Menu

easyJet - Tanie loty eSky

Reklama

Najlepsze promocje easyJet na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata easyJet?

Rozkład lotów easyJet obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty easyJet?

Bilety na lot linią easyJet najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii easyJet kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem easyJet mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o easyJet

easyJet

Brytyjskie linie lotnicze easyJet to trzecie największe linie lotnicze świata. easyJet obsługuje ponad 600 krajowych i międzynarodowych tras w 32 krajach Europy i Afryki Północnej. W Polsce linie lotnicze easyjet latają z Krakowa. Tanie bilety na loty easyJet można kupić korzystając z licznych promocji i zniżek. Podręczny bagaż w easyJet jest wliczony w cenę biletu. W liniach lotniczych easyJet nie ma klas rezerwacyjnych, ceny biletów różnią się w zależności od taryfy.

Gdzie lata easyJet?

Lista kierunków, gdzie lata easyJet, jest bardzo długa. Z liniami lotniczymi easyJet można pokonać większość europejskich tras. Samoloty docierają do Izraela i Egiptu na wschodzie, aż po Wyspy Kanaryjskie i Islandię na zachodzie. Gdzie jeszcze lata easyJet? Najdalej wysuniętym na północ lotniskiem jest Ostersund w Szwecji, natomiast najdalszym kierunkiem na południe jest Hurgada w Egipcie oraz Las Palmas na Kanarach.

To oczywiście tylko skrajne kierunki, do których można dostać się tą linią lotniczą. A gdzie lata easyJet z Polski? Samoloty startują z dwóch lotnisk. Lublin łączy się z włoskim lotniskiem Malpensa w Mediolanie. Natomiast ogromna siatka lotów dostępna jest z krakowskiego lotniska Balice. Gdzie lata easyJet ze stolicy Małopolski? Można stąd dolecieć do kilku lotnisk w Wielkiej Brytanii, do Niemiec, Francji, Szwajcarii czy Włoch.

easyJet - co można mieć w bagażu podręcznym?

Każdy podróżny pakując się do samolotu, musi wiedzieć, co można mieć w bagażu podręcznym w easyJet. Lista przedmiotów zabronionych jest wspólna dla wszystkich linii lotniczych i wynika z przepisów dotyczących bezpieczeństwa na pokładzie samolotu, również easyJet. To, co można mieć w bagażu podręcznym, sprowadzić można do kilku prostych zasad.

Niedozwolone w bagażu podręcznym są wszelkie płyny poza napojami kupionymi w strefie odlotów. Na trasach w Unii Europejskiej można bez większych ograniczeń przewozić natomiast jedzenie. Co jeszcze można mieć w bagażu podręcznym easyJet? Prasę, przedmioty, które nie mają ostrych zakończeń i nie są łatwopalne.

Kiedy kupować bilety easyJet?

Nie jest tajemnicą, że ceny biletów lotniczych zmieniają się wraz z zainteresowaniem podróżnych. Kiedy kupować bilety easyJet, by zapłacić jak najmniej? Tanie bilety easyJet kupić można, jeśli planujemy podróż z dużym wyprzedzeniem. Badania pokazują, że tanie bilety na trasy europejskie najlepiej kupować ok. 20 tygodni przed planowaną podróżą.

Zwróć również uwagę na dzień tygodnia, kiedy kupujesz bilety easyJet. Ponieważ najwięcej osób ma czas na szukanie biletów w weekend, wtedy ich ceny są najwyższe. Do kupowania biletu easyJet zabierz się więc w tygodniu.

easyJet jak dokupić bagaż?

Każdy pasażer może wnieść na pokład bagaż podręczny o określonych wymiarach. Bagaż większy lub zawierający przedmioty zabronione na pokładzie samolotu musi być nadany jako bagaż rejestrowany. Jak w easyJet dokupić bagaż rejestrowany? Można to zrobić na kilka sposobów - już w trakcie rezerwacji, po niej lub na lotnisku, bezpośrednio przed odlotem.

Jak dokupić bagaż w easyJet? Ważne, by zrobić to przed odprawą. Wystarczy zalogować się do swojej rezerwacji i dokupić bagaż rejestrowany. Można również dokupić bagaż rejestrowany na lotnisku, ale opłata będzie wtedy znacznie wyższa.

easyJet jak przebukować bilet?

