Menu

Hamburg loty - Tanie loty do Hamburga

Pokaż filtry

Hamburg

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: niemiecki
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Hamburg - czyste miasto

  W 2011 roku miasto otrzymało tytuł Europejskiej Stolicy Czystości. Nie bez powodu, ponieważ przechadzając się nim trudno nie zauważyć, jak bardzo jest ono zadbane.

 • Miniatur Wunderland

  Park miniatur jest jedną z wiodących atrakcji miasta, znajdziesz go przy Kehrwieder 2-4. Część eksponatów jest ruchoma! Koszt biletu to 6 euro dla dzieci i 12 euro dla rodziców.

 • Miasto musicali

  Jest trzecim musicalowym miastem na świecie, po Nowym Jorku i Londynie. Znajduje się tu ponad 50 muzeów oraz ponad 300 scen teatralnych.

Pociąg, samochód czy samolot do Hamburga?

Choć linie lotnicze oferujące loty do Hamburga coraz częściej kuszą podróżnych korzystnymi cenami biletów, wybór oferty lotniczej wcale nie jest oczywisty. Mocnymi konkurentami samolotów wciąż pozostają samochody i pociągi, które podróżni wybierają z niezmienioną częstotliwością. Warto jednak wiedzieć, że sposób podróżowania nie powinien zależeć od naszych przyzwyczajeń, ale od tego, na ile dany środek transportu spełnia nasze potrzeby związane z daną podróżą.

Sposób dojazdu do miasta w dużej mierze zależy od naszych planów związanych z pobytem. Ponieważ Hamburg to miasto w Niemczech, a kraj ten leży tuż za naszą zachodnią granicą, w niektórych sytuacjach bardziej korzystna może okazać się np. podróż samochodem - z drugiej storny czasami bezpośrednie loty na Hamburg będa dobrym rozwiązaniem. Dlatego już na samym początku warto dłużej zastanowić się nad wyborem odpowiedniego środka transportu.

Kto powinien zdecydować się na tanie loty do Hamburga?

Tanie połączenia lotnicze z Polski do Hamburga będą najbardziej korzystne w dwóch przypadkach. Po pierwsze wtedy, gdy planujemy krótki pobyt w mieście, podczas którego nie będziemy potrzebowali samochodu do przemieszczania się między miastami. O ile na terenie Hamburga łatwo dotrzemy w wybrane miejsce komunikacją miejską, dalsze podróże autobusami mogą okazać się uciążliwe. Tanie bilety lotnicze do Hamburga powinniśmy wybrać również wtedy, gdy chcemy połączyć odwiedziny najbliższych krewnych mieszkających w Niemczech z dłuższym pobytem. W takiej sytuacji nawet jeśli będziemy potrzebować transportu, będziemy mieć szerszy wachlarz możliwości: od komunikacji miejskiej, poprzez samochód pożyczony od bliskich aż po taksówki i wypożyczalnie samochodowe.

W każdym z powyższych przypadków najlepszym wyborem będą tanie loty do Hamburga. Spośród wszystkich innych ofert są one najkorzystniejsze pod względem finansowym i zapewniają podróż w dobrym standardzie. Nie oznacza to jednak, że tanie loty będą jednakowo atrakcyjne dla wszystkich. Niektórzy mogą preferować wyższy standard podróży, np. klasą biznesową. Jednak niezależnie od klasy, aby móc skorzystać z lotów do Hamburga, nie trzeba być ekspertem w dziedzinie podróży lotniczych. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i dostęp Internetu.

Miejsca, gdzie można zarezerwować lot z Polski do Hamburga

Najwygodniejszym sposobem na rezerwację miejsca w samolocie do Hamburga jest rezerwacja online. Przy rezerwacji najlepiej jest skorzystać z porównywarki lotów, która wskaże nam wszystkie dostępne terminy połączeń wraz z ich ceną, a dodatkowo zasugeruje najlepsze miejsce noclegowe. Wybór jest naprawdę duży mimo, że tani przewoźnicy stanowią jedynie część wszystkich firm latających na trasie Polska-Hamburg. Najczęściej wybieranymi firmami są Wizz Air i Ryanair, ale istnieją też inne, mniej znane linie. Czasem warto zorientować się we wszystkich ofertach, by móc wybrać tę najkorzystniejszą.

