Menu

Singapore Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Singapore Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Singapore Airlines?

Rozkład lotów Singapore Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Singapore Airlines?

Bilety na lot linią Singapore Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Singapore Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Singapore Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Singapore Airlines

Singapore Airlines

Linie lotnicze Singapore Airlines są narodowym przewoźnikiem Singapuru. Powstały w 1947 roku pod nazwą Malayan Airways Limited. Od 1966 do 1972 roku linie znane były jako Malaysia-Singapore Airlines. Potem koncern podzielił się, w wyniku czego powstały dwie linie lotnicze: Malaysian Airline System i Singapore Airlines. Singapurski przewoźnik należy do jednych z największych w Azji, a przy tym jest jedną z najbardziej szanowanych i nieustannie rozwijających się marek lotniczych na świecie. 
Singapore Airlines obsługują w siatce połączeń pięć kontynentów, utrzymując przy tym wysoki standard usług. Niejednokrotnie linie otrzymywały nagrody branżowe. Od 1989 roku są właścicielem lokalnej linii lotniczej SilkAir, a od roku 2000 członkiem sojuszu Star Aliance, ściśle współpracują z LOT-em i Lufthansą. 

Bagaż

W liniach lotniczych Singapore Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Singapore Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Singapore Airlines oferują klasy przelotu: pierwszą, biznesową, ekonomiczną klasę Singapore Airlines Suites. 
W pierwszej klasie podróżni mają zapewniony komfort dzięki wygodnym fotelom oraz obsłudze na poziomie serwisu 5-gwiazdkowego hotelu.
Klasa biznes to więcej prywatności, wygodne miejsce do pracy, skórzane fotele o szerokości 86 cm rozkładające się na płasko lub do wygodnej pozycji do pracy. Miejsca w tej klasie wyposażone są w panel biznesowy z możliwością podłączenia się do sieci elektrycznej i korzystania z portów USB oraz w podręczną toaletkę.
Pasażerowie klasy ekonomicznej siedzą w specjalnie zaprojektowanych ergonomicznych fotelach, dzięki mniejszej liczbie rzędów podróżni dysponują większą przestrzenią na nogi i kolana, w fotelu przed pasażerem znajduje się  osobisty panel sterowania, a pod ekranem lampka do czytania, schowek na okulary, wieszak.
Singapore Airlines Suites to klasa, która oferuje jeszcze większy poziom prywatności i luksusu niż w klasie pierwszej. Każdy pasażer posiada dużą prywatną przestrzeń z bogatym wyposażeniem i akcesoriami. Taki apartament od reszty oddzielają przesuwne drzwi. Fotel w tej klasie rozkłada się do pozycji płaskiego łóżka z pluszowym materacem. W takim apartamencie znajduje się też siedzenie dla towarzysza, osobista szafa, schowek na bagaż, bardzo szeroki stół z możliwością regulacji wysokości i gniazdko USB.

Odprawa online

Podróżując liniami lotniczymi Singapore Airlines można od 48 do 2 godzin przed planowanym wylotem dokonać odprawy online.

Flota

Singapore Airlines może się pochwalić jedną z najmłodszych i najnowocześniejszych flot na świecie, która składa się ze 104 maszyn typu: Airbus A380-800, A330-300, Boeing 777-300ER, 777-300Ern, 777-300, 777-200ER, 777-200ERr, 777-200, 777-200r.

Port lotniczy Singapur-Changi

Międzynarodowe lotnisko miasta-państwa Singapuru jest jednym z pięciu najważniejszych portów lotniczych Azji. Uznane jest za jedno z najlepszych, najbardziej ruchliwych i najbardziej prestiżowych na świecie, otrzymało ponad 250 nagród. Na terenie terminali znajdują się dwa hotele. Poza nimi znajdują się w porcie liczne restauracje, bary, kawiarnie, ponad trzysta sklepów wielobranżowych oraz wypożyczalnie samochodów.

Posiłki

W klasie ekonomicznej pasażerowie mają możliwość skosztować różnorodności świata kuchni z wykwintną gamą azjatyckich smaków.  A na deser każdy otrzymuje lody. Biznes klasa wybiera posiłki z indywidualnie wyselekcjonowanego menu. W pierwszej klasie pasażerom serwowane są różnorodne potrawy, przygotowane przez światowej sławy kucharzy, a także najlepsze wina świata. Zaś w klasie Singapore Airlines Suites posiłki to prawdziwy festiwal smaków, a do każdego posiłku pasażerom podawane są znakomite wina, szampany i inne napoje. 

Dodatkowe usługi

W klasie ekonomicznej pasażerowie mają dostęp do ponad 1000 opcji programowych rozrywki. Klasa biznes dysponuje ponad 1000 programów audio i wideo, wszystko w jednym panelu sterującym. Klasa Singapore Airlines Suites oferuje lecącym w niej pasażerom najnowsze hity filmowe, programy telewizyjne, gry interaktywne na ekranie panoramicznym LCD, muzykę z bogatej płytoteki i inne atrakcje.