Hôtel du Printemps - Komfortowy Pobyt w Sercu 12. Dzielnicy Paryża
Odkryj uroki Paryża, zatrzymując się w Hôtel du Printemps, położonym w spokojnej części 12. dzielnicy. Zaledwie 500 metrów od Place de la Nation, ten butikowy hotel oferuje łatwy dostęp do Cimetière de Picpus, La Promenade Plantée oraz słynnego cmentarza Père Lachaise. Dzięki bliskości stacji metra Picpus, dotarcie do AccorHotels Arena czy Disneylandu Paris jest dziecinnie proste.
Dla rodzin z dziećmi
Hôtel du Printemps to doskonały wybór dla rodzin. Wygodne, dźwiękoszczelne pokoje zapewniają spokój, a dostęp do Smart TV z kanałami satelitarnymi gwarantuje rozrywkę dla najmłodszych. Bliskość parków, takich jak Bois de Vincennes, to świetna okazja na rodzinne spacery. Hotel oferuje również usługę opieki nad dziećmi na życzenie, co umożliwia rodzicom chwilę wytchnienia.
Dla dorosłych
Dla dorosłych gości Hôtel du Printemps przygotował wiele udogodnień. Wieczory można spędzać na tarasie z pięknym widokiem, a lobby z przytulnym kominkiem zachęca do relaksu. Hotel oferuje także całodobową obsługę pokojową i pomoc concierge, co ułatwia planowanie atrakcji. Bliskość Opery Bastille to gratka dla miłośników sztuki.
Wszystkie pokoje w Hôtel du Printemps są klimatyzowane i elegancko urządzone. Dla wygody gości dostępne są biurka, sejfy i łazienki z prysznicami oraz bezpłatnymi kosmetykami. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie, a dla tych, którzy planują wczesny wyjazd, hotel oferuje ekspresowe wymeldowanie. Dzięki przyjaznemu i wielojęzycznemu personelowi każdy gość poczuje się tutaj jak w domu.
