Menu

Honolulu loty - Tanie loty do Honolulu

Honolulu

Tanie loty do Honolulu

Podróż z Polski do Honolulu nie należy do najkrótszych. Wszystko przez przesiadki. Na trasie Warszawa - Honolulu nie ma lotów bezpośrednich, nie sposób również znaleźć połączenia z jedną przesiadką. Wszystkie linie lotnicze oferują podróż z dwoma przesiadkami, zazwyczaj w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Zależnie od konfiguracji, loty z Warszawy do Honolulu to podróże trwające od 22 do nawet 40 godzin. Lecąc Air France, przesiadamy się w Paryżu i w Vancouver, lecąc KLM - w Amsterdamie i w Vancouver. Jeśli wybierzemy Alitalię, czeka nas zmiana samolotu w Rzymie oraz w Los Angeles, a wybierając Air Canadę, przesiadać się będziemy w Toronto i Vancouver. Podróż Lufthansą oznacza przesiadkę we Frankfurcie i w San Francisco, Finnair - w Helsinkach i Los Angeles, British Airways - w Londynie i w Los Angeles, Swiss - w Zurychu i w San Francisco, Iberia - w Londynie i Los Angeles.

Podobnie w przypadku amerykańskich linii lotniczych. Lot United Airlines Warszawa - Honolulu to przesiadka w Monachium i w Los Angeles, Delta Air Lines - w Amsterdamie oraz w Salt Lake City, a wybierając linie American Airlines przesiadać się będziemy w Londynie i w Los Angeles.

Kiedy kupować bilety do Honolulu?

Każdy kierunek rządzi się swoimi prawami i nie sposób podać jednej recepty dla wszystkich podróży. Jednak są pewne wspólne cechy, które charakteryzują niemal każde połączenie, w tym również loty do Honolulu. Znając podstawowe zasady znacznie łatwiej będzie ci szukać najtańszych połączeń lotniczych.

Przede wszystkim ważne jest wyprzedzenie, z jakim zajmujesz się rezerwacją podróży. Największe szanse na tanie loty do Honolulu masz na samym początku, gdy linie lotnicze udostępniają siatkę połączeń na dany miesiąc. Zazwyczaj dzieje się to od 9 do 12 miesięcy przed planowanym wylotem. Z czego wynika niska cena właśnie wtedy?

Wszystkie regularne linie lotnicze mają co najmniej dwie klasy podróży - ekonomiczną oraz biznesową, a często również pierwszą. Każda z tych klas może jeszcze mieć różne taryfy. Pasażerowie w pierwszej kolejności kupują najtańsze bilety do Honolulu, więc po pewnym czasie w sprzedaży zostają tylko połączenia w wyższych cenach.

Sposoby na tanie loty do Honolulu

Poszukiwanie najtańszych rozwiązań dawniej oznaczało wielogodzinne poszukiwanie biletów na własną rękę. Przeglądanie stron linii lotniczych, szukanie lotów z odpowiednimi przesiadkami i w odpowiednich godzinach. To bardzo czasochłonne zajęcie. Jest jednak bardzo prosty sposób, aby znaleźć najtańsze loty do Honolulu bez całego tego wysiłku. Wystarczy skorzystać ze sprytnych narzędzi dostępnych za darmo w sieci, a powstałych właśnie z myślą o osobach szukających najtańszych podróży po świecie.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli nie masz upatrzonego terminu podróży do Honolulu, jest zajrzenie do Okazji w aplikacji eSky i na stronie internetowej. Właśnie tutaj zobaczysz najtańsze dostępne połączenia lotnicze. Co ciekawe, nie musisz wybierać daty lotu, to one wybiorą ciebie. Zobaczysz, kiedy połączenia do Honolulu są najtańsze i wybierzesz to, które ci odpowiada najbardziej.

