Menu

Hong Kong Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Hong Kong Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Hong Kong Airlines?

Rozkład lotów Hong Kong Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Hong Kong Airlines?

Bilety na lot linią Hong Kong Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Hong Kong Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Hong Kong Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Hong Kong Airlines

Hong Kong Airlines

Linie lotnicze Hong Kong Airlines powstały w Honkongu w 2001 roku jako CR Airways. Początkowo linie obsługiwały helikopterem Sikorsky S-76 Spirit pasażerskie przewozy czarterowe. 
Dziś linie Hong Kong Airlines świadcza planowe rejsy i cargo do dziesięciu miast Chin i Wietnamu, a od 2012 roku również do Londyn. 

Bagaż

W liniach lotniczych Hong Kong Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Hong Kong Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Hong Kong Airlines oferują dwie klasy podróży – ekonomiczną oraz biznes. 
W klasie biznes fotele rozkładają się na płasko, pasażerowie w trakcie lotu otrzymują koc. Na lotnisku obsługiwani są w pierwszej kolejności. 

Odprawa online

Podróżujący linią mogą odprawić się online od 48 do 2 godzin przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii składa się z 32 samolotów typu Airbus A320-200, A330-200, A330-300, A350-900. 

Port lotniczy Hongkong

Międzynarodowe lotnisko Hongkong jest dużym portem przesiadkowym, posiadającym jeden z największych terminali świata. Ze względu na wyspy, na których jest położony, nazywany jest Chek Lap Kok Airport. Lotnisko posiada znakomicie rozbudowaną infrastrukturę. Na jego terenie znajdują się restauracje, bary, sklepy, centra rozrywki. Na terenie całego portu jest dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu.

Posiłki

Posiłki podawane na pokładzie Hong Kong Airlines są uzależnione od trasy, klasy i pory lotu. Przewoźnik na specjalne życzenie przygotuje specjalne posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe usługi

Wszystkie samoloty linii wyposażone są w Wi-Fi oraz system rozrywki zapewniający dostęp do filmów, muzyki i gier. Przewoźnik oferuje też program lojalnościowy Fortune Wings Club.