Menu

Hanower loty - Tanie loty do Hanoweru

Pokaż filtry

Hanower

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: niemiecki
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Wjazd pod kątem

  W Nowym Ratuszu od lutego do listopada możliwy jest wjazd (częściowo pod kątem 17 stopni) na wieżę widokową „krzywą” windą ze szklaną podłogą. Bilet kosztuje tylko 3 euro.

 • Zabawa na całego

  Każdego roku na przełomie czerwca i lipca w mieście odbywa się Festiwal Bractw Kurkowych. Przez dziesięć dni i nocy bawić można się w wesołym miasteczku, na koncertach i festynach.

 • Po nitce do kłębka

  Czerwona Nić Hanoweru to trasa turystyczna o długości 4,2 km, przy której znajduje się 36 zabytków. Można ją przejść w niecałą godzinę.

Bezpośrednie loty do Hanoweru

1 godzinę i 45 minut trwa podróż do Hanoweru ze stolicy Polski. Połączenia odbywają się codziennie, przeważnie dwa razy na dobę - rano oraz po południu. Bezpośrednie loty do Hanoweru oferują polskie linie lotnicze LOT. To najszybszy sposób, by dostać się do tego niemieckiego miasta.

Należy jednak pamiętać, że na trasach europejskich linie lotnicze LOT oferują bilety w najniższych cenach z ograniczonymi usługami. Najbardziej dotkliwy jest brak bagażu rejestrowanego w cenie biletu. O ile na niespełna dwugodzinnym locie można obejść się bez posiłku, to trzeba pamiętać o tym, jak się spakować.

Do bagażu podręcznego nie można zabrać niektórych przedmiotów. Należą do nich wszelkie ostro zakończone rzeczy, które mogą nam być potrzebne, np. nożyczki do paznokci. Trzeba też uważać z płynami - podczas lotu do Hanoweru w bagażu podręcznym wnieść możemy tylko pojemniki do 100 ml. Na szczęście dokupienie ulubionych kosmetyków nie Niemczech nie powinno stanowić problemu.

Tanie loty do Hanoweru

Jeśli nie lot bezpośredni, zostaje nam jeszcze oferta innych linii lotniczych. Szczególnie, jeśli nie chcemy wylatywać z Warszawy do Hanoweru. W miarę krótkie podróże z jedną przesiadką oferują linie lotnicze Swiss oraz Lufthansa. Pierwszymi przesiadamy się w Zurychu, czym trochę nadrabiamy drogi, ale nie ma dramatu.

Gorzej, jeśli zdecydujemy się na lot do Hanoweru liniami lotniczymi KLM - wtedy przesiadkę będziemy mieć w Amsterdamie. Nie dość, że stracimy czas na samą przesiadkę, to jeszcze dodatkowo zrobimy niepotrzebne kilometry w powietrzu. Czasami nie ma jednak innej możliwości na loty do Hanoweru.

Jednak każda konfiguracja połączeń jest dobra, jeśli zależy nam na najtańszej opcji lotu do Hanoweru. Dzięki temu możemy zrobić sobie bardzo tani wypad na kilka dni do Niemiec i poznać to piękne miasto. Taka wyprawa warta jest drobnego poświęcenia.

Najtańsze loty do Hanoweru

Choć oferta lotów bezpośrednich do Hanoweru jest dość skromna, zawsze możesz liczyć na tanie połączenie z przesiadką. Warto jednak wiedzieć, gdzie szukać tanich lotów, aby nie przepłacić za połączenie i nie stracić zbyt wiele czasu na poszukiwanie odpowiedniej oferty linii lotniczych.

W celu znalezienia najtańszych dostępnych lotów zajrzyj tam, gdzie chętnie sprawdzają oferty zaprawieni podróżnicy, czyli do listy promocyjnych lotów dostępnych na trasie z Polski do Hanoweru. Znajdziesz ją na eSky, w zakładce Okazje. Wybierz jako docelowy port lotniczy w Hanowerze. Nie musisz nawet wybierać miasta, z którego chcesz podróżować. To bardzo wygodna opcja, ponieważ od razu zobaczysz wszystkie dostępne oferty.

Możesz też wybrać kilka lotnisk, na które dojazd nie sprawi ci problemu i porównać oferty z każdego z nich. Widząc wszystkie najtańsze loty do Hanoweru dostępne w ciągu najbliższych kilku miesięcy będziesz mógł wybrać, kiedy najbardziej odpowiada ci podróż do Niemiec.

