Menu

Jet2.com

Reklama

Najlepsze okazje linii Jet2.com na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Jet2.com?

Rozkład lotów Jet2.com obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Jet2.com?

Bilety na lot linią Jet2.com najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Jet2.com kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Jet2.com mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Jet2.com

Jet2.com

Jet2.com to trzecia co do wielkości linia lotnicza w Wielkiej Brytanii. Oferuje loty z 11 lotnisk w Wielkiej Brytanii do ponad 65 miejsc docelowych w Europie, na Morzu Śródziemnym i na Wyspach Kanaryjskich. Od pierwszego lotu w 2003 roku ciągle powiększają swoją flotę i obsługują ponad 100 samolotów. Jet2.com oferuje tanie loty i obsługę na najwyższym poziomie.

Jet2.com zdobyła wiele nagród, takich jak tytuł Najlepszej Linii Lotniczej w Wielkiej Brytanii według serwisu TripAdvisor. Znalazła się także na liście 10 najlepszych linii lotniczych na świecie – jako jedyna z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Zostali nagrodzeni również przez magazyn „Which?” tytułem Marki Podróżniczej Roku 2023 i pięcioma gwiazdkami za punktualność według OAG.

Bagaż

W liniach lotniczych Jet2.com na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Jet2.com też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Liniami lotniczymi Jet2.com podróżuje się w klasie ekonomicznej. Za niewielką opłatą jest możliwość wyboru miejsc jak też opcja wykupienia wygodnego miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi. 

Odprawa online

Podróżując liniami lotniczymi Jet2.com można dokonać odprawy online od 28 dni do 6 godzin przed planowanym wylotem.

Flota

Tanie linie lotnicze Jet2.com posiadają ponad 100 samolotów. Flota składa się z Boeingów i Airbusów.

Porty lotnicze

Jet2.com lata z następujących miejsc w Wielkiej Brytanii: Belfast (BFS), Birmingham (BHX), Bristol (BRS), East Midlands (EMA), Edynburg (EDI), Glasgow (GLA), Leeds Bradford (LBA), Londyn Stansted ( STN), Manchesterze (MAN), Newcastle (NCL) i Liverpoolu (LPL). Liverpool ustanowiono nową bazą Jet2.com od marca 2024 r.

Posiłki

Linie zapewniają za dodatkową opłatą trzydaniowe posiłki, których ceny zaczynają się od 40 zł. Posiłek można zamówić wraz z rezerwacją online biletu. Wybór dań jest szeroki i uzależniony od terminu i trasy lotu. Jako bonus, zamawiający otrzymuje na przekąskę zawijany rogalik z masłem. 

Dodatkowe usługi

Jet2.com proponuje pasażerom zakup voucherów podarunkowych. Ma również własny program lojalnościowy.