Menu

Air Sunshine

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Sunshine na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Air Sunshine?

Rozkład lotów Air Sunshine obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Air Sunshine?

Bilety na lot linią Air Sunshine najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Air Sunshine kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Air Sunshine mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Air Sunshine

Air Sunshine

Linia lotnicza Air Sunshine to amerykański przewoźnik. Powstała w 1982 roku. Znana jest z jakości oferowanych usług, działa bez polityki overbookingu, za to z uproszczonym systemem stałej taryfy. To jedna z najstarszych niezależnych podmiejskich linii lotniczych w USA. Oferuje czarterowe połączenia do karaibskich kurortów, m.in. na Bahamy, Jamajkę, Brytyjskie Wyspy Dziewicze i do Puerto Rico.
Głównym węzłem lotniczym linii jest lotnisko Fort Lauderdale.

Bagaż

W liniach lotniczych Air Sunshine na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Sunshine też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Flota

Flota linii Air Sunshine składa się z 10 samolotów typu Cessna 402C, Embraer-110, Saab 340.

Port lotniczy Fort Lauderdale

Międzynarodowe lotnisko Fort Lauderdale jest położonym na Florydzie portem USA. Leży 8 km od centrum miasta Fort Lauderdale. W każdym z jego terminali znajdują się punkty gastronomiczne, kawiarnie, szeroki wybór sklepów wolnocłowych, z pamiątkami, księgarnie, odzieżowe i saloniki prasowe. Podróżni mają możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi.