Menu

Seul loty - Tanie loty do Seulu

Pokaż filtry

Seul

Bezpośrednie loty do Seulu

Niecałe 10 godzin - tyle trwają bezpośrednie loty do Seulu z Warszawy. To najszybszy sposób, by dostać się z Polski do stolicy Korei Południowej. Loty odbywają się z lotniska Warszawa-Chopina na lotnisko Seul-Inczon, główny port lotniczy w stolicy kraju.

Bezpośrednie loty do Seulu z Warszawy liniami LOT odbywają się pięć razy w tygodniu. Podróż do Korei Południowej trwa dokładnie 9 godzin i 40 minut, natomiast droga powrotna jest nieco dłuższa - lot zajmuje 11 godzin. Ogromnym plusem takiej podróży jest brak przesiadek i międzylądowań.

W najniższej cenie LOT na trasie Warszawa-Seul oferuje na pokładzie posiłki oraz napoje. W cenę najtańszego biletu na lot bezpośredni do Seulu wliczony jest nie tylko bagaż podręczny o wadze do 8 kg, ale również jedna sztuka bagażu rejestrowanego o dopuszczalnej wadze do 23 kg.

Oferta linii lotniczych do Seulu

Najwygodniejsze połączenie z Polski oferują linie lotnicze LOT. Bezpośrednie połączenie z Seulem oznacza najkrótszą podróż i brak konieczności przesiadania się. Jeśli jednak do Warszawy nie mamy zbyt blisko, może okazać się, że szybciej dotrzemy do Seulu, wybierając inną linię lotniczą, która oferuje przesiadkę na którymś z europejskich lotnisk.

Przykładowo, ofertę taką mają linie lotnicze KLM. Obsługują kilka lotnisk w Polsce, co oznacza, że można wybrać np. lot z Krakowa do Seulu z przesiadką w Amsterdamie. Taka podróż może okazać się szybsza niż ta z dojazdem do Warszawy. Ze stolicy lata jednak więcej linii lotniczych, wariantów przesiadek jest również więcej.

Loty z jedną przesiadką na trasie Warszawa - Seul oferują linie Air China z przesiadka w Pekinie, lecąc liniami Alitalia przesiadamy się w Rzymie, wybierając Turkish Airlines zmieniamy samolot w Stambule, liniami Emirates odwiedzimy lotnisko w Dubaju, a wybierając Aeroflot - w Moskwie.

Ceny lotów do Seulu

Znalezienie najtańszego lotu do Sulu jest koniecznością, jeśli chcesz zaoszczędzić na podróży. I niekoniecznie najtańsze połączenie będzie najwygodniejsze. Musisz więc mieć na uwadze, że aby znaleźć tanie loty do Seulu, musisz być gotowy na podróż z przesiadkami. Choć prawda jest też taka, że są osoby, które bardzo chwalą sobie przesiadki na trasie.

Krótkie przesiadki, trwające do dwóch godzin, pozwalają trochę się rozprostować, zmienić otoczenie. To bardzo wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że zazwyczaj samo przejście z jednego samolotu do drugiego, często przejście ponownie przez kontrolę paszportową, trwa ok. 40 minut. Na nudę pozostaje więc dość mało czasu.

Z drugiej strony są również osoby, które podczas lotu do Seulu celowo wybierają połączenia lotnicze obejmujące długie przesiadki. W jakim celu? Przy okazji jednej podróży mogą również zwiedzić miasto przesiadkowe. Sprawdź, jak daleko od miasta znajduje się lotnisko. Być może tobie również spodoba się pomysł odwiedzenia dodatkowego miasta.

Kiedy rezerwować bilety do Seulu

Tanie loty to marzenie wielu podróżników. I tak samo wielu z nich od lat zastanawia się, kiedy bilety lotnicze są najtańsze. Oszczędzanie na biletach lotniczych do Seulu dosłownie stało się modne, więc każdy chce znaleźć tani lot. Nie każdy jednak wie, jak to zrobić, by mieć pewność, że się udało.

Otóż warto pamiętać o prostej zasadzie - im wcześniej zarezerwujemy podróż, tym większa jest szansa, że znajdziesz tanie połączenie lotnicze do Seulu. Jak to możliwe? Linie lotnicze sprzedają w każdym samolocie różne rodzaje biletów. Mamy tu podział na klasę ekonomiczną, biznesową, a często również pierwszą. Dodatkowo, każda z tych klas podzielona może być na różne taryfy, które oznaczają różne usługi wliczone w cenę biletu.

Gdy rezerwujemy bilet bardzo wcześnie, jest duża szansa, że będziemy mieć największy wybór spośród ofert wszystkich linii lotniczych. Ponieważ większość pasażerów szuka najtańszych połączeń lotniczych, wykupują w pierwszej kolejności właśnie najtańsze bilety. Im mniej czasu zostało do terminu wylotu, tym mniej tanich biletów do Seulu znajduje się w puli.

Najtańsze bilety lotnicze do Seulu

Poszukiwanie tanich lotów do Korei Południowej może przyprawić o zawrót głowy, ponieważ możliwości połączeń jest tak wiele, że nie sposób ogarnąć tego w jeden dzień. Tym bardziej, że ceny biletów często się zmieniają, również ze względu na zmiany w kursach walut. Człowiek zwyczajnie gubi się w tej ofercie i ma dość poszukiwania. Dlatego, aby podróżowanie nadal mogło być przyjemnością, powstały wyszukiwarki lotów.

To bardzo wygodne narzędzia, służące do wyszukiwania najtańszych lotów do Seulu czy w dowolne inne miejsce na świecie. To, co do tej pory robiłeś na własną rękę, wyszukiwarka zrobi za ciebie w kilka sekund, a na dodatek dostaniesz pełny obraz oferty linii lotniczych do Seulu, co pewnie dla ciebie było trudne do przygotowania.

Mając kompletną wiedzę na temat dostępnych połączeń, możesz bez wahania wybrać najtańsze bilety lotnicze do Seulu. Zwróć jednak przed rezerwacją uwagę na kilka parametrów, które wskaże ci wyszukiwarka lotów. Cena biletu do Korei Południowej to tylko jedna z najważniejszych kwestii, na które musisz zwrócić uwagę. Bardzo ważne są również przesiadki - ich liczba oraz czas, jaki będziesz musiał spędzić na lotnisku przesiadkowym. Zwróć uwagę na wszystkie parametry swojej podróży, a być może zdecyduje się na kilka złotych droższy, ale za to o wiele wygodniejszy loty do Seulu.

Promocje biletów lotniczych

Ponieważ w siatce lotów do Korei Południowej loty bezpośrednie z Warszawy do Seulu oferują polskie linie lotnicze LOT, masz okazję trafić ciekawą promocję na bilet. Co w połączeniu z najszybszym możliwym lotem da ci bardzo atrakcyjną ofertę.

Co tydzień LOT organizuje Szalone Środy, czyli akcję promocyjną, podczas której oferowane są loty do różnych miast na świecie w obniżonych cenach. Jeśli będziesz mieć szczęście, być może załapiesz się na promocję biletów lotniczych do Seulu.

Aby mieć rękę na pulsie, zapisz się do newslettera. Wyszukiwarka eSky na bieżąco monitoruje ceny biletów na różnych trasach. Gdy cena lotu do Seulu spadnie poniżej standardowej, natychmiast otrzymasz powiadomienie w newsletterze.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty do Seulu znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Seulu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Seulu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Seulu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Seulu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Seulu

Popularne linie latające do Seulu

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Seulu

Znajdź nocleg w Seulu