Menu

Düsseldorf loty - Tanie loty do Düsseldorfu

Pokaż filtry

Düsseldorf

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: niemiecki
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Lotnisko Düsseldorf

  W odległości ośmiu kilometrów od miasta znajduje się lotnisko. Jest ono gotowe obsługiwać około 22 milionów pasażerów rocznie. Jest dobrze skomunikowane z miastem - posiada bardzo dobre połączenie kolejowe.

 • Taksówki w mieście

  W Düsseldorfie jest ponad tysiąc taksówek posiadających oficjalne licencje, są one zrzeszone w dwóch organizacjach. Można rozpoznać je po tym, że mają granatowy kolor, a na tylnej szybie czarny numer na żółtym tle.

 • Najdłuższy bar na świecie

  Altstadt to dzielnica Düsseldorfu pełna małych, wąskich uliczek. Znajduje się tam ponad 260 barów, z tego powodu nazywana jest ona najdłuższym barem na świecie. Warto wybrać się do któregoś mikrobrowaru, zlokalizowanego w tej okolicy.

Tanie loty do Düsseldorfu

Do samego Düsseldorfu kursują z polskie dwie linie lotnicze - niemieckie Lufthansa oraz polskie LOT. Pierwsze operują z Katowic i z Warszawy, natomiast drugie tylko ze stolicy. Do wyboru są również tanie linie lotnicze Eurowings, które obsługują trasy Wrocław - Düsseldorf oraz Kraków - Düsseldorf.

Lotnisko Düsseldorf znajduje się 6 km od miasta. Często jednak podróżni, aby zaoszczędzić na kosztach, wybierają lotnisko Dusseldorf Weeze, oddalone 89 km od miasta. Kursuje tu znacznie więcej samolotów z wielu polskich miast. Kursują tu tanie linie lotnicze Ryanair na odcinku Bydgoszcz - Düsseldorf.

Szukając tanich lotów do Düsseldorfu, zwróć uwagę na ofertę tanich linii lotniczych. Co prawda komfort podróży jest nieco niższy, ale lot bezpośredni z Polski nie trwa zbyt długo. Do niedawna regularne linie lotnicze w cenę biletu wliczały również bagaż rejestrowanym, ale to się zmieniło i praktycznie nie ma w tym aspekcie różnicy pomiędzy tanimi i regularnymi liniami lotniczymi.

Ceny lotów do Düsseldorfu

Utarło się, że tanie linie lotnicze to najtańszy sposób podróżowania. Nie zawsze jednak tak jest. Nie poprzestawaj na stereotypach, ale za każdym razem sprawdzaj ceny lotów do Düsseldorfu za pomocą wyszukiwarki lotów. Może się bowiem zdarzyć, że któraś linia lotnicza akurat będzie organizowała promocję lotów do Niemiec i skorzystasz na tym.

Zazwyczaj koszt biletu do Düsseldorfu to wydatek rzędu 200-400 zł. Ale nie ma sensu tyle płacić, skoro jesteś w stanie zarezerwować loty do Düsseldorfu za mniej niż 100 zł. Jeśli nie masz określonego terminu, w którym chcesz podróżować, znacznie zwiększają się twoje szanse na podróż w bardzo niskiej cenie.

Aby sprawdzić aktualne ceny lotów do Düsseldorfu, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki lotów, dzięki której sprawdzisz, ile kosztują w danym dniu bilety lotnicze poszczególnych przewoźników. Dzięki temu wybierzesz lot, który będzie ci najbardziej odpowiadał nie tylko pod względem ceny, ale także liczby przesiadek czy całkowitego czasu podróży.

Kiedy kupować bilety lotnicze?

Są takie okresy w roku, gdy latanie samolotami może być nieco droższe niż zazwyczaj. Jest to przede wszystkim okres świąteczno-noworoczny, czyli czas, gdy najwięcej osób chce spotkać się ze swoimi bliskimi czy po prostu odpocząć od codziennej rutyny, wybierając na cel swojej podróży niezbyt odległe zakątki Europy.

Jeżeli więc nie musisz lecieć do Düsseldorfu właśnie w tym czasie, zastanów się, czy nie warto przełożyć terminu wyprawy na inny czas, gdy bilety do Düsseldorfu będą znacznie tańsze, a samych turystów i odwiedzających bliskich w Niemczech będzie mnie. Dzięki temu lepiej poznasz miasto i odwiedzisz najciekawsze atrakcje, które mogą przecież być zamknięte w okresie świąteczno-noworocznym.

Z kolei planując kilkudniowy wypad do Niemiec, zwróć uwagę na różnice w cenach biletach do Düsseldorfu w różnych dniach tygodnia. Najprawdopodobniej, gdy będziesz porównywać ofertę linii lotniczych okaże się, że największe szanse na tanie loty do Düsseldorfu masz w środku tygodnia. Zrezygnuj więc z weekendowego wypadu, dzięki temu będziesz mieć sporo pieniędzy na przyjemności na miejscu.

