Menu

Pekin loty - Tanie loty do Pekinu

Pekin

Loty bezpośrednie do Pekinu

Choć odległe, Chiny od Polski dzieli zaledwie 9 godzin lotu bezpośredniego Warszawa - Pekin. Co ciekawe, loty odbywają się codziennie i to za pośrednictwem dwóch linii lotniczych - polskiej oraz chińskiej. Lot bezpośredni to najwygodniejszy sposób podróży - bez przesiadek zaoszczędzamy sporo czasu, a podczas podróży jest szansa, by się trochę przespać.

Taką podróż oferują polskie linie lotnicze LOT. Rejsy odbywają się codziennie. Loty bezpośrednie do Pekinu z Polski dostępne są z Warszawy. Z każdego innego polskiego miasta, które obsługiwane jest przez linie lotnicze LOT, podróż można rozpocząć poza stolicą, ale trzeba będzie się w niej przesiąść. Zależnie od połączenia, czas na przesiadkę może potrwać kilka godzin, dlatego z niektórych miast lepiej dojechać na własną rękę.

Alternatywą dla polskich linii lotniczych LOT są loty bezpośrednie do Pekinu a Warszawy liniami Air China. Aby wybrać nalepsze połączneie bezpośrendie, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki lotów, która pokaże nam jak na dłoni dostępne połączenia wszystkimi liniami lotniczymi w najniższych cenach.

Oferta linii lotniczych do Pekinu

Loty bezpośrednie to jednak nie wszystko. Praktycznie wszystkie popularne regularne linie lotnicze oferują tanie loty do Pekinu z jedną przesiadką. Zależnie od linii lotniczej o rodzaju połączenia czas na przesiadkę może trwać od godziny do nawet 10 godzin. Przesiadki są w różnych miastach - najczęściej na lotniskach, które są hubami dla danej linii lotniczej.

Loty z jedną przesiadką w Azji oferują linie lotnicze China Eastern - tu trzeba przesiąść się w Szanghaju. Poza tym większość linii lotniczych na trasie Warszawa - Pekin oferuje loty z przesiadką na popularnych dla latających po Europie linii.

Loty z jedną przesiadką w Paryżu oferują linie lotnicze Air France oraz China Southern. Z przesiadką w Amsterdamie dolecimy do Pekinu liniami KLM, a Finnair - z przesiadką w Helsinkach. Lot do Pekinu z Polski liniami Lufthansa oznacza przesiadkę w Monachium lub we Frankfurcie, a Ukraine International - w Kijowie. Swiss zatrzymuje się w Zurychu, lecąc Emirates przesiadka jest w Dubaju, a Qatarem - w Doha.

Kiedy kupować bilety do Pekinu?

Gdy masz swobodę wyboru terminu podróży, a najistotniejsza jest dla ciebie cena biletu do Pekinu, wypatruj okazji. Co jakiś czas zarówno LOT, jak i pozostałe linie lotnicze organizują akcje promocyjne, podczas których nabędziesz naprawdę tanie loty do Pekinu.

Właściwie każdego dnia odbywają się loty z Polski do Pekinu. Z niektórych miast do stolicy Chin dolecisz codziennie, z innych polskich lotnisk loty odbywają się kilka razy w tygodniu. Pasażerów na tej trasie nie brakuje, ale bez większych problemów możesz kupić bilet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Musisz jednak pamiętać, że tanie bilety do Pekinu nie pojawiają się na kilka dni przed wylotem. Nie odkładaj kupna biletów, warto jak najwcześniej zacząć rozglądać się za połączeniami do Pekinu z Polski i kupić bilet, gdy te potanieją.

Połączenia lotnicze Polska - Pekin ma w swojej ofercie kilkanaście linii lotniczych, dlatego nie ma sensu porównywanie każdej oferty każdego z przewoźników z osobna. Najłatwiejszy sposób na porównanie cen i wybór najtańszego biletu do Pekinu to skorzystanie z wyszukiwarki lotów. W ten sposób wyeliminujesz ryzyko przepłacenia za bilet do Pekinu.

Jak obniżyć cenę lotu do Pekinu?

Niemal wszystkie linie lotnicze od czasu do czasu organizują specjalne akcje. Niektóre z nich, jak LOT, oferują szalone środy, podczas których można kupić tanie bilety do Pekinu i innych miast na całym świecie. Niektóre linie lotnicze obniżają sezonowo ceny lotów np. z okazji własnych urodzin czy jakiegoś święta.

Jeśli masz to szczęście, że nie musisz podróżować w konkretnych dniach, a termin podróży możesz dopasować do cen, najtańsze bilety do Pekinu z Polski możesz kupić w ostatnim momencie, na kilka dni, a nawet godzin przed wylotem. Wszystko jednak zależy od twojej sytuacji rodzinnej i zawodowej oraz od celu podróży do Pekinu. Jeśli ma to być poznawanie Chin, możesz bardzo elastycznie podejść do terminów lotów.

