Menu

Air Tahiti

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Tahiti na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Air Tahiti?

Rozkład lotów Air Tahiti obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Air Tahiti?

Bilety na lot linią Air Tahiti najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Air Tahiti kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Air Tahiti mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Air Tahiti

Air Tahiti

Linia lotnicza Air Tahiti powstała w 1953 roku. Jej historia jest ściśle związana z historią lotnictwa Polinezji Francuskiej. Linia kursuje między 46 wyspami Polinezji, gwarantuje miedzy nimi wymianę administracyjną, edukacyjną i medyczną, czym przyczynia się do rozwoju tego terytorium. Świadczy usługi czarterowe i towarowe, a od 2007 roku realizuje loty międzynarodowe. 

Bagaż

W liniach lotniczych Air Tahiti na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Tahiti też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Na pokładzie samolotów Air Tahiti nie ma wyboru klas przelotu. Pasażerowie podróżują w wygodnych, rozkładanych fotelach. Miejsca nie są pasażerom przydzielane, sami je wybierają po wejściu do samolotu. W turbośmigłowych samolotach linii nie ma stewardów, ani możliwości kupienia przekąsek, czy napojów.

Odprawa online

Podróżując linią Air Tahiti odprawa online jest możliwa od 16 godzin do 60 minut przed planowanym odlotem samolotu. 

Flota

Flota linii Air Tahiti składa się z 14 samolotów typu ATR 42-600, 72-500 i 72-600, Beechcraft i Twin Otter.

Port lotniczy Faa’a

Międzynarodowe lotnisko Faa’a jest największym portem Polinezji Francuskiej. Położone jest na wyspie Tahiti, 5 km na południowy zachód od stolicy kraju, miasta Papeete. Na jego terenie są bary, sklepy wolnocłowe, z pamiątkami, biżuterią, kwiaciarnia. Przez 15 min. istnieje też możliwość skorzystania z bezpłatnego Wi-Fi.

Posiłki

Air Tahiti na powitanie serwuje soki owocowe, przed 9 rano również herbatę lub kawę. Rozmaite napoje, słone ciastka i kanapki są dostępne za dopłatą. Napoje alkoholowe sprzedawane są po 9 rano.