Innym, sprawdzonym narzędziem, jest wyszukiwarka lotów. Warto z niej korzystać, jeżeli mniej więcej wiesz, kiedy i na jak długo chcesz lecieć do Honolulu. Pokaże ci, w które dni i którą linia lotniczą lot do Honolulu będzie najtańszy. Możesz tu w bardzo łatwy sposób porównać ofertę wszystkich linii lotniczych do Honolulu i każdego dowolnego miasta na świecie.

Wyszukiwarki tanich lotów do Honolulu

Wyszukiwarki lotów używa się w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że określisz, skąd chcesz lecieć do Honolulu oraz w jakim terminie wyprawa cię interesuje. Nie musisz przejmować się tym, że masz kilka wariantów dat, w których mógłby lecieć. Za chwile będziesz miał możliwość porównania wszystkich ofert linii lotniczych do Honolulu.

Gdy określisz, gdzie i kiedy chcesz lecieć, w kilka sekund wyszukiwarka lotów wykona za ciebie całą najbardziej żmudną pracę - sprawdź ofertę każdej linii lotniczej do Honolulu i pokaże ci wszystkie dostępne opcje, uwzględniając wszystkie istotne parametry lotu - godziny startów i lądowań, liczbę przesiadek, czas podróży oraz czas poszczególnych lotów i czasu spędzonego na lotniskach przesiadkowych. Sprawdzisz tu też, czy przysługuje ci bagaż rejestrowany.

To jeszcze nie wszystko. Wyniki wyszukiwania możesz w bardzo łatwy sposób przefiltrować, zostawiając tylko te połączenia, które cię naprawdę interesują. Jeśli nie chcesz lecieć ze zbyt wieloma przesiadkami, ich liczbę możesz określić w filtrach. Jeśli dostanie się na lotnisko będzie dla ciebie nieco utrudnione, określ godziny lotów do Honolulu, które najbardziej będą ci odpowiadać. Wtedy zobaczysz tylko te połączenia, które spełniają twoje oczekiwania i wybierzesz z nich najlepsze dla siebie.

Kiedy bilety do Honolulu są najtańsze?

Sprawdzenie najbardziej atrakcyjnych cen lotów do Honolulu jest bardzo proste, gdy korzystasz z Okazji. To specjalna strefa na eSky, w której znajdziesz tylko wyjątkowe oferty połączeń lotniczych.

Często są to ostatnie bilety w takiej cenie. Jeśli jakaś linia lotnicza ma akurat promocję na loty do Honolulu, również je tu znajdziesz. Nie trafisz tu jednak na bilety w regularnych i wyższych cenach. To miejsce przeznaczone wyłącznie dla osób, które zainteresowane są tanim podróżowaniem.

Siatka połączeń obejmuje podróże na kilka miesięcy do przodu. Nie musisz znać terminu swojej wyprawy przed wyszukiwaniem połączeń do Honolulu. Wybierzesz ją, gdy sprawdzisz ceny lotów do Honolulu w poszczególnych dniach, tygodniach czy miesiącach.

Promocje linii lotniczych

Ponieważ bilety lotnicze do Honolulu nie należą do najtańszych, warto polować na specjalne okazje i promocje. Dopiero wtedy masz szansę zapłacić za bilet znacznie mniej. Jednak, jak znaleźć ciekawą promocję na loty do Honolulu?

Zapisz się do newslettera. Dzięki temu nie będziesz musiał sprawdzać cen lotów codziennie, bo ktoś zrobi to za ciebie. Gdy cena lotu do Honolulu osiągnie atrakcyjny poziom, otrzymasz powiadomienie na swoja skrzynkę pocztową.

Pamiętaj również o korzystaniu z wyszukiwarki lotów. Warto zaglądać do niej, szukając połączeń lotniczych po całym świecie. Wyszukiwarka oszczędzi twój czas za każdym razem, gdy poszukiwać będziesz najtańszych połączeń.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Honolulu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Honolulu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Honolulu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Honolulu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Honolulu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Honolulu

Popularne linie latające do Honolulu

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Honolulu

Znajdź nocleg w Honolulu