Menu

Pekin loty - Tanie loty do Pekinu

Pekin

Bezpośrednie loty do Pekinu

Choć odległe, Chiny od Polski dzieli zaledwie 9 godzin lotu bezpośredniego Warszawa - Pekin. Co ciekawe, loty odbywają się codziennie i to za pośrednictwem dwóch linii lotniczych - polskiej oraz chińskiej. Lot bezpośredni to najwygodniejszy sposób podróży - bez przesiadek zaoszczędzimy sporo czasu, a podczas podróży jest szansa, by się trochę przespać.

Taką podróż oferują polskie linie lotnicze LOT. Rejsy odbywają się codziennie. Bezpośrednie loty do Pekinu z Polski dostępne są z Warszawy. Z każdego innego polskiego miasta, które obsługiwane jest przez linie lotnicze LOT, podróż można rozpocząć poza stolicą, ale trzeba będzie się w niej przesiąść. Zależnie od połączenia, czas na przesiadkę może potrwać kilka godzin, dlatego z niektórych miast lepiej dojechać na własną rękę.

Alternatywą dla polskich linii lotniczych LOT są loty bezpośrednie do Pekinu z Warszawy liniami Air China. Aby wybrać najlepsze połączenie bezpośrednie, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki lotów, która pokaże nam jak na dłoni dostępne połączenia wszystkimi liniami lotniczymi w najniższych cenach.

Oferta linii lotniczych do Pekinu

Loty bezpośrednie to jednak nie wszystko. Praktycznie wszystkie popularne regularne linie lotnicze oferują tanie loty do Pekinu z jedną przesiadką. Zależnie od linii lotniczej o rodzaju połączenia czas na przesiadkę może trwać od godziny do nawet 10 godzin. Przesiadki są w różnych miastach - najczęściej na lotniskach, które są hubami dla danej linii lotniczej.

Loty z jedną przesiadką w Azji oferują linie lotnicze China Eastern - tu trzeba przesiąść się w Szanghaju. Poza tym większość linii lotniczych na trasie Warszawa - Pekin oferuje loty z przesiadką na popularnych dla latających po Europie linii.

Loty do Pekinu z jedną przesiadką w Paryżu oferują linie lotnicze Air France oraz China Southern. Z przesiadką w Amsterdamie dolecimy do Pekinu liniami KLM, a Finnair - z przesiadką w Helsinkach. Lot do Pekinu z Polski liniami Lufthansa oznacza przesiadkę w Monachium lub we Frankfurcie, a Ukraine International - w Kijowie. Swiss zatrzymuje się w Zurychu, lecąc Emirates przesiadka jest w Dubaju, a Katarem - w Doha.

Kiedy kupować bilety do Pekinu?

Podczas kupowania lotów długodystansowych bardzo ważne jest wyprzedzenie, z jakim rezerwujemy podróż. Dlatego szukając taniego lotu do Pekinu, warto zacząć rozglądać się takimi połączeniami znacznie wcześniej. Każda regularna linia lotnicza oferuje podróż w dwóch lub trzech klasach rezerwacyjnych. Do tego dochodzą jeszcze taryfy, które oznaczają różne usługi wliczone w cenę podróży.

Początkowo linie lotnicze wystawiają na sprzedaż bilety do Pekinu we wszystkich możliwych opcjach. Większość pasażerów nie chce przepłacać za bilety, więc wybiera najtańsze warianty w swoich klasach podróży. Właśnie w ten sposób z puli dostępnych biletów znikają te najtańsze. Aby więc zagwarantować sobie loty do Pekinu w niskiej cenie, zainteresuj się ofertą linii lotniczych jak najwcześniej.

Im bliżej daty wylotu, tym mniejsze szanse na tanią podróż. Może zdarzyć się tak, szczególnie na lotach łączonych, że bilet do Pekinu w jedna stronę będzie w atrakcyjnej cenie, ale już trasa powrotna kosztować będzie kilka razy więcej. Nie odbieraj więc sobie możliwości zaoszczędzenia na podróży.

