Menu

Hanoi loty - Tanie loty do Hanoi

Pokaż filtry

Hanoi

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: wietnamski
  Strefa czasowa: UTC +7
  Waluta: Đồng (VND)

 • Teatr lalek

  Będąc w Hanoi koniecznie wybierz się do Miejskiego Teatru Lalek na Wodzie. Tradycja lalkarskich pokazów sięga w Wietnamie tysiąca lat, a kukiełki przedstawiają najczęściej sceny ludowe oraz fragmenty legend.

 • Konwersacje w zamian za zwiedzanie

  Mówiąc o Hanoi, warto wspomnieć o ciekawym zwyczaju miejscowych studentów. Chcą poprawiać swój angielski, dlatego bardzo często proponują turystom oprowadzenie po mieście, w zamian za możliwość rozmowy.

 • Kawa z widokiem

  Najwyżej położoną kawiarnią w Hanoi jest ta na szczycie hotelu-wieżowca Lotte. Z perspektywy sześćdziesiątego piątego piętra miasto prezentuje się znakomicie, a kawa smakuje tu jeszcze lepiej.

Tanie loty do Hanoi z Polski

Wietnam uznawany jest za jeden z najciekawszych azjatyckich kierunków. Nie dziwi więc bogata oferta linii lotniczych do Hanoi. Ceny lotów do Wietnamu oczywiście są wielokrotnie wyższe niż podróżowanie po Europie, ale nawet gdy chodzi o loty do Azji, czasem możemy mówić o niskich cenach.

Za tanie loty do Hanoi uznawane są podróże, które w dwie strony mieszczą się w kwocie 2000 zł. Nie znaczy to jednak, że nie da się kupić biletów lotniczych w jeszcze niższej cenie. Regularnie pojawiają się oferty rzędu 1500-1700 zł, a nawet 1100-1300 zł. Trzeba jednak sporo się naszukać i dostosować swoje oczekiwania do możliwości.

Prawda jest jednak taka, że w tym samym samolocie znajdują się zarówno bilety w niskich, jak i wyższych cenach. Oczywiście w pierwszej kolejności pasażerowie wykupują głównie tańsze połączenia. Dopiero z czasem ta pula wyczerpuje się, co oznacza koniec tanich lotów do Hanoi.

Oferta linii lotniczych do Hanoi

Żadna z regularnych linii lotniczych nie oferuje lotów bezpośrednich do Hanoi. Aby dolecieć do Wietnamu, trzeba przynajmniej jeden raz się przesiąść. Zdarza się, że loty do Hanoi z dwoma przesiadkami trwa krócej niż ten z jedną, dlatego nie warto sugerować się ich liczbą, ale wyłącznie czasem podróży.

Oferta linii lotniczych do Hanoi obejmuje przede wszystkim podróże najbardziej znanymi liniami lotniczymi. Czas podróży uzależniony jest od konkretnego połączenia. Podróż Emirates przez Dubaj trwa 15-17 godzin. Liniami Qatar przez Doha - 14-35 godzin. Air China przez Pekin leci 29-33 godziny. Aeroflot z przesiadką w Moskwie to 14-31 godzin w podróży. LOT w kooperacji z Vietnam Airlines z przesiadką w Londynie oferuje podróż trwającą 16-18 godzin.

Do wyboru są również trasy obejmujące dwie przesiadki pomiędzy Warszawą a Hanoi. Są to na przykład KLM z przesiadkami w Amsterdamie i Bangkoku, gdzie podróż trwa 18-28 godzin. Singapore Airlines przez Kopenhagę i Singapur to 22-23 godziny w drodze. China Southern z przesiadką w Amsterdamie i Kantonie to między 23 a 36 godzin w podróży.

Gdzie szukać tanich lotów do Hanoi?

Naprawdę można pogubić się w mnogości ofert linii lotniczych do Hanoi. Tak wiele linii lotniczych oferuje atrakcyjne połączenia, że trudno znaleźć to, które będzie najlepsze dla nas. Wszystko jednak staje się możliwe, gdy korzystasz z wyszukiwarki lotów, która bez zbędnej straty czasu przygotuje dla ciebie zestaw wszystkich połączeń lotniczych do Hanoi, z których będziesz mógł wybrać najciekawsze dla siebie.

Dzięki wyszukiwarce nie będziesz zaprzątać sobie głowy poszukiwaniem najlepszego lotu, a zaoszczędzony w ten sposób czas będziesz mógł przeznaczyć na przykład na wybranie najlepszego noclegu w Wietnamie.

Wyszukiwarka lotów eSky ma kilka dodatkowych funkcji, które pomogą ci jeszcze lepiej dopasować ofertę linii lotniczych do Hanoi do twoich potrzeb. Możesz na przykład określić, ile przesiadek ma składać się na twoją podróż maksymalnie oraz w jakich godzinach chciałbyś lecieć. Możesz również zawęzić wyniki wyszukiwania do oferty kilku konkretnych linii lotniczych.

Jak obniżyć cenę lotu do Wietnamu?

