Menu

Belgrad loty - Tanie loty do Belgradu

Belgrad

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: serbski
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Dinar serbski (RSD)

 • Wielokrotna stolica

  W historii najnowszej, w okresie powojennym, był stolicą Jugosławii, następnie od 2003 roku Serbii i Czarnogóry, a od 2006 roku - jak wspomnieliśmy - Republiki Serbii.

 • Zieleń w środku miasta

  Jeśli postanowisz trochę odpocząć od zgiełku miasta, wybierz się na wzgórze Košutnjak, gdzie znajdziesz piękny las. Miejsce to przez mieszkańców Belgradu nazywane jest jego płucami lub fabryką tlenu.

 • Celtycka twierdza Kalemegdan

  Fortyfikacje znajdują się w Starym Mieście. Zobaczysz tam cerkwie, grobowce i antyczne wykopaliska, a dzięki położeniu twierdzy na wzgórzu, możesz z niej podziwiać panoramę Sawy i Dunaju.

Bezpośrednie loty do Belgradu

Loty do stolicy Serbii nie należą do najpopularniejszych, dlatego bezpośrednie loty do Belgradu z Polski dostępne są wyłącznie z lotniska Warszawa-Okęcie. Z innych polskich lotnisk możemy polecieć z przesiadką w stolicy, jednak czas lotu znacząco się wtedy wydłuży.

Czas lotu bezpośredniego do Belgradu z Warszawy to 1 godz. i 40 min. Loty odbywają się codziennie, zawsze dostępny jest jeden lot wczesnym popołudniem, a kilka razy w tygodniu również drugie połączenie, niemal w samo południe. Jeśli chcemy wylecieć z innego miasta, czas lotu wydłuży się o czas podróży oraz oczekiwania na lotnisku Warszawa-Chopina.

Należy jednak pamiętać, że cena lotu bezpośredniego Warszawa - Belgrad w najniższej klasie rezerwacyjnej nie obejmuje bagażu rejestrowanego, a jedynie bagaż podręczny. Nie dość, że walizka może być znacznie mniejsza, to dodatkowo do bagażu podręcznego spakować możemy płyny wyłącznie w określonej ilości i formie.

Oferta linii lotniczych na loty do Belgradu

Oprócz najwygodniejszych lotów bezpośrednich do Belgradu z Warszawy, różne linie lotnicze oferują również inne połączenia. Zazwyczaj jest to jedna przesiadka na głównym lotnisku danej linii, np. lecąc liniami Austrian przesiadać się będziemy w Wiedniu, a liniami lotniczymi Lufthansa - we Frankfurcie lub w Monachium.

Czas lotu z Polski do Belgradu uzależniony jest od konfiguracji lotów dla danego lotniska wylotu. Jeśli wylot z europejskiego huba następuje krótko po wylądowaniu samolotu z Wrocławia, Krakowa, Gdańska czy Rzeszowa, to sporo zaoszczędzimy na czasie podróży do Serbii.

Podczas rezerwacji lotu do Belgradu warto zwrócić uwagę na to, czy w cenę wliczony jest bagaż rejestrowany i ile będzie kosztowało nas dokupienie go, jeśli okaże się niezbędny. Zdarza się, że tanie jest wybrać nieco droższy bilet, ale nie być narażonym na wysokie dodatkowe opłaty.

Ile kosztują loty do Belgradu?

Podobnie jak większość biletów lotniczych, również te do Belgradu mają zmienne ceny. Koszt lotu do Belgradu zależy nie tylko od linii lotniczej, którą podróżujemy, ale również od terminu podróży. Przeważnie ceny za loty do Belgradu zaczynają się od 500 zł. Nie zawsze łatwo je jednak upolować, dlatego najłatwiej zapisać się do newslettera.

Taki newsletter możesz dostawać zawsze, kiedy cena lotu będzie niższa niż zazwyczaj lub sam określić, w jakiej sytuacji chcesz być informowany. Możesz określić maksymalną cenę, jaką chcesz zapłacić za bilet, a wtedy powiadomienie mailem o locie do Belgradu dostaniesz dopiero wówczas, gdy ten osiągnie niższą wartość niż wybrana przez ciebie lub jej równą.

Dzięki newsletterowi z najniższymi cenami biletów do Belgradu masz szansę zarezerwować bardzo tanie połączenie. Miej jednak z tyłu głowy, że nie tylko tobie zależy na znalezieniu najtańszej podróży. W każdej chwili ktoś inny może również zamówić taki sam newsletter z tanimi lotami do Belgradu i zobaczyć taką samą ofertę. Warto więc trzymać rękę na pulsie i rezerwować, gdy połączenia są dostępne.

Jak obniżyć cenę lotu do Belgradu?

Każda linia lotnicza oferuje nieco inne ceny połączeń z Belgradem. Warto zawsze wybierać te najniższą, ponieważ Belgrad jest na tyle blisko i podróż trwa na tyle krótko, że nie są konieczne dodatkowe udogodnienia. Zawsze jednak jest szansa, by jeszcze bardziej obniżyć cenę lotu do Belgradu, jeśli poszukasz połączeń w odpowiedni sposób.

