Menu

Westjet

Reklama

Najlepsze okazje linii Westjet na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Westjet?

Rozkład lotów Westjet obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Westjet?

Bilety na lot linią Westjet najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Westjet kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Westjet mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Westjet

Westjet

Kanadyjskie linie lotnicze WestJet powstały w 1996 roku. Od 2004 roku obsługują trasy międzynarodowe. WestJet jest pierwszą tanią linią lotniczą łączącą Amerykę Północną z Europą. 

Bagaż

W liniach lotniczych WestJet na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w WestJet też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia WestJet oferuje do wyboru trzy taryfy – Econo, Flex i Plus. Taryfa Econo oferuje standardowe warunki podróży. 
W najbardziej komfortowe warunki są w taryfie Plus – pasażerowie mają powiększoną przestrzeń na nogi, a w przypadku lotów powyżej 6 godzin – brak dodatkowych opłat za  zmiany w rezerwacji. 

Odprawa online

Podróżujący kanadyjską linią mogą odprawić się online od 24 godzin do 60 minut przed planowanym startem samolotu.

Flota

Flota linii WestJet składa się ze 138 samolotów typu Boeing 737-600, B737-700, B737-800. B767-300ER, Bombardier Q400 NextGen.

Port lotniczy Calgary

Międzynarodowe lotnisko Calgary jest jednym z największych lotnisk w Kanadzie. Położone w odległości ok. 26 km na północny wschód od centrum miasta Calgary. Na terenie lotniska jest wiele barów, restauracji, kawiarni, sklepów. Dostępne jest Wi-Fi.

Posiłki

Tylko pasażerowie podróżujący w taryfie Plus na trasach dłuższych niż 2,5 godziny otrzymują w czasie rejsu napoje, kanapki i deser. Na trasach dłuższych niż 6 godzin serwowane są również ciepłe posiłki w cenie biletu. Pasażerowie pozostałych tary i tras mogą zakupić posiłek lub przekąski na pokładzie.

Usługi dodatkowe

Na pokładzie pasażerowie mają dostęp do telewizyjnych kanałów oraz internetu dzięki sieci satelitarnej. Linie proponują również członkostwo w swoim programie lojalnościowym.