Menu

Oman Air

Reklama

Najlepsze okazje linii Oman Air na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Oman Air?

Rozkład lotów Oman Air obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Oman Air?

Bilety na lot linią Oman Air najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Oman Air kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Oman Air mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Oman Air

Oman Air

Linie lotnicze Oman Air, narodowy przewoźnik Omanu, powstały w 1970 roku. Pierwszy międzynarodowy rejs linie wykonały w 1993 roku do Dubaju. W marcu 2010 roku Oman Air jako pierwsza linia lotnicza świata zaoferowała na wybranych trasach możliwość korzystania w czasie lotu na pokładzie z telefonów komórkowych i Wi-Fi. 
Oman Air obsługują regularne trasy do 27 krajów oraz świadczy usługi jako lokalna taksówka powietrzna.

Bagaż

W liniach lotniczych Oman Air na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Oman Air też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Liniami Oman Air można podróżować w trzech klasach – ekonomicznej, biznes i pierwszej. 
W klasie biznes fotele mają regulację oparcia, głębokości siedziska, a w razie potrzeby można je rozłożyć na płasko. 
W pierwszej klasie fotele dodatkowo posiadają funkcję masażu.

Odprawa online

Podróżujący linią Oman Air mogą odprawić się online od 8 godzin przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii Oman Air składa się z 40 samolotów typu Airbus A330-200, A330-300, Boeing 737-700, 737-800, 737-900 ER, 787-8 i Embraer ERJ-175.s

Port lotniczy Maskat

Międzynarodowe lotnisko Maskat jest największym portem w Omanie. Położone jest w odległości ok. 32 km od starego miasta stolicy kraju, miasta Muskat. Na terenie lotniska znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy.

Posiłki

Pasażerowie klasy biznes i pierwszej wybierają dania z karty.

Dodatkowe usługi

Na pokładach samolotów dostępne jest Wi-Fi. Pasażerowie mogą również skorzystać z pokładowej biblioteki filmów, muzyki i gier.