Menu

Air Macau

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Macau na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Air Macau?

Rozkład lotów Air Macau obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Air Macau?

Bilety na lot linią Air Macau najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Air Macau kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Air Macau mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Air Macau

Air Macau

Chińskie linie lotnicze powstały w 1994 roku. Był to przełom – wcześniej do Makau nie kursowały żadne linie lotnicze. Rozwój linii w ostatnich latach umożliwił wzrost zainteresowania turystów regionem. Linie kursują do Japonii, Korei Południowej czy Singapuru.  
Ponad 51 proc. udziałów Air Macau posiada linia China National Aviation Corporation, 20 proc. Air China, 14 proc. spółka STDM i po 5 proc. rząd Makau, inwestorzy oraz linia lotnicza EVA Air.
Chiński przewoźnik obsługuje rejsy krajowe i międzynarodowe. 

Bagaż

W liniach lotniczych Air Makau na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Makau też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia Air Macau oferuje do wyboru dwie klasy przelotu, Ekonomiczną i Biznes. 

Odprawa online

Podróżując liniami Air Macau można się odprawiać online od 14 do 3 godzin przed planowanym odlotem samolotu.

Flota

Flota linii Air Macau składa się z 14 samolotów typu Airbus A319-100, A320-200, A321-200.

Port lotniczy Makau

Posiłki

Zależnie od trasy pasażerom serwowane są gorące śniadanie, obiad, kolacja lub przekąski. 

Dodatkowe usługi

Przewoźnik prowadzi Sky Shop, w którym można kupić markowe perfumy, kosmetyki, biżuterię, alkohol i inne drobne artykuły. Linie oferują pasażerom uczestnictwo w programie lojalnościowym Phoenix Miles.