Jak szukać tanich lotów?

Linie lotnicze oferują połączenia w różnych cenach i w różnych terminach. Jeśli nie masz czasu ani ochoty na żmudne poszukiwania, jest bardzo prosty sposób, żeby przy minimum wysiłku zarezerwować tanie loty do Hanoweru. Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera. Powiadomienia nie będą przychodzić codziennie, dopiero wtedy, gdy któraś linia lotnicza obniży cenę biletów do Hanoweru.

W ten sposób masz gwarancję, że dostaniesz informację o najtańszym dostępnym połączeniu do Niemiec. Jednocześnie jedyne, co musisz zrobić, to zauważyć maila, który trafi na twoja skrzynkę. A przecież telefon masz zawsze przy sobie i na bieżąco monitorujesz przychodzącą pocztę, więc nie będzie cię to nic kosztować.

Dodatkowo, jeśli twój budżet wycieczkowy jest bardzo skromny, możesz ustalić, ile maksymalnie mają kosztować bilety za loty do Hanoweru, byś był zainteresowany jego kupnem. Wtedy powiadomienie otrzymasz dopiero, gdy cena połączenia spadnie do żądanego przez ciebie poziomu. Nie zapłacisz więc ani złotówki więcej za bilet, niż planowałeś.

Czym różnią się oferty linii lotniczych do Hanoweru?

W większości linii lotniczych dostępne są bilety lotnicze w różnych cenach. Z czego to wynika? Otóż miejscówki sprzedawane są w różnych klasach rezerwacyjnych i w różnych taryfach. Co za tym idzie, podczas lotu do Hanoweru pasażerom przypisane są różne miejsca na pokładzie - im wyższa klasa rezerwacyjna, tym wygodniejsze fotele, z większą przestrzenią na nogi, a podczas podróży - bardziej urozmaicony posiłek.

W przypadku lotu bezpośredniego do Hanoweru, który trwa mniej niż dwie godziny, tak komfortowe warunki podnóży nie dla każdego są najistotniejsza sprawą, szczególnie, gdy w grę wchodzi kilkakrotnie niższa cena. Dlatego nie warto zwracać uwagi na wszystkie dodatkowe usługi.

Jest jednak jedna rzecz, która może być przydatna, szczególnie gdy twoja podróż do Hanoweru ma trwać nieco dłużej niż kilka dni. To bagaż rejestrowany. Zwróć uwagę, że nie jest wliczony w cenę najtańszego biletu niemal w żadnej linii lotniczej. Jeśli musisz zabrać go ze sobą, przed rezerwacją połączenia, porównaj oferty wszystkich linii lotniczych do Hanoweru właśnie pod kątem bagażu. Może okazać się, że bagaż jest wliczone w cenę biletu, który będzie zaledwie o kilka złotych droższy od najtańszego połączenia. Wybierając taki wariant, sposób zaoszczędzisz na podróży lotniczej.

Jak zaoszczędzić na biletach lotniczych?

Umiejętność taniego podróżowania daje szansę na zwiedzenie całego świata. Jednak musisz wiedzieć, że oszczędności powinny zacząć się już na etapie planowania wyprawy. Obmyślając loty do Hanoweru skup się przede wszystkim na tym, by termin swojej podróży wypada wtedy, gdy ceny lotów są najniższe.

Najniższe ceny znajdziesz, korzystając ze znajdującego się w wyszukiwarce eSky kalendarza lotów. Wystarczy, że wybierzesz, skąd chcesz znaleźć loty do Hanoweru i wybierzesz datę, w której mniej więcej chciałbyś odbyć podróż.

Gdy zobaczysz połączenia dla danego dnia, po prostu przejdź do oferty dla kilku dni wcześniej lub później. Zobaczysz kalendarz lotów do Hanoweru dla wybranego tygodnia, a obok możesz przełączyć się na widok dla innych tygodni. W ten sposób sprawdzisz, kiedy loty do Niemiec są najtańsze.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Hanoweru w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Hanoweru, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Hanoweru mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Hanoweru?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Hanoweru obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Hanowerze

Popularne linie latające do Hanoweru

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Hanowerze

Znajdź nocleg w Hanowerze