Każdemu może zdarzyć się nieprzewidziana zmiana planów. easyJet przebukowanie biletu umożliwia niezależnie od tego, czy chcemy zmienić termin lotu czy przebukować bilet na inna osobę. Warto jednak sprawdzić ceny lotów w terminie, który nas interesuje. Może się okazać, że kupno nowego biletu jest tańsze niż przebukowanie biletu w easyjet.

Aby przebukować bilet w easyJet, należy zalogować się do swojej rezerwacji przed odprawą. Wystarczy wybrać odpowiednie pole i już można przebukować bilet w easyJet. Za każdą taką operację pobierana jest dodatkowa opłata.

Jak anulować lot easyJet?

Podczas rezerwacji pomyliłeś daty? A może wydarzyło się coś, przez co musisz zmienić plany? Pewnie chcesz wiedzieć, jak anulować lot easyJet. Oczywiście, linie lotnicze stwarzają taką możliwość, ale, podobnie jak wszelkie inne usługi w easyJet, anulowanie lotu jest dodatkowo płatne.

Odzyskać możesz tylko część pieniędzy. Jeśli chcesz anulować lot easyJet, który zarezerwowałeś nie wcześniej niż 24 godziny temu, możesz to zrobić, logując się do swojej rezerwacji. Koszt anulowania biletu easyJet jest potrącany z sumy, jaką zapłaciłeś, a reszta jest zwracana na kartę kredytową. Tańszym rozwiązaniem niż anulowanie lotu w easyJet jest przebukowanie biletu.

Jak odprawić się online w easyJet?

Aby uniknąć dodatkowych opłat na lotnisku, pasażerowie easyJet odprawiają się online samodzielnie. Nie jest to skomplikowany proces. Wystarczy przygotować dokument dla każdego z pasażerów - dowód osobisty lub paszport, z pomocą którego będziemy odprawiać się online w easyJet.

Jak odprawić się online w easyJet? Kliknij w link do odprawy online znajdujący się w mailu. Możesz to zrobić od 30 dni do 2 godzin przed planowanym odlotem. Aby odprawić się online w easyJet, wprowadź dane każdego pasażera - muszą być takie same jak w dokumencie, który zabierzesz ze sobą na lotnisko

easyJet: Jak wydrukować kartę pokładową?

Gdy odprawisz się online, a zanim pojedziesz na lotnisko, musisz jeszcze wydrukować kartę pokładową. To dokument potwierdzający twoją rezerwację oraz miejsce na pokładzie samolotu easyJet.

Jak wydrukować kartę pokładową easyJet? Po dokonaniu odprawy online przez cały czas dostępna będzie funkcja drukowania karty pokładowej. Wybierz ją i gotowe. Pamiętaj, że oprócz karty pokładowej easyJet musisz zabrać ze sobą dokument użyty podczas odprawy online.

Jak zabukować bilet easyJet?

Chcesz wybrać się w podróż, ale nie wiesz, jak zabukować bilet easyJet? Nic prostszego. W wyszukiwarce wpisz trasę, która cię interesuje oraz daty podróży. Po chwili otrzymasz listę dostępnych miejsc w samolotach easyJet, które spełniają wybrane przez ciebie kryteria. Aby zabukować bilet easyJet wybierz wariant, który odpowiada ci najbardziej i wypełnij wymagane pola. Po chwili przejdziesz do płatności. W ten sposób zabukujesz bilet w easyJet.

Jak zmienić rezerwację easyJet?

Jeśli wydarzy się coś niespodziewanego, co spowoduje, że nie możesz pojawić się na pokładzie samolotu w dniu, w którym masz zabukowany lot, nic straconego. Możesz zmienić rezerwację w easyJet. Wysokość opłat uzależniona jest od tego, ile czasu pozostało do startu samolotu oraz na czym dokładnie ma polegać zmiana rezerwacji lotu easyJet.

