Menu

TACV

Reklama

Najlepsze okazje linii TACV na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata TACV?

Rozkład lotów TACV obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty TACV?

Bilety na lot linią TACV najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii TACV kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem TACV mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o TACV

TACV

Powstałe w 1975 roku linie lotnicze TACV (Transportes Aereos de Cabo Varde) są narodowym przewoźnikiem Republiki Zielonego Przylądka. 
Świadczy połączenia regularne, czarterowe i cargo między wyspami oraz loty do Europy, Ameryki Północnej, Południowej i Afryki Zachodniej.

Bagaż

W liniach lotniczych TACV na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w TACV też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze TACV oferują cztery taryfy podróży. Różnią się między sobą limitem bagażu, liczbą zbieranych mil, możliwością zmian lub zwrotów. 

Odprawa online

Podróżujący linią TACV mogą odprawić się online.

Flota

Flota linii lotniczych TACV składa się z 5 samolotów typu Boeing 737-800, B757-200, ATR 42-500, 72-500.

Port lotniczy Praia

Międzynarodowe lotnisko Praia imienia Nelsona Mandeli położone jest na wyspie Santiago, w odległości ok. 2 km na wschód od centrum stolicy Republiki Zielonego Przylądka, miasta Praia. Na terenie lotniska znajdują się bary i sklepy. Dostęp do bezprzewodowego internetu jest bezpłatny.

Posiłki

Menu dostępne na pokładzie uzależnione jest od trasy i klasy lotu.

Dodatkowe usługi

Linie lotnicze TACV oferują pasażerom dostęp do rozrywki pokładowej oraz uczestnictwo w programie lojalnościowym TACV Club.