Koszt lotu do Pekinu samolotem w tym samym dniu i o tej samej godzinie może być inny zależnie od tego, jak dużo pozostało czasu do podróży. Działa tu zasada, że im wcześniej, tym tańsze bilety do Pekinu kupisz. Im mniej pozostało czasu, tym linie lotnicze mniej chętnie oferują tanie loty do Chin wychodząc z założenia, że zawsze znajdzie się ktoś chętny na bilet do Pekinu w normalnej cenie.

Jak działa wyszukiwarka lotów?

Ceny biletów lotniczych nie są stałe, więc warto skorzystać z wyszukiwarki tanich lotów do Pekinu, dzięki której możemy w łatwy sposób porównać oferty różnych linii lotniczych. Na eSky wybierz połączenie lotnicze na trasie z Polski do Pekinu i podaj termin, w którym chcesz odwiedzić Chiny. Możesz również od razu wybrać miasto, z którego możesz wylecieć do Pekinu.

Gdy szukasz rady, kiedy zdecydować się bilety lotnicze, by znaleźć tani lot, zdecyduj się na proste rozwiązanie - im wcześniej, tym lepiej. Im do wylotu pozostało więcej tygodni, tym tańsze bilety lotnicze do Pekinu znajdziesz. Jeśli to możliwe, zaplanuj swoją podróż jak najwcześniej.

Jeśli nie chcesz przepłacać za bilet lotniczy, skorzystaj z wyszukiwarki lotów eSky. Określ trasę podróży oraz daty wylotu i przylotu. W wyniku dostaniesz listę możliwych połączeń posegregowanych według cen. Tak oto łatwo znajdziesz tanie loty do popularnych miast wszystkimi dostępnymi liniami lotniczymi i porównasz np. ceny lotów do Pekinu z innych miast.

Co wpływa na cenę lotów do Pekinu?

Duży wpływ na cenę ma daty startów i lądowań. Jeśli twoje daty podróży są elastyczne, skorzystaj z kalendarza, dzięki któremu sprawdzisz, w których dniach najtańsze bilety do Pekinu są oferowane przez wszystkie linie lotnicze. Zazwyczaj tańsze są loty w środku tygodnia, a droższe od piątku do niedzieli, ale nie jest to reguła, szczególnie, gdy w środku tygodnia wypada jakieś święto.

Jeśli zalezy ci na naprawde tanich lotach, ale nie masz czasu na szukanie ich, zapisz się na specjalny newsletter. Możesz ustawić maksymalną interesującą cię cenę oraz trasę. Gdy bilety do Pekinu będą spełniać twoje oczekiwania, dostaniesz wiadomość. Tego typu możliwość oferuje na przykład eSky. Nie odkładaj kupna biletu na później, bo loty w niskiej cenie wyprzedają się najszybciej.

Jeśli chcesz odwiedzić stolicę Chin, nie odwlekaj kupna biletów. Właśnie tak kupisz tanie bilety lotnicze do Pekinu, a zaoszczędzone na podróży pieniądze wydasz na coś innego. Kupując bilet na samolot trzymaj się prostych zasad - kup bilet najwcześniej, jak to możliwe albo kup go w ostatniej chwili, tuż przed wylotem.

Porównanie biletów do Pekinu

Po co zaprzątać sobie głowę przeglądaniem stron różnych linii lotniczych, skoro dzięki wyszukiwarce lotów eSky w jednym miejscu znajdziesz najtańsze loty do Pekinu oferowane przez regularnych przewoźników oraz tanie linie lotnicze. Zwykle podczas poszukiwania ofert lotów do Pekinu okazuje się, że najtańsze bilety oferują popularne linie. Często zdarza się jednak, że tanie loty do Pekinu oferuje np. Air China. Nie bierz pierwszej oferty z brzegu, ponieważ w niektórych liniach cena biletu obejmuje również bagaż rejestrowany.

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki lotów do Pekinu na głównej stronie. W tym miejscu wybierasz swój termin podróży oraz konkretne lotniska. Wyniki wyszukiwania pokażą całą ofertę lotów do Pekinu linii lotniczych, które kursują na tej trasie.

Jeśli jednak szukasz naprawdę tanich lotów do Pekinu, zajrzyj na eSky, i znajdź zakładkę Okazje, gdzie oferowane są wyjątkowe oferty. Znajdziesz tu tanie loty do Pekinu oraz wielu ciekawych miast na całym świecie. Zdarza się, że w tak niskiej cenie jest tylko kilka biletów, dlatego nie warto odkładać decyzji na później.

Przydatne informacje o lotniskach w Pekinie

Popularne linie latające do Pekinu

Tablica lotów: Pekin

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Pekinie

Znajdź nocleg w Pekinie