Menu

TUIfly

Reklama

Najlepsze okazje linii TUIfly na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata TUIfly?

Rozkład lotów TUIfly obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty TUIfly?

Bilety na lot linią TUIfly najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii TUIfly kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem TUIfly mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o TUIfly

TUIfly

Niemieckie tanie linie lotnicze TUIfly powstały w 2007 roku z połączenia Hapag-Lloyd Flug i Hapag-Lloyd Express. Linie należą do TUI Travel AG. Oprócz regularnych rejsów linie wykonują również loty czarterowe.

Dziś w siatce połączeń TUIfly są głównie popularne turystycznie kierunki europejskie, afrykańskie, amerykańskie i azjatyckie.

Bagaż

W liniach lotniczych TUIfly na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w TUIfly też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Wszyscy pasażerowie TUIfly poróżują jedną, ekonomiczna klasą. Za dodatkową opłatą można wybrać miejsce na pokładzie. W trakcie lotu dostępne są koce i poduszki.

Odprawa online

Podróżując liniami TUIfly można się odprawiać online od 30 dni do 5 godzin przed planowym startem samolotu.

Flota

Flota linii TUIfly składa się z 40 samolotów typu Boeing 737-700, B737-800.

Port lotniczy Kolonia/Bonn

Międzynarodowe lotnisko Kolonia/Bonn jest niemieckim portem lotniczym, położonym w odległości 15 km na południowy wschód od centrum Kolonii i 15 km na północny wschód od centrum Bonn. Na terenie portu znajdują się hotel, restauracje, sklepy. Dostępny jest bezprzewodowy internet. 

Posiłki

W trakcie lotu można kupić napoje, przekąski, oraz posiłki na wybranych trasach. 

Usługi dodatkowe

Podróżujący liniami TUIfly mogą korzystać z programu lojalnościowego.