Oferta linii lotniczych do Düsseldorfu

Dawniej istniała wyraźna różnica pomiędzy ofertą regularnych linii lotniczych oraz tanich przewoźników. Otóż dawniej takie linie lotniczej jak polski LOT czy niemiecka Lufthansa w cenę najtańszego biletu lotniczego wliczony bagaż rejestrowany. Takich zwyczajów nigdy nie miały tanie linie lotnicze obsługujące połączenia z Düsseldorfem.

Dzisiaj się jednak wszystko zmieniło. Najtańsze taryfy w regularnych liniach lotniczych pozbawione są możliwości zabrania bagażu nadawanego w cenie biletu. Pasażerowi przysługuje jedynie bagaż podręczny, za wszystko inne trzeba dodatkowo płacić. Nie bardzo więc pod tym względem oferty przewoźników różnią się od siebie.

Pozostają jednak jeszcze niuanse, jak komfort podróżowania czy drobne przekąski na pokładzie samolotu. Szukając taniego lotu do Düsseldorfu zwróć uwagę na ofertę nie tylko tanich linii lotniczych, ale również regularnych przewoźników. Jeśli będą w podobnej cenie, warto zastanowić się, którą ofertę wybrać. Wskazówką powinna być tu jednak przede wszystkim godzina startu lub lądowania - po prostu wybierz, kiedy będzie ci wygodniej podróżować.

Najlepsze wyszukiwarki lotów

Wyszukiwarka lotów to bardzo wygodne narzędzie, przeznaczone dla wszystkich podróżników, nawet tych początkujących. Nie wymaga żadnej wiedzy na temat połączeń lotniczych do Düsseldorfu ani w inne miejsce. Wystarczy, że określisz, gdzie i kiedy chcesz lecieć. To od ciebie zależy, którą ofertę linii lotniczych wybierzesz, ale dzięki sprawdzonej wyszukiwarce lotów, jak na przykład eSky, będziesz mieć możliwość świadomego podjęcia decyzji.

Na czym polega działanie wyszukiwarki lotów? Otóż jest to narzędzie, które wykona za ciebie najtrudniejszą pracę - przejrzy aktualną ofertę linii lotniczych na trasie, która cię interesuje oraz w dniach, które sobie założyłeś. Co istotne, wyszukiwarka lotów przeszukuje bazy danych linii lotniczych w chwili, gdy chcesz sprawdzić dostępność lotów. Dzięki temu od razu zobaczysz, jakie loty do Düsseldorfu możesz zarezerwować.

Gdy zobaczysz wyniki wyszukiwania, możesz jeszcze je przefiltrować, korzystać z funkcji dostępnych na górze strony. Są tam między innymi możliwość wybrania tylko lotów bezpośrednich do Düsseldorfu lub lotów z jedną przesiadką, a także możliwość określenia, w jakich godzinach samolot ma odlatywać lub lądować.

Co można spakować do bagażu podręcznego?

Jeżeli chcesz kupić tani bilet do Düsseldorfu, musisz zrezygnować z podróżowania z bagażem rejestrowanym. To znacznie obniży koszty podróży, ale musisz wiedzieć, że do bagażu podręcznego nie możesz włożyć wszystkiego, co może ci się przydać w podróży.

Powodem są oczywiście względy bezpieczeństwa. I tak na pokład samolotu nie można wnosić przedmiotów, które mogą zostać uznane za niebezpieczne, na przykład noży czy ostro zakończonego parasola. Dotyczy to również wszelkich produktów łatwopalnych.

Ważne również, by w bagażu podręcznym nie mieć żadnych płynów w pojemnikach większych niż 100 ml. To dozwolona miara dla szamponu do włosów czy żelu pod prysznic. Taka ilość spokojnie wystarczy ci na kilka dni w Düsseldorfie.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Düsseldorfu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Düsseldorfu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Düsseldorfu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Düsseldorfu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Düsseldorfu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Düsseldorfie

Przejdź do lotniska

Popularne linie latające do Düsseldorfu

Düsseldorf to przede wszystkim jedno z większym miast w Niemczech, które warto zwiedzić z całą rodziną. Tanie loty do Düsseldorfu pozwolą nie tylko na oszczędność pieniędzy na zwiedzanie zabytków, ale także na szybkie i bezproblemowe dostanie się do pięknego miejsca poza granicami Polski. Wygoda podróżowania samolotem jest niepowtarzalna, a przy tym może sprawić wiele przyjemności. Do samolotu można zabrać dowolną liczbę bliskich i znajomych, bez żadnych ograniczeń. Bilety lotnicze do Düsseldorfu, a raczej ich cena, przyciągają tych podróżnych, dla których priorytetem jest zachowanie większej ilości gotówki w portfelu. Można ją przeznaczyć na wiele innych rzeczy, na przykład na pamiątki. Nie od dziś wiadomo, że każdy chce oszczędzić jak najwięcej – loty do Düsseldorfu mogą na to pozwolić każdemu, niezależnie od możliwości finansowych. Czy może być coś piękniejszego w podróżowaniu?

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Düsseldorfie

Znajdź nocleg w Düsseldorfie