Menu

SriLankan Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii SriLankan Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata SriLankan Airlines?

Rozkład lotów SriLankan Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty SriLankan Airlines?

Bilety na lot linią SriLankan Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii SriLankan Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem SriLankan Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o SriLankan Airlines

SriLankan Airlines

SriLankan Airlines zostały założone przez rząd Sri Lanki w 1979 roku.  Początkowo przewoźnik latał dwoma wydzierżawionymi od Singapore Airlines samolotami Boeing 707, potem poszerzyła swoją flotę, a wraz z nią siatkę połączeń. 
Obecnie łączy Sri Lankę z krajami Azji, Europy, Bliskiego Wschodu, USA i Oceanii.  

Bagaż

W liniach lotniczych SriLankan Airline na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w SriLankan Airline też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie SriLankan Airlines oferują do wyboru dwie klasy, ekonomiczną i biznes. 

Odprawa online

Podróżując linią SriLankan Airlines odprawa online jest możliwa od 24 do 2 godzin przed planowanym wylotem samolotu. 

Flota

Flota linii SriLankan Airlines składa się z 24 samolotów typu Airbus A320-200, A321-200, A330-200, A330-300, A340-300.

Port lotniczy Kolombo

Międzynarodowe lotnisko Bandaranaike w Kolombo jest największym portem na Sri Lance. Nazwano je na cześć byłego premiera. Lotnisko położone jest w odległości ok. 22 km na północ od centrum Kolombo. Na terenie lotniska znajduje się wiele restauracji, kawiarni, barów, sklepów. 

Posiłki

Linia SriLankan Airlines w czasie lotu serwuje w obu klasach posiłki i napoje. Ponadto pasażer klasy biznes może zamówić posiłek dopasowany indywidualnych potrzeb najpóźniej 48 godzin przed planowanym wylotem.

Dodatkowe usługi

W czasie lotu pasażerowie mają dostęp do filmowej klasyki Hollywood, programów TV, sportowych, dla dzieci, do 22 muzycznych kanałów radiowych oraz gier. Na pokładzie nowej floty Airbus A330-300 w partnerstwie z OnAir przewoźnik oferuje łączność Wi-Fi. W obu klasach pasażerowie mają możliwość skorzystania z telefonu satelitarnego.