Menu

Wyszukaj loty do Debreczyna

Pokaż filtry

Debreczyn

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: węgierski
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Forint (HUF)

 • Termy

  Debreczyn posiada jedne z największych w Europie zasobów wód termalnych. Wyjątkowe programy odnowy biologicznej oferuje odwiedzającym gigantyczny kompleks leczniczo-rekreacyjno-rozrywkowy Aguapark Aquaticum.

 • Region

  Miłośnikom wiejskich klimatów polecamy wizytę w Erdőspuszta i Hortobágy. To urocze miejsca, posiadające sielską atmosferę, które docenią amatorzy wędkowania, polowania i jazdy konnej.

 • Hotele

  Okolice Debreczyna oferują wiele możliwości zakwaterowania. Możesz zatrzymać się w starych i stylowych lub nowoczesnych hotelach (3 i 4 gwiazdki!), eleganckich i przytulnych pensjonatach lub na sympatycznych kempingach.

Co warto zobaczyć w Debreczynie?

W drugim co do wielkości mieście kraju poczujemy XVI-wieczny klimat bogactwa dawnego królestwa Węgier. To jeden z najbardziej malowniczych i sympatycznych zakątków kraju, posiadający bogate dziedzictwo kulturowe i równocześnie prężny ośrodek gospodarczy.
Debreczyn to gwarne centrum kulturalne, pełne imprez, wystaw, folkloru, sportu i rozrywki. W okresie letnim na tętniących życiem deptakach odbywają się uliczne festiwale, a kluby i bary starego miasta czekają na amatorów nocnych imprez.
Przyjezdnych fascynują wspaniałe kolekcje zgromadzone w muzeach, zabytki i lokalne tradycje. Debreczyn to również znaczący ośrodek uniwersytecki, miejsce konferencji i spotkań naukowych, które łączą ekonomiczne, naukowe, edukacyjne i kulturalne życie miasta.

Plac Lajosa Kossutha w samym centrum miasta otoczony jest przez wspaniały Wielki Kościół i okazały zabytkowy hotel Aranybika, architektoniczne wizytówki Debreczyna. Tutejszy park miejski jest doskonałym miejscem na spacery i rozrywkę.
Przez kilka dni pobytu warto odwiedzić muzea i łaźnie termalne, wybrać się na wycieczkę po okolicy, aby poznać lokalne cuda natury, czy też wziąć udział w…. pokazach kowbojskich.

Rozwiń

Przydatne informacje o lotniskach w Debreczynie

Popularne linie latające do Debreczyna

Tablica lotów: Debreczyn

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Debreczynie

Znajdź nocleg w Debreczynie