Menu

Smart Wings

Reklama

Najlepsze okazje linii Smart Wings na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Smart Wings?

Rozkład lotów Smart Wings obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Smart Wings?

Bilety na lot linią Smart Wings najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Smart Wings kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Smart Wings mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Smart Wings

Smart Wings

Travel Service to czeska linia lotnicza, która oferuje swoim klientom loty czarterowe oraz linie regularne, a także loty w kategorii prywatnej – business jet. Została założona w 1997 roku, natomiast swoją działalność rozpoczęła w 1998.  Kierunku lotów skupiają się przede wszystkim na Europie, a także Afryce i Azji. Flota lata również do dwóch krajów w Ameryce Południowej. Travel Service Polska jest spółką-córką i działa na terenie kraju i kilku kontynentach od 2012 roku. Smart Wings to natomiast marka handlowa linii regularnych Travel Service, która oferuje wyżej wymienione połączenia do popularnych miejsc i lotnisko na praktycznie całym świecie.

Bagaż

Niezależnie od klasy, pasażerowie linii lotniczych Travel Service mogą ze sobą zabrać bagaż podręczny i rejestrowany. Natomiast w zależności od klasy, bagaż może więcej ważyć i posiadać inne wymiary. Dodatkowo w niektórych przelotach kładzie się nacisk na to, by bagaż był o kilka kilogramów lżejszy niż na większości tras lotniczych. Standardowo w bagażu podręcznym nie mogą znajdywać się ciecze w dużych butelkach, a także ostre przedmioty. Travel Service przykłada do tego bardzo dużą wagę podczas kontroli przed wejściem na pokład samolotu.

Klasy rezerwacyjne

Travel Service oferuje jak większość globalnych linii lotniczych przeloty w klasie ekonomicznej i w klasie business. Dodatkowo udostępnia możliwość zakupu biletu w tak zwanej klasie turystycznej, która pozwala na wzięcie ze sobą większego bagażu, a także daje dostęp do salonu linii lotniczej na wybranych lotniskach. Linia oferuje możliwość przelotów prywatnych, poprzez które można zamówić osobisty przelot w ramach business jet. 

Odprawa online

Odprawa online dla pasażerów Smart Wings jest możliwa dla niektórych lotów najwcześniej na 30 godzin przed planowanym odlotem. Po pomyślnie dokonanej odprawie przychodzi na podany e-mail dokument z kartą pokładową, którą należy wydrukować i okazać podczas kontroli biletów na lotnisku.  W wyjątkowych sytuacjach pasażerowie mogą zostać poproszeni o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Flota

Linia lotnicza Travel Service liczy sobie około 40 samolotów, głównie Boeingów. Każda z maszyn jest objęta szczegółową i regularną kontrolą techniczną. Smart Wings ściśle przestrzega wszystkich przepisów bezpieczeństwa, by pasażerowie mogli podróżować w spokoju. Na pokładzie każdego samolotu znajduje się wiele udogodnień, w tym rozrywka, zapewniona poprzez nowoczesne urządzenia techniczne.

Port lotniczy Praga im. Vaclava Havla

Lotnisko w Pradze jest jednym z większych lotnisk w Europie. Rokrocznie obsługuje około 12 mln pasażerów z całego świata. Znajduje się w odległości 10 kilometrów od centrum Pragi. Dojazd na lotnisko jest prosty i możliwy poprzez prywatne przewozy, a także komunikację publiczną miasta. W strefie wolnocłowej znajdują się różnego rodzaju sklepy z przekąskami oraz przedmiotami codziennego użytku. Na lotnisku działa darmowe wi-fi. 

Posiłki

Na lotach krótkodystansowych posiłki nie są serwowane, natomiast personel oferuje możliwość zakupu przekąsek i napojów w sklepiku, dostępnym na pokładzie. Sezonowe menu znajduje się w każdym samolocie, podane są również ceny. W skład przekąsek wchodzą kanapki, słodycze, a także różnego rodzaju napoje gorące, alkoholowe i bezalkoholowe. Na dłuższych dystansach realizowane są darmowe posiłki. Można zamówić w zależności od potrzeby danie jarskie, koszerne i bezglutenowe. Informację o diecie trzeba przekazać przynajmniej na trzy dni przed planowanym wylotem.

Dodatkowe usługi

Na pokładach samolotów Smart Wings każdy z pasażerów może się cieszyć indywidualną wirtualną rozrywką, także w języku polskim. W sklepiku można zakupić nie tylko przekąski, ale także różnego rodzaju gadżety oraz zabawki dla dzieci. Samoloty linii lotniczej są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.