. 
Obsługują 500 krajowych i międzynarodowych tras oraz świadczą usługi czarterowe. Samoloty przewoźnika lądują na blisko stu lotniskach świata, zasięgiem swym obejmują Azję, Europę, Afrykę i obie Ameryki. 

Bagaż

W liniach lotniczych Hainan Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Hainan Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

 

Klasy rezerwacyjne

Hainan Airlines oferują przelot klasą ekonomiczną lub biznes. 
W klasie ekonomicznej pasażerom proponowane są koce i poduszki, a w klasie biznes fotele można rozłożyć na płasko.

Odprawa online

Podróżujący tą linią mogą odprawić się online od 42 do 2 godzin przed planowanym odlotem samolotu. 

Flota

Flota linii Hainan Airlines składa się ze 149 samolotów typu Airbus A330-200, A330-300, Boeing 737-700, B737-800, B767-300ER, B787-8.

Port lotniczy Haikou-Meilan

Międzynarodowe lotnisko Haikou-Meilan położone jest na wyspie Hajnan, w odległości ok. 25 km od centrum Haikou. Na terenie lotniska znajdują się punkty gastronomiczne i sklepy.

Posiłki

Linia lotnicza Hainan oferuje dania i przekąski kuchni chińskiej i europejskiej. Przewoźnik serwuje też napoje bezalkoholowe i wina. Na życzenie przygotuje specjalne posiłki dla dzieci, ale potrzebę taką należy zgłaszać najpóźniej do 24 godzin przed odlotem.

Dodatkowe usługi

W czasie lotu linia udostępnia pasażerom rozrywkę pokładową w postaci filmów, programów TV, muzyki i gier. Hainan oferuje pasażerom uczestnictwo w programie lojalnościowym Fortune Wings Club.