Menu

Air Tahiti Nui

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Tahiti Nui na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Air Tahiti Nui?

Rozkład lotów Air Tahiti Nui obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Air Tahiti Nui?

Bilety na lot linią Air Tahiti Nui najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Air Tahiti Nui kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Air Tahiti Nui mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Air Tahiti Nui

Air Tahiti Nui

Linie lotnicze Air Tahiti Nui to narodowy przewoźnik Polinezji Francuskiej. Linie powstały w 1996  roku. 
Dzisiaj obsługują trasy do Tokyo, Paryża, Okland w Nowej Zelandii, Los Angeles.

Bagaż

W liniach lotniczych Air Tahiti Nui na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Tahiti Nui też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie oferują dwie klasy podróży – ekonomiczną i biznes. 

Flota

Flota linii lotniczej Air Tahiti Nui składa się z 5 samolotów typu Airbus A340-300. 

Port lotniczy Faa’a

Międzynarodowe lotnisko Faa’a jest największym portem lotniczym Polinezji Francuskiej. Położone jest na wyspie Tahiti, w odległości ok. 5 km na południowy zachód od centrum stolicy kraju, miasta Papeete. Na terenie lotniska znajdują się bary, restauracje. 

Posiłki

Podczas lotu serwowane są posiłki inspirowane kuchnią tahitańską i francuską. Pasażerom podawane są wina i napoje bezalkoholowe. Na życzenie linie przygotują specjalne posiłki, zamówienie należy zgłosić co najmniej 48 godzin przed odlotem.

Dodatkowe usługi

Pasażerowie na pokładzie mogą oglądać filmy, programy telewizyjne, muzyczne, grać w gry. Air Tahiti Nui proponuje też uczestnictwo w programie lojalnościowym Club Tiare.