Kto chociaż raz organizował wyjazd połączony z przelotem, ten wie, że znalezienie najlepszej oferty może zająć sporo czasu. Jak więc wybrać najlepszą ofertę lotów do Hamburga? Bardzo łatwo. Wystarczy skorzystać z internetowej porównywarki lotów, np. porównywarki eSky. Takie rozwiązanie pomoże nam zaoszczędzić mnóstwo czasu, a czasem także i nerwów.

Porównywarka lotów sposobem na najtańszą podróż

Korzystanie z porównywarki tanich lotów do Hamburga jest niezwykle proste. Po wejściu na stronę eSky.pl od razu widoczna jest wyszukiwarka, za pomocą której odnajdziemy interesujące nas loty. Wystarczy wpisać nazwę miasta, z którego ma startować nasz samolot do Hamburga, w miejscu na nazwę miejsca docelowego wpisać „Hamburg” oraz określić termin pobytu na miejscu. W ten sposób w ciągu kilku sekund otrzymamy zestawienie wszystkich ofert linii lotniczych w Internecie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego lotu do Hamburga?

W porównywarce lotów eSky znajdziemy wszystkie dostępne oferty lotów. Teraz stoi przed nami najważniejsze zadanie: wybór tej, z której rzeczywiście skorzystamy. Choć wybór ten nie zawsze jest prosty, dzięki kilku przydatnym funkcjom porównywarka może pomóc nam go dokonać.

Na początku musimy się zastanowić, jakie kryteria według nas powinien spełniać najlepszy lot do Hamburga. Czy powinien on być najtańszy? Najszybszy? Rozpoczynać się o określonej godzinie? Kiedy będziemy już wiedzieć, na czym zależy nam w kwestii wyboru samolotu do Hamburga, możemy posortować wyniki według wybranego kryterium. Wtedy na samym szczycie listy wyszukiwania pojawią się te oferty, które potencjalnie są dla nas najbardziej atrakcyjne.

Koszt biletów lotniczych do Hamburga

Ceny biletów do Hamburga rozpoczynają się już od 50 zł. Najdroższe potrafią kosztować nawet 5000 zł w dwie strony. Co jest powodem tak dużej rozbieżności? Jest wiele czynników, które decydują o ostatecznej cenie biletu, m.in. odległość terminu wylotu, czas trwania podróży, udogodnienia zawarte w cenie biletu czy wybór przewoźnika.

Paradoksalnie, tak duży rozstrzał w cenach biletów z Polski do Hamburga jest korzystny dla podróżnych. Dzięki dużemu zróżnicowaniu ofert każdy może znaleźć coś dla siebie. Znajdą się połączenia lotnicze dla tych, którzy stawiają na tanie podróżowanie do Hamburga, a także dla tych, którzy nie wyobrażają sobie lotu bez własnej osobnej kabiny i lampki dobrego szampana w ręku. Wybór standardu należy do Ciebie.

Z jakiego miasta najlepiej lecieć do Niemiec?

Bardzo często cena biletu zależy też od lotniska, z którego wylatuje samolot. Z tego powodu warto nie ograniczać się jedynie do lotów startujących z najbliższego lotniska, ale sprawdzić też połączenia do Hamburga z sąsiednich miast. Może się bowiem okazać, że najlepiej dopasowana do nas oferta jest połączona z lotem z innego portu lotniczego niż ten najbliższy. Z pomocą porównywarki eSky możemy łatwo sprawdzić, z którego lotniska lecieć, by bilety były najtańsze, nocleg – najwygodniejszy, a termin wylotu – najdogodniejszy. Bo przecież wiadomo, że im większy wybór, tym lepiej.

