Hotel Gorizia A La Valigia – Komfortowy Pobyt w Centralnej Wenecji
Zamieszkaj w samym sercu Wenecji, w Hotelu Gorizia A La Valigia, zaledwie 5 minut spacerem od placu św. Marka i mostu Rialto. Odkryj piękno Bazyliki św. Marka i Pałacu Dożów. Skorzystaj z bliskości teatru La Fenice oraz licznych sklepów i restauracji. Dzięki pobliskiemu przystankowi Vaporetto, łatwo zwiedzisz całą Wenecję.
Dla dzieci
Hotel Gorizia A La Valigia oferuje przyjazną atmosferę dla rodzin z dziećmi. Pokoje dźwiękoszczelne zapewniają spokojny wypoczynek, a codzienne sprzątanie dba o komfort całej rodziny. Bliskość atrakcji kulturalnych to idealna okazja do odkrywania miasta razem z najmłodszymi.
Dla dorosłych
Dorośli docenią tradycyjny wenecki wystrój pokoi lub nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja i telewizja satelitarna. Poranne śniadanie w formie bufetu zapewni energię na cały dzień zwiedzania. Wieczorem odpocznij przy lampce wina, korzystając z room service.
Hotel Gorizia A La Valigia to miejsce, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Przebywaj w odrestaurowanym weneckim pałacu, podziwiając słynną walizkę Valigia, zdobioną przez znanych artystów. Multilingual staff zapewni pomoc w organizacji wycieczek i udzieli cennych wskazówek dotyczących lokalnych atrakcji.
Nie zapomnij o opłacie klimatycznej, która zależy od wieku i sezonu. Hotel akceptuje płatności kartą i gotówką, a zameldowanie możliwe jest od godziny 14:00. Spędź niezapomniane chwile w Hotelu Gorizia A La Valigia, korzystając z doskonałej lokalizacji i wyjątkowych udogodnień.
