Menu

Air Iceland

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Iceland na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Air Iceland?

Rozkład lotów Air Iceland obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Air Iceland?

Bilety na lot linią Air Iceland najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Air Iceland kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Air Iceland mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Air Iceland

Air Iceland

Linie Air Iceland założył w 1975 roku Tryggvi Helgason pod nazwą Flugfelag Norourlands. Linie są spółką zależną od Icelandair Group. 
Przewoźnik obsługuje regularne połączenia wewnątrz kraju oraz międzynarodowe na Grenlandię i Wyspy Owcze. Ponadto oferuje przeloty czarterowe oraz przewozy typu cargo krajowe i międzynarodowe.

Bagaż

W liniach lotniczych Air Iceland na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Iceland też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Air Iceland oferuje do wyboru klasy przelotu Full Flex, Semi Flex, Netoffers, Youth Standby i Business Card. Różnią się między sobą dostępnością darmowych usług typu zwrot biletów, wybór miejsca na pokładzie, priorytet obsługi na lotnisku, limit bagażu, liczba punktów w programie lojalnościowym.

Flota

Flota linii Air Iceland składa się z ok. 10 samolotów typu Bombardier Q400, Bombardier Q200 i Fokker 50.

Port lotniczy Reykjavik

Lotnisko Reykjavik jest drugim co do wielkości portem lotniczym Islandii. Lotnisko położone jest w granicach miasta, 2 km na południe od centrum. Czynne jest w godzinach 7-23 w dni powszednie i 8-23 w weekendy i święta. Na terenie portu znajduje się m.in. hotel i restauracje.

Posiłki

Linie Air Iceland na wszystkich trasach i we wszystkich klasach darmowo oferuje herbatę, kawę i wodę.

Dodatkowe usługi

Podróżującym islandzkimi liniami przewoźnik oferuje uczestnictwo w programie lojalnościowym Saga Club.