Menu

Wideroe

Reklama

Najlepsze okazje linii Wideroe na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Wideroe?

Rozkład lotów Wideroe obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Wideroe?

Bilety na lot linią Wideroe najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Wideroe kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Wideroe mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Wideroe

Wideroe

Norweskie linie lotnicze Wideroe (właściwie Wideroe's Flyveselskap AS) powstały w 1934 roku. Dzisiaj są największym skandynawskim przewoźnikiem.

W roku 2000 norweski przewoźnik został kupiony przez Grupę SAS, a 10 lat później przejął regionalne usługi SAS w zachodniej Norwegii. W maju 2013 roku Grupa SAS sprzedała 80 proc. swoich udziałów w Wideroe. W październiku 2015 roku Wideroe przejęła wszystkie trasy SAS po Norwegii. 

Bagaż

W liniach lotniczych Wideroe na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Wideroe też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie Wideroe oferują przelot w trzech taryfach. Różnią się dostępnością usług na lotnisku i na pokładzie. Ponadto linie oferują różne zniżki związane z wiekiem pasażerów.

Odprawa online

Podróżujący norweską linią mogą odprawić się online w ciągu 22 godzin przed planowanym odlotem.

Flota

Flota linii Wideroe składa się z 42 samolotów typu Bombardier Dash 8-100, Dash 8-Q200, Dash 8-300, Dash Q400 NextGen.

Port lotniczy Bodo

Lotnisko Bodo jest niedużym lotniskiem w środkowej części Norwegii. Położone w odległości ok. 26 km na północny wschód od centrum miasta. Na lotnisku dostępny jest darmowy internet.

Posiłki

Wideroe oferuje na wszystkich lotach trwających co najmniej 40 minut kawę, herbatę, wodę, a także, w zależności od trasy i pory dnia, posiłek lub lekkie przekąski. 

Usługi dodatkowe

Podczas lotów międzynarodowych pasażerowie mają dostęp do bezpłatnych gazet.

Ponadto linia proponuje członkostwo w programie lojalnościowym EuroBonus.