Menu

Croatia Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Croatia Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Croatia Airlines?

Rozkład lotów Croatia Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Croatia Airlines?

Bilety na lot linią Croatia Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Croatia Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Croatia Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Croatia Airlines

Croatia Airlines

Chorwackie linie lotnicze Croatia Airlines powstały w 1989 roku jako Zagal – Zagreb Airlines. Pierwszy lot wykonano pomiędzy Splitem a Zagrzebiem. 
Obecnie Croatia Airlines obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe do siedemnastu krajów Europy i Azji.

Bagaż

W liniach lotniczych Croatia Airways na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Croatia Airways też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie Croatia Airlines proponują dwie klasy przelotu – ekonomiczną i biznes.

Odprawa online

Podróżujący linią Croatia Airlines mogą odprawić się online od 23 godzin do 60 min. przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii Croatia Airlines składa się z 12 samolotów typu Airbus A319-100, A320-200, Bombardier Dash 8 Q400.

Port lotniczy Zagrzeb

Międzynarodowe lotnisko Zagrzeb jest największym portem Chorwacji, znajduje się ok. 17 km na południowy wschód od centrum stolicy kraju, Zagrzebia. Na terenie lotniska znajduje się wiele restauracji, kawiarni, sklepów. Z bezpłatnego internetu można korzystać przez kwadrans. 

Posiłki

Pasażerowie, zależnie od klasy, trasy i pory lotu, otrzymują na pokładzie różne posiłki i napoje. Specjalne posiłki należy zamawiać najpóźniej na 24 godziny przed planowanym odlotem.

Dodatkowe usługi

W czasie podróży pasażerowie mogą oglądać chorwackie filmy przyrodnicze. Podróżując linią Croatia Airlines można zbierać mile Miles&More.