Menu

Ukraine International

Reklama

Najlepsze okazje linii Ukraine International na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Ukraine International?

Rozkład lotów Ukraine International obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Ukraine International?

Bilety na lot linią Ukraine International najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Ukraine International kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Ukraine International mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Ukraine International

Ukraine International

Linie lotnicze Ukraine International Airlines, bardziej znane jako flyUIA, to największy przewoźnik Ukrainy. Istnieją od 1992 roku. Założycielami linii byli: Ukraińska Organizacja Lotnictwa Cywilnego i irlandzka firma leasingowa – Guinness Peat Aviation. Dodatkowymi akcjonariuszem Ukraine International Airlines zostało w 1999 roku dwóch znanych przewoźników: Austrian Airlines i Swissair, a rok później dołączył do nich Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Linie założone zostały jako spółka akcyjna, a w 2011 roku w pełni zostały sprywatyzowane. Linie jako pierwsze we Wspólnocie Niepodległych Państw zostały wyróżnione certyfikatem Audytu Bezpieczeństwa Operacyjnego IATA (IOSA) i wpisane do rejestru IOSA.
Linie obsługują połączenia krajowe, europejskie, na Bliski Wschód i do Ameryki Północnej. Po bankructwie swojego konkurenta Aerosvit, linie te przejęły wiele połączeń, m.in. do Warszawy. W 2001 roku wybrane zostały jako oficjalny przewoźnik papieża Jana Pawła II podczas jego wizyty na Ukrainie.

Bagaż

W liniach lotniczych flyUIA na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w flyUIA też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Ukraine oferują klasy przelotu: Biznes, Ekonomiczną Premium i Ekonomiczną. Najbardziej uprzywilejowani są pasażerowie klasy biznesowej, poza prawem do większego bagażu rejestrowanego i podręcznego, mogą się cieszyć prawie na każdym lotnisku usługami business lounge, możliwością bezpłatnej zmiany daty podróży i innymi.
Premium Economy jest elastyczną klasa ekonomiczną. Atutem jej jest bezpłatna możliwość zamówienia specjalnych posiłków, gwarancja otrzymania bezpłatnych dwóch porcji posiłków, przekąsek, kawy, herbaty, soków, większej wagi bagażu rejestrowanego i podręcznego. Pasażerowie tej klasy siedzą w komfortowych, obszernych fotelach z dodatkową przestrzenią na nogi, siedzenia rozkładają się do pozycji półleżącej, otrzymują osobisty zestaw podróżny, w którego skład wchodzą koc, skarpety, zatyczki do uszu, maska na oczy. Dzięki monitorom wmontowanym w fotele pasażerowie mają dostęp do rozrywki.
Klasa Ekonomiczna jest najtańszą formą podróżowania w poprawnych warunkach i z płatnym cateringiem.

Odprawa online

Przed podróżą liniami flyUIA można dokonać odprawy online od 23 godzin do 60 minut przed planowanym odlotem.

Flota

Flota Ukraine International Airlines składa się z ponad 40 samolotów typu Boeing 737-300, 737-300F, 373-400, 737-500, 737-800, 737-900, 767-300, Embraer E190.

Port lotniczy Kijów Boryspol

Lotnisko Kijów Boryspol jest najpopularniejszym i największym międzynarodowym portem Ukrainy. Oddalone jest 29 km od centrum miasta. Na terenie terminali znajdują się restauracje, kawiarnie, kilka sklepów oraz trzy firmy świadczące usługi w zakresie wynajmu samochodów. W lożach dla VIP-ów jest bezprzewodowy dostęp do internetu, dostęp do sieci jest też w obrębie terminala B.

Posiłki

Od marca 2014 roku linie wprowadziły sprzedaż posiłków na pokładzie. Oferują pasażerom szeroki wybór przekąsek i napojów oraz ciepłych dań. Darmowe posiłki przysługują na trasach długodystansowych i w klasie biznes. Przewoźnik na zamówienie przygotuje specjalne posiłki, np. dietetyczne. Dla pasażerów czarterowych lotów posiłki zamawia organizator wycieczki.

Dodatkowe usługi

Ukraine International Airlines oferują pasażerom program Panorama Club, w którym gromadząc mile, wymienia się je na różne korzyści, od zniżek cenowych po nagrody. Na pokładach samolotów przewoźnika funkcjonuje SkyShop z wyborem perfum, smakołyków, alkoholi i prezentów.