Menu

Precision Air

Reklama

Najlepsze okazje linii Precision Air na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Precision Air?

Rozkład lotów Precision Air obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Precision Air?

Bilety na lot linią Precision Air najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Precision Air kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Precision Air mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Precision Air

Precision Air

Tanzańskie linie lotnicze Precision Air powstały w 1991 roku jako linie czarterowe. Regularne rejsy przewoźnik rozpoczął w 1999 roku. Od 2011 roku Precision Air jest spółką publiczną.

Bagaż

W liniach lotniczych Precision Air na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Precision Air też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia Precision Air oferuje pasażerom do wyboru dwie klasy pokładowe, ekonomiczną i biznes.

Flota

Flota linii Precision Air składa się ze 9 samolotów typu ATR 42-500, 42-600, 72-500. 

Port lotniczy Das es Salaam

Międzynarodowe lotnisko Das es Salaam jest największym portem w Tanzanii. Nosi imię Juliusa Nyerere, byłego polityka-przywódcy Tanzanii. Port położony jest w odległości ok. 12 km na południowy zachód od centrum miasta Das es Salaam. Na terenie lotniska znajduje się restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami i sklep duty free. 

Posiłki

Linia Precision Air serwuje w czasie lotu małą przekąskę, napoje oraz orzeszki.

Usługi dodatkowe

Podczas lotu samolotem linii Precision Air pasażerowie mogą dokonać zakupów w podniebnym sklepie duty free. Linie oferują członkostwo w programie lojalnościowym Tantiemy PAA.