Menu

All Nippon Airways

Reklama

Najlepsze okazje linii All Nippon Airways na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata All Nippon Airways?

Rozkład lotów All Nippon Airways obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty All Nippon Airways?

Bilety na lot linią All Nippon Airways najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii All Nippon Airways kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem All Nippon Airways mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o All Nippon Airways

All Nippon Airways

Linia lotnicza All Nippon Airways, w skrócie ANA, powstała w 1958 roku z połączenia dwóch japońskich przewoźników - Nippon Helicopter and Aeroplane i Far Eastern Airlines. Pierwsze międzynarodowe rejsy pojawiły się w siatce połączeń ANA w 1986 roku.  Wtedy samoloty japońskiej linii pierwszy raz wylądowały w Guam, Los Angeles i Waszyngtonie. Dziś przewoźnik swoim zasięgiem obejmuje Azję, Europę, Amerykę Północną i Oceanię. Ma też mocno rozbudowaną siatkę połączeń krajowych obejmującą cztery najważniejsze wyspy Japonii. 
ANA kontroluje kilka zależnych od niej pasażerskich przewoźników, wśród nich jest regionalna linia ANA Wings i czarterowa Air Japan. 

Bagaż

W liniach lotniczych All Nippon Airways na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w All Nippon Airways też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia ANA oferuje do wyboru cztery klasy przelotu: Economy, Premium Economy, Business i First.
W Economy pasażerowie mogą korzystać z gniazda zasilającego, np. do laptopa oraz z portu USB.
W klasie Premium Economy fotele są wyposażone w podnóżki, pasażerowie mają dostęp do uniwersalnego laptopa PowerPoint i portu USB.
Business – pasażerowie tej klasy są w pierwszej kolejności obsługiwani na lotnisku, a w samolocie wygodę zapewniają im fotele rozkładane do pozycji płaskiego łóżka.
Pasażerom klasy First lotnisko Narita oferuje ekskluzywne i priorytetowe usługi, luksusowe saloniki do relaksu; na pokładzie kabina tej klasy jest tak zaprojektowana, że zapewnia najwyższą przestrzeń, prywatność i komfort. Klasa to występuje u przewoźnika tylko w samolotach typu Boeing 777-300ER.

Odprawa online

Podróżując linią ANA odprawa online jest możliwa od 24 godzin do 75 minut przed planowanym odlotem samolotu.

Flota

Flota linii ANA składa się z 207 samolotów typu Airbus A320-200, Boeing 737-700, B737-700ER, B737-800, B767-300, B767-300ER, B777-200, B777-200ER, B777-300, B777-300ER, B787-8, B787-9, B787-10, B767-300ERF, B767-300BCF i 11 samolotów cargo Boeing 767-300F.

Port lotniczy Tokio-Narita

Międzynarodowe lotnisko Tokio-Narita jest najbardziej ruchliwym portem Japonii, ósmym w tej kategorii na świecie. Port położony jest w mieście Narota, w prefekturze Chiba, ok. 65 km na wschód od stolicy kraju, Tokio. Na terenie lotniska znajduje się wiele restauracji serwujących kuchnię japońską i międzynarodową, są też kawiarnie, bary, sklepy. Na terenie lotniska można korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu, połączenie z siecią po wrzuceniu monety umożliwiają także specjalne terminale. 

Posiłki

Linia ANA w czasie lotu serwuje posiłki, przekąski, desery, francuskie wina. Klasa Economy od Premium Economy różni się tym, że pasażerowie tej drugiej oprócz regularnego posiłku i napojów mogą skorzystać z ekskluzywnego serwisu pokładowego.

Dodatkowe usługi

Pasażerowie mogą w czasie lotu korzystać z umilającego czas systemu rozrywki pokładowej na żądanie. Przewoźnik udostępnia najnowsze hity filmowe, programy sportowe i muzyczne, audiobooki i inne. W czasie lotu można też uzyskać odpłatny dostęp do internetu, działa również na pokładzie podniebny sklep dutty free. Podróże japońską linią pozwala zbierać mile w programach lojalnościowych innych linii, które należą do Star Alliance.