Co to oznacza? Przede wszystkim nie powinieneś polegać na sobie w kwestii porównywania dostępnych połączeń lotniczych. Nikt nie jest w stanie znać całej siatki połączeń dostępnej u różnych przewoźników wraz z aktualnymi cenami. Tanich lotów do Belgradu najłatwiej jest szukać z pomocą wyszukiwarki lotów, która w kilka sekund sprawdza dostępne bilety w danej chwili we wszystkich liniach lotniczych.

Wyszukiwarka lotów pokaże ci pełną ofertę linii lotniczych do Belgradu dostępną w wybranym przez ciebie dniu. Dzięki temu bardzo łatwo porównasz loty do Belgradu oferowane przez każdego przewoźnika. Zwróć uwagę nie tylko na cenę biletu, ale również na całkowity czas podróży czy liczbę przesiadek. W niektórych liniach w cenie może być również bagaż rejestrowany.

Gdzie szukać tanich lotów?

Doskonałym miejscem, skupiającym wszystkie aktualne promocje biletów lotniczych do Belgradu, jest zakładka Okazje dostępna w aplikacji mobilnej eSky oraz na stronie internetowej. To wyjątkowe miejsce, gdzie nie znajdziesz biletów w regularnych cenach, a wyłącznie najlepsze okazje na tanie podróżowanie.

Jak to możliwe? Gdy wybierasz konkretny kierunek, wyszukiwarka przegląda dostępne w danej chwili ceny połączeń lotniczych na następnych kilka miesięcy, odrzucając wszystkie wyższe i zwykłe ceny lotów. Pokazuje ci tylko te, które są wyjątkowo atrakcyjne, abyś nie musiał przeszukiwać oferty linii lotniczych do Belgradu dzień po dniu. Zazwyczaj są to ostatnie bilety w takiej cenie na pokładzie lub bilety objęte promocją. Tak czy inaczej, masz szansę zapłacić za podróż znacznie mniej.

Wyniki wyszukiwania zobaczysz w formie kalendarza. Wybierz dzień, w którym cena jest najniższa i zastanów się, na jak długo chcesz lecieć do Belgradu. Sprawdź, w którym dniu najbardziej opłaca się wziąć lot powrotny. Dzięki wygodnym widokowi kalendarza bez problemu sprawdzisz najciekawsze połączenia.

Kiedy bilety do Belgradu są najtańsze?

Podczas szukania tanich biletów lotniczych pierwszym, najważniejszym elementem, który może zaważyć na ocenie podróży, jest termin na loty do Belgradu. Ponieważ ceny lotów nie są stałe, a w sprzedaży dostępne są połączenia różnymi klasami i taryfami podróżnymi, do wyboru jest bardzo dużo opcji. Ważne, by wybrać tę najwygodniejszą i najtańszą.

Szukając więc lotu do Serbii, zacznij od podróży z dużym wyprzedzeniem. Im więcej czasu pozostało do wylotu, tym większa szansa, że dostępne będzie jeszcze połączenie w najniższej cenie. Poza tym, loty do Belgradu mogą drożeć wraz z rosnącym zainteresowaniem danym połączeniem. Zarezerwuj podróż wcześnie, a unikniesz takiej sytuacji.

Aby znaleźć najtańsze opcje lotów, wejdź w zakładkę Okazje od eSky i sprawdź, kiedy bilety lotnicze do Belgradu kosztują najmniej. Z pełnej oferty linii lotniczych prezentowane są tu tylko te w najniższych cenach.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Belgradu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Belgradu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Belgradu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Belgradu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Belgradu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Belgradzie

Popularne linie latające do Belgradu

Pasją może być wszystko. Loty do Belgradu mogą być propozycją dla tych, którzy pasjonują się podróżami lotniczymi czy nawet zwiedzaniem lotnisk. Lotnisko im. Nikoli Tesli jest położone w odległości 18 km od Belgradu. Swoją obecną nazwę uzyskało w 2006 roku. Jest to największy port lotniczy Serbii, który każdego roku może pochwalić się milionami obsłużonych pasażerów. Tanie loty do Belgradu to loty nie tylko do stolicy, ale jednocześnie do największego miasta w kraju. Warto to uwzględnić przy planowaniu wyjazdu i wybrać się do Belgradu tylko wtedy, jeśli lubimy pobyty w dużych aglomeracjach. Takie podróże wiążą się bowiem z ciągłym przebywaniem wśród ludzi, co może okazać się przeszkodą dla spokoju i odpoczynku. Jeśli więc wolisz wyjazdy w miejsca, gdzie możesz się wyciszyć, kiedy już kupisz bilety lotnicze do Belgradu, zadbaj o transport z lotniska i zarezerwuj pobyt na przedmieściach.

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Belgradzie

Znajdź nocleg w Belgradzie