Menu

S7 Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii S7 Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata S7 Airlines?

Rozkład lotów S7 Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty S7 Airlines?

Bilety na lot linią S7 Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii S7 Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem S7 Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o S7 Airlines

S7 Airlines

Linia lotnicza S7 należy do Rosji. Inaczej często nazywana jest także S7 Airlines. Jest to dosyć duży przewoźnik, który obsługuje loty zarówno międzykontynentalne, jak i międzynarodowe. Korzystając z przelotu taniej linii lotniczej S7, można dolecieć do wielu krajów europejskich, w tym do Grecji lub Czech. Płacąc za bilet na S7 Airlines, możemy także dolecieć do krajów Azji oraz Afryki. Linia lotnicza S7 powstała w 1992 roku jako przedsiębiorstwo „Sybir”. S7 Airlines bardzo dobrze prosperowało od tego czasu, a w 2010 roku stało się członkiem aliansu Oneworld, który jest jednym z sojuszy rosyjskich. Kod IATA tego przewoźnika to S7, czyli tak, jak nazwa całego przedsiębiorstwa.

Wymiary i waga bagażu linii lotniczych S7

Rodzaj i waga bagażu linii lotniczych S7 są zróżnicowane. Możemy wyróżnić kilka wartości, w zależności od klasy. Podróżując klasą ekonomiczną, podstawową, możemy zabrać tylko bagaż podręczny do 10 kg. Decydując się zaś na zakup biletu w klasie ekonomicznej flex, możemy zabrać i bagaż podręczny do 15 kg oraz walizkę rejestrowaną do 23 kg. Jest to wygodna opcja dla osób, które podróżują daleko. Natomiast w klasie biznesowej, możemy zabrać bagaż podręczny do 15 kg i jedną walizkę rejestrowaną do 32 kg. Jeśli znów wykupimy bilet lotniczy na S7 Airlines w klasie biznesowej flex, możemy wziąć ze sobą dwie walizki 32 kg. Jest to zatem spore udogodnienie. Pamiętajmy, że do bagażu podręcznego nie możemy zabierać ostrych przedmiotów. Tyczy się to także przedmiotów, znajdujących się w kosmetyczce. Niestety musimy wyłożyć pilnik do paznokci i np. golarkę.

Jakie klasy rezerwacyjne ma linia lotnicza S7?

S7 Airlines ma 2 klasy rezerwacyjne. Możemy polecieć klasą ekonomiczną oraz biznesową. Jaki bilet na S7 Airlines zakupić zatem? Wszystko zależy od tego, gdzie chcemy podróżować. Jeżeli możemy sobie finansowo pozwolić na zakup droższego biletu na dłuższą trasę, warto z tej opcji skorzystać. Dzięki temu będziemy mogli polecieć klasą biznesową i skorzystać z wielu benefitów, np. wygodnego lotu na siedziskach przeznaczonych do spania. Gdy jednak trasa, którą chcemy przebyć, jest w miarę krótka, możemy skorzystać z klasy ekonomicznej, podstawowej i zabrać tylko niewielki bagaż podręczny. Z pewnością finansowo wyjdzie to bardzo korzystnie.

Czy S7 Airlines ma odprawę online?

Korzystając z tanich linii lotniczych S7, możemy z łatwością dokonać odprawy online. W dzisiejszych czasach większość przewoźników ma taką możliwość. Warto wykonać odprawę internetowo, gdyż dzięki temu możemy o wiele później pojawić się na lotnisku. Jest to rozwiązanie naprawdę wygodne, a także sprawia, że lotnisko nie jest już aż tak przepełnione ludźmi. Trasa to wejścia na pokład jest zatem o wiele szybsza.

Jakie samoloty ma w swojej flocie linia lotnicza S7?

S7 Airlines jest sporym przewoźnikiem, który wylatuje na trasy międzykontynentalne. Samoloty, które ma w swojej flocie są zatem nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bardzo bezpieczne. Co roku przechodzą obowiązkowy przegląd i badanie techniczne, dzięki temu jest wiadome, czy mogą wyruszać na dalsze trasy. S7 Airlines w swojej flocie ma Boeingi i kilka rodzajów Airbusów. Łącznie samolotów jest ponad 50. Liczba ta jednak co roku się zmienia, ponieważ dochodzą nowe maszyny, a inne kończą loty.

Jaka jest główna siedziba linii lotniczej S7?

Rosyjski przewoźnik swoją siedzibę ma w Nowosybirsku, tam też znajduje się główne lotnisko tej linii lotniczej. Port lotniczy Nowosybirsk-Tołmaczowo jest zlokalizowany 16 km od centrum miasta, czyli w naprawdę niedalekiej odległości. Z łatwością można do centrum dostać się transportem publicznym, przystanki, z których się odjeżdża, mieszczą się tuż przy lotnisku. Port lotniczy Nowosybirsk-Tołmaczowo jest sporym lotniskiem, ma kilka sklepów, restauracje i strefę wolnocłową. Można zjeść coś, napić się kawy, czy zakupić prezent dla bliskich. Lotnisko co roku obsługuje kilka milionów podróżnych.

Dodatkowe usługi oferowane przez S7 Airlines

Linie lotnicze S7 mają dla swoich stałych klientów przewidzianą usługę programu lojalnościowego. Dzięki gromadzeniu punktów za różne przeloty, można wykorzystać je, np. na tańszy bilet lub skorzystać z lotu klasą biznesową. Za zarejestrowanie się, otrzymuje się od razu punkty na kartę. Co więcej, przewoźnik S7 oferuje swoim pasażerom posiłki na trasach. Lecąc krótszym lotem, możemy skorzystać z możliwości zakupu kanapki, napoju zimnego i gorącego, lecąc natomiast dłużej niż 3 godziny, możemy zamówić ciepły posiłek, który zostanie dostosowany do naszych preferencji. Musimy jednak zgłosić to załodze samolotu nieco wcześniej. Kuchnia S7 Airlines serwuje posiłki mięsne, wegetariańskie i wegańskie, a także dla alergików.