Menu

Wyloty - Loty z Ten. Cel. Av. César Bombonato

Ten. Cel. Av. César Bombonato

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: portugalski
  Strefa czasowa: UTC-3 (lato), UTC-2 (zima)
  Waluta: Real brazylijski (BRL)

 • Region najlepszej kawy

  Na terenie Triângulo Mineiro znajduje się Cerrado, ekoregion pokryty sawanną. Jest jednym z najważniejszych obszarów uprawy kawy w Brazylii, będąc w kawiarni, koniecznie spróbuj jej lokalnej odmiany.

 • Ogromne przestrzenie

  Obrazem tego, jak ogromnym krajem jest Brazylia, może być na przykład to, że sam region (nie stan!) Triângulo Mineiro, w którym znajduje się Uberlândia, jest większy niż cała Portugalia!

 • Najlepsza wołowina

  Jeżeli uwielbiasz mięso, a wybierasz się do Uberlândii, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że miasto i jego okolica słyną z najlepszej wołowiny w całej Brazylii. Skusisz się?

Co warto zobaczyć w Uberlandii?

Uberlândia położona jest w zachodniej części brazylijskiego stanu Minas Gerais, w regionie Triângulo Mineiro, słynącym z wysokiego standardu życia i nowoczesnej infrastruktury drogowej. Dzięki położeniu w centralnej części kraju, przy linii kolejowej kursującej pomiędzy Brasílią a São Paulo oraz znajdującemu się w okolicy lotnisku, miasto rozwija się wyjątkowo dynamicznie.

Uberlândia ma ponad sześćset tysięcy mieszkańców, co czyni ją drugą pod względem liczebności w stanie. Znajdziesz tu wszystko, czego możesz oczekiwać w nowoczesnym mieście. Ogromny wybór świetnych hoteli, bary i restauracje ze znakomitą kuchnią (podobno niemożliwym jest trafić w tej okolicy na niesmaczny posiłek). Odbywa się tu także wiele wydarzeń kulturalnych. 

Chcąc na chwilę odpocząć od miejskiego gwaru, wybierz się do parku Sabiá, zlokalizowanego we wschodniej części miasta, przy Avenida Anselmo Alves dos Santos. Na obszarze ponad trzystu pięćdziesięciu metrów kwadratowych rośnie prawdziwy las, jest jezioro oraz miejsca do uprawiania sportów, a nawet zoo. 

Jeśli zatęsknisz za naturą jeszcze bardziej, wystarczy, że wybierzesz się na wycieczkę za miasto. Niezliczone wodospady i przepiękna przyroda są na wyciągnięcie ręki. Niecałe siedemnaście kilometrów od miasta znajduje się na przykład wodospad Sucupira. Krystalicznie czysta woda spływa z bazaltowej ściany z wysokości piętnastu metrów, w otoczeniu niezwykłej roślinności. Będąc w okolicy, koniecznie wybierz się w to miejsce.

Gdzie natomiast najpewniej spędzisz świetny wieczór, racząc się doskonałymi potrawami i świetnym winem? Niezwykłą popularnością cieszy się na przykład Tropeiro Churrascaria przy Avenida Joao Naves de Avila 1374, serwujący fantastyczne steki. Na różnorodne dania kuchni brazylijskiej warto z kolei wybrać się do Barolo przy Avenida Joao Naves de Avila, 1331 Lj 117 lub do Pure Point przy Rua Edson de Barros 80.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty Ten. Cel. Av. César Bombonato znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Ten. Cel. Av. César Bombonato mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Ten. Cel. Av. César Bombonato mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Ten. Cel. Av. César Bombonato?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Ten. Cel. Av. César Bombonato obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Ten. Cel. Av. César Bombonato