Menu

China Eastern

Reklama

Najlepsze okazje linii China Eastern na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata China Eastern?

Rozkład lotów China Eastern obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty China Eastern?

Bilety na lot linią China Eastern najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii China Eastern kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem China Eastern mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o China Eastern

China Eastern

China Eastern Airlines, drugi największy przewoźnik Chińskiej Republiki Ludowej, powstał w 1988 roku. Przez lata linie wykupywały mniejszych przewoźników – Great Wall Airlines, China Northwest Airlines, China Yunnan Airlines, Shanghai Airlines. W 2015 roku z kolei 3,5 proc. udziałów chińskiego przewoźnika wykupiły amerykańskie Delta Airlines.
China Eastern Airlines oferuje loty krajowe, międzynarodowe oraz regionalne. Od 2011 roku linie są członkiem sojuszu SkyTeam. Do chińskiego przewoźnika należy China Cargo Airlines.

Bagaż

W liniach lotniczych Eastern Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Eastern Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Klasa ekonomiczna oferuje podstawowy standard. W klasach biznesowej i pierwszej fotele rozkładają się, mają wbudowane gniazdka zasilania. Ponadto pasażerowie pierwszej klasy otrzymują zestaw kosmetyków i przyborów toaletowych.

Odprawa online

Podróżując liniami China Eastern Airlines nie ma możliwości odprawy online. 

Flota

Flota linii China Eastern składa się z 405 samolotów typu Airbus A319-100, A320-200, A330-200, A330-300, Boeing 737-700, B737-300ER.

Port lotniczy Szanghaj-Pudong

Międzynarodowe lotnisko Szanghaj-Pudong jest jednym z portów Chińskiej Republiki Ludowej. Lotnisko położone jest we wschodniej dzielnicy Pudong, ok. 30 km od centrum Szanghaju. Na jego terenie znajdują restauracje, bary, kawiarnie, sklepy z pamiątkami, centrum handlowe, sklepy bezcłowe. Na lotnisku dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu.

Posiłki

Darmowe posiłki i przekąski przysługują pasażerom klasy pierwszej i biznes, a ekonomicznej wyłącznie przy lotach długodystansowych. 

Dodatkowe usługi

Pasażerowie klas biznes i pierwszej mogą korzystać z dostępu do filmów. Chińskie linie oferują też uczestnictwo w programie lojalnościowym Eastern Miles.