Menu

Dnieproavia

Reklama

Najlepsze okazje linii Dnieproavia na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Dnieproavia?

Rozkład lotów Dnieproavia obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Dnieproavia?

Bilety na lot linią Dnieproavia najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Dnieproavia kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Dnieproavia mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Dnieproavia

Dnieproavia

Linia lotnicza Dniproavia jest przewoźnikiem Ukrainy. Założona została w 1996 roku, ale korzenie jej sięgają 1933 roku, kiedy powstała linia Dnipropetrovsk Integrated Air Squad, stanowiąca część rosyjskiego narodowego przewoźnika Aeroflot. 
W październiku 2009 roku sprzedana została grupie inwestycyjnej Galtera, jest kontrolowana przez ukraińsko-izraelskiego oligarcha Ihora Kołomojskiego z Privat Grup. Od 2012 roku linia działa w imieniu dominującej spółki Aerosvit. 9 stycznia 2013 roku przewoźnik zaprzestał wszystkich operacji, część przywrócił z początkiem lutego. Aktualnie linia oferuje połączenia krajowe i międzynarodowe do Austrii, Białorusi, Bułgarii i Turcji. 

Bagaż

W liniach lotniczych Dniproavia na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Dniproavia też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia lotnicza Dniproavia oferuje dwie taryfy: Economy i Premium Economy. 

Odprawa online

Podróżujący tą linią mogą odprawić się online na 24 godziny przed planowanym odlotem samolotu. 

Flota

Flota Dniproavia składa się z 11 samolotów typu Embraer ERJ 145. 

Port lotniczy Dniepropietrowsk

Międzynarodowe lotnisko Dniepropietrowsk jest ukraińskim portem lotniczym. Położone jest ok. 15 km na południowy wschód od centrum miasta Dniepropietrowsk. Na terenie lotniska jest restauracja, kawiarnia oraz mały sklep wolnocłowy. 

Dodatkowe usługi

Linia Darwin Airlines oferuje swoim pasażerom uczestnictwo w lojalnościowym programie Klub Bonusowy.