W większości przypadków sprawdza się zasada, że im większe lotnisko, tym niższe ceny biletów lotniczych. Powód jest prosty: więcej osób lata do Hamburga z Warszawy niż np. z lotniska w Szczytnie. Dla przewoźników będzie więc bardziej opłacalne, by latać z Warszawy niż ze Szczytna. To znacząco przekłada się na ceny biletów, również tych na połączenia do Hamburga.

Kiedy kupić najtańsze bilety lotnicze do Hamburga?

Jedno jest pewne: nie warto kupować biletów lotniczych na ostatnią chwilę, ponieważ im bliższy termin wylotu, tym wyższa cena biletów. Wyjątkiem od tej reguły są jednak oferty last minute, dzięki którym możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli jednak zależy nam na wylocie w wybranym terminie, nie warto zdawać się na loty do Hamburga last minute, bo może się okazać, że jeśli wszystkie miejsca w samolocie zostaną wykupione, takiej oferty w ogóle nie będzie. W takiej sytuacji lepiej jest zakupić bilety lotnicze wcześniej.

Tak naprawdę najpewniej jest kupić bilety w momencie, kiedy będziemy zdecydowani, że lecimy do Hamburga w określonym terminie. Jeśli będzie to dużo wcześniej niż planowana data wylotu, mamy szansę na korzystne zniżki, niezależnie od tego, jakiego przewoźnika wybierzemy.

W tym miejscu trzeba wspomnieć, że w najgorętszych okresach (Boże Narodzenie, miesiące wakacyjne) tanie loty do Hamburga mają swoje szczyty cenowe. Dlatego jeśli mamy taką możliwość, lepiej jest zaplanować podróż w innym terminie.

Kupowanie biletów na tanie loty do Hamburga – jaką ofertę wybrać?

Podsumowując, kupując tanie bilety lotnicze do Hamburga najlepiej jest skorzystać z porównywarek lotów takich jak eSky. Dzięki nim będziemy w stanie wybrać najlepszą ofertę, nie poświęcając na to wiele czasu i energii. Najważniejsze jest, by sprecyzować kryterium, według którego będziemy wybierać naszą ofertę lotów do Hamburga. Może to być cena, czas trwania lotu lub odległość lotniska od miejsca zamieszkania.

Należy pamiętać, że istnieje kilka ograniczeń związanych z planowaniem podróży, takich jak wyższe ceny biletów w najczęściej wybieranych terminach czy zróżnicowane koszty w zależności od lotniska, z którego startuje samolot.

Jeśli jednak weźmiemy wszystkie te kwestie pod uwagę, na pewno uda nam się wybrać najlepszą ofertę biletów lotniczych do Hamburga.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Hamburga w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Hamburga, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Hamburga mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Hamburga?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Hamburga obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Hamburgu

Popularne linie latające do Hamburga

Hamburg jest urzekający i czuć w tym mieście klimat Niemiec. Dlatego tanie bilety lotnicze do Hamburga są najlepszym sposobem na wybranie się w podróż życia, blisko Polski i w dogodnych, lotniczych warunkach. Taki przelot jest bardzo często dużo wygodniejszy od innych środków transportu, które nie do końca spełniają wiele wymagań, zwłaszcza dzieci, na przykład wygoda, możliwość poruszania się i tak dalej. Tanie loty do Hamburga to spokój dla rodziców i możliwość zaoszczędzenia dużej ilości czasu. Chociaż samo miasto wydaje się leżeć niedaleko, to jednak podróż z młodszymi członkami rodziny może być bardzo trudna. Warto oszczędzić sobie tych nerwów, zwłaszcza w wakacje, kiedy loty do Hamburga mogą być tylko i wyłącznie przyjemnością. Nie ma na co czekać – już teraz warto kupować lotnicze bilety dla całej rodziny!

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Hamburgu

Znajdź nocleg w Hamburgu