Menu

TUI fly Belgium

Reklama

Najlepsze okazje linii TUI fly Belgium na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata TUI fly Belgium?

Rozkład lotów TUI fly Belgium obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty TUI fly Belgium?

Bilety na lot linią TUI fly Belgium najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii TUI fly Belgium kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem TUI fly Belgium mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o TUI fly Belgium

TUI fly Belgium

Linie lotnicze Jetairfly są belgijskim przewoźnikiem, do listopada 2005 roku znanym jako TUI Airlines Belgium. Linia jest częścią największej w Europie floty turystycznej, należącej do największej grupy turystycznej na świecie, Grupy TUI Travel PLC. Poza belgijską linią w skład floty Grupy TUI aktualnie wchodzą: Arkefly, Corsairfly, TUIfly, Thomson Airways i TUIfly Nordic. Ich wspólna flota liczy ponad 150 samolotów.

Linie Jetairfly zostały utworzone w listopadzie 2003 roku. W 2012 roku przewoźnik zintegrował się z należącą do Grupy TUI marokańską linią Jet4you. 13 maja 2015 roku Grupa TUI ogłosiła, że wszystkie należące do niej i zależne od niej linie lotnicze będą przy zachowaniu własnego certyfikatu używały dodatkowej nazwy TUI.

Belgijska linia w swej sieci połączeń posiada 180 tras do ponad stu portów lotniczych basenu Morza Śródziemnego, Morza Czarnego, Karaibów, Wysp Kanaryjskich, Wyspy Zielonego Przylądka, Afryki i USA. 

Bagaż

W liniach lotniczych Jetairfly na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Jetairfly też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Na trasach krótko i średniodystansowych linia Jetairfly proponuje jedną klasę przelotu, oferującą standardowe usługi klasę Economy. Na rejsach długodystansowych jest więcej klas i zależą od typu samolotu. 

Odprawa online

Podróżujący tą linią mogą dokonać odprawy online w przypadku rejsów do USA, Cancunu, Varadero od 24 godzin do 60 minut przed odlotem, a w przypadku pozostałych kierunków od 30 godzin do 60 minut przed odlotem.

Flota

Flota linii Jetairfly składa się z 21 samolotów typu Boeing 737-700, B737-800, 767-300ER, B787-8 i Embraer 190.

Port lotniczy Bruksela

Międzynarodowe lotnisko Bruksela jest największym portem Belgii. Położone jest w Zaventem, w odległości ok. 12 km na północny wschód od centrum stolicy kraju, Brukseli. Na terenie lotniska znajdują się restauracje, bary, sklepy. Lotnisko objęte jest dostępem do bezprzewodowego internetu.

Posiłki

Na rejsach krótko i średniodystansowych linie Jetairfly oferują sprzedaż przekąsek i napojów. Na długich trasach pasażerowie mogą kupić posiłki.