Menu

Xiamen Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Xiamen Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Xiamen Airlines?

Rozkład lotów Xiamen Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Xiamen Airlines?

Bilety na lot linią Xiamen Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Xiamen Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Xiamen Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Xiamen Airlines

Xiamen Airlines

Linie lotnicze Xiamen Airlines to pierwszy prywatny przewoźnik w Chinach. Założone zostały w 1984 roku. 51 proc. udziałów Xiamen należy do China Southern Airlines. 
Xiamen obsługują połączenia krajowe i międzynarodowe, łącznie 218 tras krajowych i 27 międzynarodowych.

Bagaż

W liniach lotniczych Xiamen Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Xiamen Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia lotnicza Xiamen Airlines oferuje trzy klasy podróży – ekonomiczną, biznes i pierwszą. 

Odprawa online

Podróżujący linią Xiamen Airlines mogą odprawić się online. 

Flota

Flota linii lotniczych Xiamen Airlines składa się ze 138 samolotów typu Boeing 737-700, B737-800, B757-200, B787-8.

Port lotniczy Xiamen

Międzynarodowe lotnisko Xiamen jest chińskim portem lotniczym, położonym w prowincji Fujian, po północno-wschodniej stronie wyspy Xiamen, w odległości ok. 10 km od miasta Xiamen. Lotnisko posiada dwa terminale, w których znajdują się restauracje i sklepy.

Posiłki

Linie oferują usługi cateringowe. Najpóźniej na 24 godziny przed planowanym odlotem pasażer może zamówić specjalny posiłek, dopasowany do własnej diety. 

Dodatkowe usługi

Linia lotnicza Xiamen Airlines zapewnia pasażerom rozrywkę, udostępniając filmy, programy popularnonaukowe i muzyczne. Przewoźnik proponuje też uczestnictwo w programie lojalnościowym Egret Card.