Menu

LATAM Brasil

Reklama

Najlepsze okazje linii LATAM Brasil na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata LATAM Brasil ?

Rozkład lotów LATAM Brasil obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty LATAM Brasil ?

Bilety na lot linią LATAM Brasil  najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii LATAM Brasil kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem LATAM Brasil mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o LATAM Brasil

LATAM Brasil

Brazylijskie linie lotnicze LATAM Linhas Aereas są jednymi z największych w Ameryce Południowej. Założyło je w 1961 roku pięciu pilotów taksówek powietrznych. W pierwszych latach linie zajmowały się przewozem towarów na terenie kraju. Na przełomie wieków przewoźnik zaczął obsługiwać lotniska w Europie i Ameryce Północnej.  
W wyniku fuzji LAN Airlines S.A. z TAM S.A. powstała grupa lotnicza LATAM Airlines Group S.A. 

Bagaż

W liniach lotniczych LATAM na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w LATAM też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie LATAM oferują trzy klasy przelotu: ekonomiczną, biznes i pierwszą. 
Podróżujący klasą biznes mają regulowane fotele, a pasażerowie pierwszej klasy siedzą w fotelach, które można rozłożyć na płasko.
Pasażerowie klasy ekonomicznej na trasach kontynentalnych mogą w cenie biletu otrzymać koc, poduszkę i zestaw kosmetyków.

Odprawa online

Podróżując liniami LATAM można się odprawiać online. 

Flota

Flota linii LATAM składa się z ponad 160 samolotów typu Boeing 777, B767, Airbus A330, A321, A320, A319.

Port lotniczy Sao Pulo-Guarulhos

Międzynarodowe lotnisko Sao Pulo-Guarulhos im. Gubernatora Andrego Franca Montoro’ego położone jest 25 km na północny wschód od centrum Sao Paulo. Pod względem odprawianych pasażerów jest to największy port lotniczy Brazylii. Na terenie lotniska znajdują się hotel, restauracje, bary i sklepy. 

Posiłki

Pasażerom klasy ekonomicznej na trasach krajowych i krótkich międzynarodowych podawane są drobne poczęstunki. Na trasach międzykontynentalnych w cenie lotu są trzy posiłki. 
Na wszystkich trasach pasażerowie klasy biznes otrzymują trzy dania do wyboru, a pierwszej – pięć.