Jeżeli dopiero wpadłeś na pomysł podróży do Hanoi i nie wiesz, kiedy jest najlepszy czas na podróż, jest doskonałe miejsce, w którym sprawdzisz, kiedy loty do Wietnamu są najtańsze. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy oraz czasu, który zmarnowałbyś na szukanie połączeń lotniczych.

Nie jesteś pierwszą osobą, która marzy o tanim podróżowaniu, dlatego z myślą o takich, jak ty, stworzona została zakładka Okazje w eSky, gdzie każdemu podróżnikowi zaświeci się oko. Otóż znajdują się tu, aktualizowane na bieżąco, najciekawsze oferty połączeń lotniczych do Hanoi oraz wielu innych wspaniałych miast na całym świecie. Ale są tu prezentowane tylko najniższe ceny w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Oznacza to, że nie znajdziesz tu lotów w regularnych cenach, a tylko promocje biletów lotniczych do Hanoi lub wyprzedaże ostatnich miejscówek. To właśnie okazja, jakiej szukałeś - po prostu wybierz loty do Hanoi i sprawdź, kiedy może być najtańszy. Porównaj go ze swoim kalendarzem i jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie - rezerwuj.

Kiedy loty do Hanoi są najtańsze?

Loty do wszystkich miast świata prezentowane w zakładce Okazje mają jedną wspólną cechę - są tak tanie, że bardzo szybko są wykupywane przez podróżników. Co to oznacza dla ciebie? To, że nie możesz zwlekać. Ponieważ wiele osób chętnie zagląda do Okazji, najlepsze bilety lotnicze bardzo szybko znikają ze sprzedaży.

Miej to na uwadze, przeglądając aktualna ofertę. Być może w tym samym czasie ktoś inny również szuka taniego lotu do Hanoi i chciałby zarezerwować bilety w tym samym samolocie, co ty. Ale pamiętaj, że liczba biletów w tak niskiej cenie może być ograniczona. Czasami linie lotnicze specjalnie obniżają cenę kilku biletów, by skusić potencjalnych podróżników. Bilety lotnicze szybko się wyprzedają, a ty zostajesz z marzeniem o podróży do Wietnamu.

Aby więc kupić najtańszy lot do Hanoi, zajrzyj do zakładki Okazje i przekonaj się, kiedy bilety do Hanoi są najtańsze. Możesz trafić na ciekawą ofertę regularnej linii lotniczej, która wyprzedawać akurat będzie loty do Hanoi w atrakcyjnej cenie. Często w cenę takich biletów wliczony jest również bagaż rejestrowany.

Sposoby na tanie bilety do Hanoi

Podróże kształcą, warto więc inwestować w nie każde pieniądze, ale niekoniecznie trzeba przeznaczać je właśnie na podróż, która jest jedynie sposobem na dotarcie do celu. Lot do Hanoi możesz kupić nawet za 1500 zł, jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad. Chodzi przede wszystkim o elastyczność związaną z rezerwacją terminu podróży. Wiele osób sztywno trzyma się pierwszej wymyślonej daty, a to duży błąd.

Jeżeli chce tanio podróżować do Hanoi, powinieneś podejść do wyboru terminu lotu z bardzo dużym dystansem. To przecież na być tania podróż, więc nie rezerwuje sobie urlopu w pracy w konkretnym terminie, dopóki nie sprawdzisz dostępnej siatki połączeń do Hanoi. Wystarczy, że skorzystasz z Okazji lub wyszukiwarki lotów, a bardzo łatwo przekonasz się, kiedy warto zarezerwować podróż.

Co ciekawe, loty do Hanoi w niskich cenach możesz znaleźć przez cały rok, jeśli tylko dobrze poszukasz. Nie jest to kierunek sezonowy, więc linie lotnicze regularnie tam kursują. Dzięki temu zainteresowanie turystyczne jest podobne przez cały rok.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Hanoi w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Hanoi, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Hanoi mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Hanoi?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Hanoi obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Hanoi

Popularne linie latające do Hanoi

Wietnam stał się ostatnio popularnym kierunkiem dla turystów z Europy, którzy chętnie wybierają loty do Hamoi. Nie jest to zaskakujące, ponieważ miasto daje możliwość podziwiania pięknych widoków i poznania całkowicie odmiennej kultury. W stolicy Wietnamu mamy niepowtarzalną okazję, by za grosze spróbować lokalnej kuchni. To miasto z licznymi świątyniami, które przyciągają odwiedzających. Pobyt w Hanoi będzie dobrym pomysłem na spędzenie urlopu, zwłaszcza, że biura podróży prześcigają się w tworzeniu ofert. Tani lot do Hanoi znajdziemy bez problemu za pośrednictwem wyszukiwarki tanich lotów. Trzeba jednak się spieszyć. Dobre oferty znikają bardzo szybko, a im bliżej terminu wylotu, tym trudniej znaleźć taką, która nam odpowiada. Dlatego najlepiej zarezerwować bilet lotniczy do Hanoi na kilka miesięcy przed planowanym wylotem. Wtedy mamy pewność, że znajdziemy korzystną dla siebie ofertę.

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Hanoi

Znajdź nocleg w Hanoi