Ural Airlines

Najlepsze okazje linii Ural Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Pokaż filtry
  • Rosja
    z: Warszawa (WAW)
    Moskwa
    Sprawdź szczegóły
    od 560 PLN

Ural Airlines

Ural Airlines to rosyjska linia lotnicza powstała w 1993 roku. Siatka połączeń obejmuje Azję oraz częściowo Europę. 

Bagaż

W liniach lotniczych Ural Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Ural Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

W klasie Economy podróż jest najtańsza. W cenę wliczony jest jednak standardowy posiłek, napoje oraz dostęp do czasopism.
Podróżujący klasą Comfort siedzą po dwie osoby w trzyosobowych rzędach, a pozostałe usługi są na poziomie klasy Business.
Klasa Business daje pasażerom możliwość skorzystania z szybszej odprawy. Ponadto pasażerom przysługują wyższe limity bagażu podręcznego oraz rejestrowanego. Na pokładzie w zestawie otrzymują koc, poduszkę, zestaw czasopism.

Odprawa online

Moment otwarcia odprawy online uzależniony jest od trasy i rodzaju lotu. W przypadku większości tras w ramach zwykłego rozkładu lotów, odprawa online możliwa jest od 23 godzin przed planowanym odlotem. Odprawa online zamykana jest na 4 godziny przed startem. Wyjątek stanowią loty do i z Jekaterynburgu, Moskwy, Czity, Chabarowska, Niżnego Nowogrodu, Petersburga, Samary i Orenburga. W tym wypadku przez internet można odprawić się do 1 godziny przed startem.

Flota

Linie Ural Airlines dysponują 34 maszynami typu Airbus. 18 z nich to A320s, 10 – A321s, a 6 – A319s.

Port lotniczy Jakaterynburg

Posiłki

Pokładowe menu uzależnione jest od trasy i klasy podróży. W klasie Economy są to zimne lub ciepłe danie, deser, napoje, kawa i herbata. W klasie Business pasażerowie mają wybór wśród kilku dań, przystawek oraz alkoholi. W tej klasie dania serwowane są na porcelanowych talerzach. Menu zmieniane jest dwa razy do roku, zależnie od pory roku. 
W razie potrzeby można zamówić posiłek specjalny – wegetariański, dla dziecka, danie rybne lub lekkie śniadanie. Posiłek specjalny należy zamówić najpóźniej na dobę przed planowanym startem. Na trasach do Turcji i Egiptu nie ma możliwości zamówienia specjalnego posiłku.