Jak obniżyć cenę lotu do Pekinu?

Korzystaj z promocji linii lotniczych. Nikt nie lubi przepłacać za bilety, dlatego polowanie na promocje lotnicze do Pekinu jest czymś zupełnie normalnym. Polskie linie lotnicze LOT organizują szalone środy, czyli środowe akcje specjalne, podczas których obniżane są ceny lotów na niektórych kierunkach.

Być może będziesz miał szczęście i właśnie wtedy, gdy będziesz szukać połączenia, LOT obniża cenę biletu do Pekinu? To nie wszystko. Inne linie lotnicze również, bardziej lub mniej regularnie, organizują również rodzaju promocje, podczas których można kupić bardzo tanie bilety lotnicze do różnych krajów na świecie.

Nie musisz jednak samodzielnie szukać takich promocji. Najtańsze loty dostępne aktualnie w ofercie linii lotniczych do Pekinu znajdziesz w zakładce Okazje na eSky i w aplikacji mobilnej. Są tam zbierane najtańsze możliwe połączenia do wszystkich miast świata. Co ciekawe, nie musisz zająć terminu, w którym chcesz sprawdzić cenę lotu do Pekinu. Zwyczajnie wybierasz trasę, a twoim oczom ukaże się informacja o datach z najtańszymi połączeniami.

Jak działa wyszukiwarka lotów?

Szukanie biletów lotniczych na własna rękę to dla każdego podróżnika ogromne wyzwanie. Sprawdzanie oferty każdej linii lotniczej z osobna jest bardzo męczące i może skutecznie zniechęcić do podróży. Bo jak zarezerwować lot do Pekinu, gdy ceny biletów są zbyt wysokie, a nie wiadomo, kiedy szukać tych najtańszych?

I właśnie z myślą o takich podróżnikach jak ty, którzy chcą znaleźć najtańszy bilet do Pekinu, ale przy tym nie stracić kilku godzin na bezowocnym wertowaniu stron linii lotniczych, powstała wyszukiwarka lotów. To bardzo proste w obsłudze narzędzie internetowe, który wykona za ciebie całą najtrudniejszą pracę, abyś mógł mieć czas na planowanie wyprawy.

Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać interesującą cię trasę pomiędzy Polską a Pekinem i daty, w których chcesz wyruszyć. Wyszukiwarka lotów przeszuka za ciebie bazy danych linii lotniczych i pokaże ci wszystkie dostępne tego dnia loty, wraz z cenami i czasem podróży. Tobie pozostaje jedynie wybranie konkretnego połączenia, co będzie jeszcze łatwiejsze, jeśli skorzystasz z filtrów dotyczących liczby przesiadek czy godzin lotów.

Porównanie biletów do Pekinu

Dzięki użyciu wyszukiwarki lotów masz bardzo ułatwione zadanie. To tak, jak byś zaoszczędził kilka godzin przeglądania stron linii lotniczych. Zostaje ci jeszcze porównanie lotów do Pekinu. Dzięki wyszukiwarce możesz przefiltrować otrzymane wyniki i znaleźć najlepsze dla siebie połączenie.

Zdarza się, że lot w najniższej cenie trwa dwa razy dłużej niż połączenie zaledwie o kilka złotych droższe. Do ciebie więc należy decyzja, która opcja jest dla ciebie bardziej atrakcyjna. Pamiętaj, że bezpośrednie loty do Pekinu może trwać 9 godzin, więc zastanów się, czy trwające prawie dobę połączenie na pewno będzie aż taką oszczędnością.

Tym bardziej, że podczas tak długiej podróży z przesiadkami na pewno będziesz chciał coś zjeść, a lotniskowe jedzenie nie należy do najtańszych. Przekalkuluj się wszystkie koszty podróży, zanim kupisz swój wymarzony bilet do Pekinu.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Pekinu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Pekinu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Pekinu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Pekinu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Pekinu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Pekinie

Popularne linie latające do Pekinu

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Pekinie

Znajdź nocleg w Pekinie