Menu

Tanie loty Dublin Airport

Dublin

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: irlandzki, angielski
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Czego unikać

  W nocy lepiej unikać dzielnicy Temple Bar, kiedy miejsce to staje się drugim domem dla podchmielonych mieszkańców i turystów. Nieco przereklamowana jest również parada z okazji dnia św. Patryka - widok pozostawiany przez nietrzeźwych imprezowiczów może przyprawić o mdłości!

 • Czego nie mówić

  Pod żadnym pozorem nie wolno mówić Irlandczykom, że są Brytyjczykami. Takie wyznanie naprawdę może rozpętać wojnę!

 • Czego nie możesz przegapić

  Jeśli chcesz uciec od wielkomiejskiego zgiełku, udaj się do hrabstwa Clare i zobacz niesamowite klify Moheru. Istnieje możliwość uczestnictwa w wycieczce autobusowej z przewodnikiem, dzięki czemu można dowiedzieć się więcej o historii tego miejsca!

Co warto zobaczyć w Dublinie?

Stolica Irlandii jest bez wątpienia miastem zabawy i dekadencji. Jeśli szukasz żywego miejsca, gdzie alkohol i imprezy trafiają się regularnie, na pewno musisz zwiedzić Dublin! Ruchliwy styl życia miasta  nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę że Dublin ma najmłodszą populację w Europie - ponad połowa jego mieszkańców ma poniżej 25 lat. Z tego samego powodu jedną z głównych atrakcji miasta jest muzeum browarnictwa Guinness Storehouse. Siedmiopiętrowy budynek pochodzący z 1759 roku zlokalizowany jest na terenie browaru St. James’s Gate Brewery swoim kształtem przypomina pintę piwa. Ciekawostka: każdego dnia jest tu produkowane ponad 10 milionów pint piwa! Goście Guiness Storehouse otrzymują pól kwarty piwa i możliwość cieszenia się niesamowitymi widokami!

Inne miejsca, które warto zobaczyć to: Trinity College, który skrywa „Księgę z Kells”, irlandzki skarb narodowy - święty manuskrypt napisany przez celtyckich mnichów około 800 roku naszej ery, znajdujące się w centrum miasta ZOO, Galeria Narodowa, gdzie znajduje się ponad 2500 obrazów oraz ponad 10000 innych eksponatów (w tym dzieła Picassa, Moneta i Van Gogha) oraz Narodowe Centrum Wodne - jeden z najciekawszych europejskich parków wodnych z ogromem atrakcji.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do Dublin Airport w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Dublin Airport, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Dublin Airport mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Dublin Airport?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Dublin Airport obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Dublin Airport

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Dublinie

Znajdź nocleg w Dublinie