Menu

Air Austral

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Austral na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Air Austral?

Rozkład lotów Air Austral obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Air Austral?

Bilety na lot linią Air Austral najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Air Austral kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Air Austral mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Air Austral

Air Austral

Linie lotnicze Air Austral to francuski przewoźnik. Powstały w grudniu 1974 roku, a założycielem ich był lokalny biznesmen Gerard Etheve. Przewoźnik był pierwszym komercyjnym na francuskiej wyspie Reunion na Oceanie Indyjskim. Pierwotnie linie nazywały się Reunion Air Services, w grudniu 1986 roku zmieniły nazwę na Air Reunion, a niedługo potem na tę obowiązującą do dziś. Pierwszy rejs odbył się samolotem Hawker Siddey HS 748 turboprop z lotniska Saint-Marie do Mayotte. W 2003 roku Air Austral uruchomiły pierwszy rejs dalekodystansowy do Paryża. 
Dziś linie obsługują połączenia między Reunion a Francją, RPA, Australią, Nową Kaledonią i wieloma innymi miejscami Oceanu Indyjskiego. 

Bagaż

W liniach lotniczych Air Austral na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Austral też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Podróżujący liniami Air Austral mają do wyboru trzy klasy przelotu: Loisir-Economy, Confort-Eco Premium i Club Austral-Business. 
W Leisure-Economy pasażerowie otrzymują ekwipunek ze skarpetami i wyświetlane są im podczas lotu filmy. 
W Confort-Eco Premium podróżuje się w prywatnej kabinie, siedząc na skórzanych fotelach z podnóżkami. W ramach rozrywki pasażerowie mogą korzystać z usług wideo. 
Club Austral-Business zapewnia największy komfort, pasażerowie w prywatnych kabinach mają do wyboru 6 kanałów filmowych. Podróżujący tą klasą pasażerowie otrzymują ciepłe ręczniki.

Odprawa online

Jest możliwa od 24 godzin do 60 minut przed planowanym odlotem.

Flota

Flota linii składa się z 9 samolotów typu ATR 72-500, Boeing B737-800NG, B777-200LR i B777-300ER.

Port lotniczy Reunion

Międzynarodowe lotnisko Roland Garos jest jedynym portem lotniczym na wyspie Reunion. Położone jest ok. 10 km na wschód od centrum stolicy wyspy, miasta Saint-Denis. W budynku terminala pasażerowie mają do dyspozycji bary, restauracje, kawiarnie, sklepy, działa firma świadcząca usługi wynajmu samochodów. Do dyspozycji pasażerów jest również bezpłatna sieć WiFi.

Posiłki

W klasie Loisir-Economy serwowane są pasażerom posiłki i napoje. W Confort-Eco Premium mają zapewnionego szampana, wina oraz do wyboru dwa menu, w tym jedno kreolskie. Podróżujący Club Austral-Business mogą wybierać posiłki spośród trzech proponowanych menu, serwowany jest pasażerom szampan oraz wino, a po posiłku kawa espresso. 

Dodatkowe usługi

Często podróżującym pasażerom linie oferują program lojalnościowy Indigo Card i Capricorn. Podczas rejsów pasażerowie mają dostęp do pokładowej rozrywki audio-wideo. Linie oferują 46 programów wideo, 80 audio i kilka gier. Dzięki systemowi geolokalizacji pasażerowie mogą śledzić pozycję samolotu podczas lotu.