Więc jak zmienić rezerwację lotu easyJet? Zaloguj się do swojej rezerwacji i wybierz interesujący cię rodzaj zmiany. Najtańsze są zmiany w rezerwacji dokonywane na więcej niż dwa miesiące przed planowana podróżą. Najdroższe zmiany dotyczą oczywiście zmian w rezerwacji easyJet dokonywanych w ostatniej chwili przed odlotem, a nawet do dwóch godzin po starcie samolotu.

Gdzie lata easyJet z Krakowa?

Chcesz wybrać się w podróż z easyJet, ale nie wiesz, gdzie te linie lotnicze latają? Sprawdź, gdzie lata easyjet z Krakowa i wybierz trasę, która najbardziej ci odpowiada. Do wybor masz zachod Europy - sześć lotnisk w Wielkiej Brytanii, w tym Londyn Gatwick i Belfast, dwa francuskie lotniska - w Paryżu i Lyonie oraz trzy włoskie kierunki - Mediolan, Wenecję i Neapol. Gdzie jeszcze lata easyJet z Krakowa? Na liście bezpośrednich tras są również Bazylea, Genewa i Hamburg.​

easyJet kiedy najtaniej?

Kiedy najtaniej w easyJet kupisz bilet? Aby znaleźć naprawdę tanie bilety, trzeba mieć trochę cierpliwości i elastyczny grafik. Jeśli nie zależy ci na konkretnym terminie podróży, możesz wybrać ten, kiedy w easyJet jest najtaniej. Zazwyczaj najdroższe bilety są w okolicach popularnych świąt i w wakacje do turystycznych miejscowości. Unikaj więc takich połączeń.
Kiedy najtaniej w easyJet znaleźć można połączenie? Wtedy, gdy połączenia na danej trasie są mało popularne. Jeśli jednak zależy ci na konkretnym terminie, nie zwlekaj, tylko zabukuj lot najszybciej, jak to możliwe. Im wcześniej, tym w easyJet jest taniej.

Kiedy promocje w easyJet?

Żadna linia lotnicza nie podaje konkretnych dat, kiedy są promocje. easyJet również stroni od takich praktyk. Dlaczego? Pasażerowie czekaliby na takie dni, by wykupić najciekawsze połączenia taniej niż zazwyczaj. To oczywiście nie znaczy, że dobrych okazji nie ma. Kiedy promocje w easyjet są naprawdę atrakcyjne?
Najciekawsze propozycje dotyczą zawsze nowych tras. Gdy otwierane jest nowe połączenie, warto sprawdzać, kiedy promocje w easyJet się zaczną. Zazwyczaj promocja obejmuje kilka pierwszych biletów. To nie wszystko. To, kiedy promocje w easyJet są naprawdę atrakcyjne, może być również związane z zakończeniem sezonu.

easyJet kiedy odprawa?

Przed lotem samolotem podróżny musi wykonać kilka czynności. Jedną z nich jest samodzielna odprawa w easyJet. Kiedy odprawa jest możliwa? Gdy zabukujesz lot, musisz dopełnić jeszcze jednej formalności - odprawić się online, podając swoje szczegółowe dane liniom lotniczym easyJet.
Kiedy odprawa jest możliwa? Od 30 dni do 2 godzin przed planowanym startem samolotu. Pamiętaj, że w liniach lotniczych easyJet odprawa online jest obowiązkowa dla każdego pasażera, nie ma możliwości odprawienia się na lotnisku. Do odprawy online w easyjet użyj odpowiedniego dokumentu - dowodu osobistego lub paszportu - zależnie od trasy, na jakiej podróżujesz.

easyJet - jak wydrukować bilet?

Od lat linie lotnicze nie wysyłają do pasażerów papierowych biletów, dlatego wiele osób zastanawia się, jak wydrukować bilet w easyJet. Nie jest to bezzasadne pytanie. Nie chodzi tu jednak o drukowanie biletu lotniczego, ale karty pokładowej, którą uzyskasz po odprawie online.
Od 30 dni do 2 godzin przed planowanym odlotem możesz odprawić się online w easyJet. Jak wydrukować bilet? Tym, co będzie ci potrzebne do wejścia na pokład samolotu easyJet, jest karta pokładowa. Zamiast szukać więc opcji drukowania biletu lotniczego, wydrukuj kartę pokładową i zabierz ją ze sobą na lotnisko.