Menu

Philippine Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Philippine Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Philippine Airlines?

Rozkład lotów Philippine Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Philippine Airlines?

Bilety na lot linią Philippine Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Philippine Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Philippine Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Philippine Airlines

Philippine Airlines

Filipińskie linie lotnicze Philippine Airlines powstały 1941 roku. Są najstarszymi liniami lotniczymi w Azji. W 1947 roku linie zaczęły obsługiwać trasy do Europy. 
Dzisiaj Philippine Airlines docierają do 31 miast na Filipinach oraz 41 portów zagranicznych w Azji, Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Europie i Ameryce Północnej.

Bagaż

W liniach lotniczych Philippine Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Philippine Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Philippine Airlines oferują dwie klasy podróży – ekonomiczną i biznes. 
W klasie ekonomicznej fotele wyposażone są w podnóżki i podłokietniki. W klasie biznes pasażerowie mają powiększoną przestrzeń na nogi, fotele rozkładają się do pozycji półleżącej. 

Odprawa online

Podróżujący linią Philippine Airlines mogą dokonać odprawy online od 24 godzin do 60 minut przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii lotniczej Philippine Airlines składa się z 57 samolotów typu Airbus A320-200, A321-200, A330-300, A340-300, Boeing 777-300ER. 

Port lotniczy w Manili

Międzynarodowe lotnisko Manila, posługujące się nazwą Ninoy Aquino, jest międzynarodową bramą dla przybywających na Filipiny ze wszystkich stron świata turystów. Położone jest na granicy dwóch miast: Pasay i Paranaque, w odległości ok. 7 km na południe od centrum stolicy kraju, miasta Manila. Na terenie lotniska znajdują się restauracje, kawiarnie i sklepy. 

Posiłki

Lista dań dostępnych na pokładzie uzależniona jest od klasy podróży. Pasażerowi częstowani są napojami z alkoholem i bezalkoholowymi. 

Dodatkowe usługi

Philippine Airlines oferują pasażerom dostęp do filmów, programów rozrywkowych, kanałów radiowych i telewizyjnych. Od 2013 roku na pokładach samolotów można korzystać z bezprzewodowego internetu. Przewoźnik proponuje też uczestnictwo w programie lojalnościowym Mabuhay Miles.