Menu

Scoot

Reklama

Najlepsze okazje linii Scoot na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Scoot?

Rozkład lotów Scoot obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Scoot?

Bilety na lot linią Scoot najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Scoot kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Scoot mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Scoot

Scoot

Singapurskie linie lotnicze Tiger Airways zostały założone w 2003 roku. W 2007 roku linie rozpoczęły regularne loty z Singapuru do Perth w Australii.

Obecnie linie obsługują 38 kierunków, głównie w promieniu 5 godzin od Singapuru.

Bagaż

W liniach lotniczych Tiger Airways na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Tiger Airways też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Pasażerowie podróżują jedna klasą. Za dodatkową opłatą można wybrać fotel z większą przestrzenią na nogi. 

Odprawa online

Podróżując liniami Tiger Airways można się odprawiać online od 72 godzin do 60 minut przed planowym startem samolotu.

Flota

Flota linii Tiger Airways składa się z 25 samolotów typu Airbus A319-100, A320-200.

Port lotniczy Singapur-Changi

Międzynarodowe lotnisko Singapur-Changi jest portem lotniczym Singapuru, jednym z pięciu najważniejszych w Azji. Uznano je również za jedno z najlepszych lotnisk na świecie. Nagradzane było ponad 250 razy. Na terenie lotniska znajdują się hotele, restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, pasażerowie mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu.

Posiłki

Podróżując liniami lotniczymi Tiger Airways w czasie lotu można zakupić posiłki i napoje. W menu znajdują się lekkie dania, kanapki, sałatki, gorące i zimne napoje oraz alkohole.

Usługi dodatkowe

Tiger Airways oferuje swoim pasażerom w czasie rejsów darmowy magazyn Tiger Tales.