Menu

Wyszukaj loty do Dusseldorfu

Pokaż filtry

Dusseldorf

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: niemiecki
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Lotnisko Düsseldorf

  W odległości ośmiu kilometrów od miasta znajduje się lotnisko. Jest ono gotowe obsługiwać około 22 milionów pasażerów rocznie. Jest dobrze skomunikowane z miastem - posiada bardzo dobre połączenie kolejowe.

 • Taksówki w mieście

  W Düsseldorfie jest ponad tysiąc taksówek posiadających oficjalne licencje, są one zrzeszone w dwóch organizacjach. Można rozpoznać je po tym, że mają granatowy kolor, a na tylnej szybie czarny numer na żółtym tle.

 • Najdłuższy bar na świecie

  Altstadt to dzielnica Düsseldorfu pełna małych, wąskich uliczek. Znajduje się tam ponad 260 barów, z tego powodu nazywana jest ona najdłuższym barem na świecie. Warto wybrać się do któregoś mikrobrowaru, zlokalizowanego w tej okolicy.

Tanie loty do Düsseldorfu

Do samego Düsseldorfu kursują z polskie dwie linie lotnicze - niemieckie Lufthansa oraz polskie LOT. Pierwsze operują z Katowic i z Warszawy, natomiast drugie tylko ze stolicy. Do wyboru są również tanie linie lotnicze Eurowings, które obsługują trasy Wrocław - Düsseldorf oraz Kraków - Düsseldorf.

Lotnisko Düsseldorf znajduje się 6 km od miasta. Często jednak podróżni, aby zaoszczędzić na kosztach, wybierają lotnisko Weeze, oddalone 89 km od miasta. Kursuje tu znacznie więcej samolotów z wielu polskich miast. Kursują tu tanie linie lotnicze Ryanair na odcinku Bydgoszcz - Düsseldorf.

Szukając tanich lotów do Düsseldorfu, zwróć uwagę na ofertę tanich linii lotniczych. Co prawda komfort podróży jest nieco niższy, ale lot bezpośredni z Polski nie trwa zbyt długo. Do niedawna regularne linie lotnicze w cenę biletu wliczały również bagaż rejestrowanym, ale to się zmieniło i praktycznie nie ma w tym aspekcie różnicy pomiędzy tanimi i regularnymi liniami lotniczymi.

Ceny lotów do Düsseldorfu
Bez większego wysiłku można znaleźć bezpośrednie loty z Warszawy do Düsseldorfu za kilkadziesiąt złotych, jeśli nie zależy ci na korzystaniu z dodatkowych usług, a dni wylotu i powrotu nie są sztywno ustalone. Zazwyczaj jednak ceny lotów do Düsseldorfu to 200-400 zł.

Tanie loty do Barcelony oferują zarówno Ryanair, jak i Eurowings. Ale na tym nie koniec. Bilety na lot bezpośredni w takiej samej, a zdarza się, że w niższej cenie, oferuje również LOT. Zanim kupisz bilet, porównaj więc ceny tanich lotów do Düsseldorfu. Zdarza się, że oprócz lotu w cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany czy przekąski na pokładzie. 

Gdy masz swobodę wyboru terminu podróży, a najważniejsza jest dla ciebie cena biletu do Düsseldorfu, wypatruj okazji. Regularnie zarówno Ryanair, jak i LOT, organizują promocje, podczas których kupisz naprawdę tanie loty do Düsseldorfu.

Kiedy kupować bilety lotnicze?
Jeśli twoje daty podróży są elastyczne, użyj kalendarza, dzięki któremu sprawdzisz, w których dniach najtańsze bilety do Düsseldorfu są oferowane przez tanie linie lotnicze. Przeważnie od piątku do niedzieli bilety są droższe, a w tygodniu tańsze, ale nie jest to reguła, szczególnie, gdy w środku tygodnia wypada jakieś święto.

Wiele osób ceni sobie wygodę korzystania z wyszukiwarki eSky - możesz użyć jej na telefonie, tablecie czy na komputerze. Dzięki niej bez problemu i w łatwy sposób kupisz tanie loty do Düsseldorfu i innych europejskich miast. 

Gdy szukasz naprawdę tanich lotów do Düsseldorfu, zajrzyj na eSky, a następnie do zakładki Okazje, gdzie oferowane są jedyne w swoim rodzaju oferty. Znajdziesz tu tanie loty do Düsseldorfu oraz wielu wspaniałych miast na siedmiu kontynentach. Często tylko kilka biletów jest w tak niskiej cenie, dlatego nie warto zwlekać z ich kupnem.

Oferta linii lotniczych do Düsseldorfu
Siatka lotów do Düsseldorfu jest dość bogata. Linie lotnicze prześcigają się, proponując tanie loty do Düsseldorfu, bez żadnych dodatkowych usług, jak na przykład bagaż rejestrowany czy pierwszeństwo wejścia na pokład. To idealna oferta połączeń dla osób, które planują możliwie najtaniej dolecieć do Niemiec. 

Czasami latanie tanimi liniami lotniczymi może może nie być opłacalne. Koszt dokupienia bagażu rejestrowanego może być wyższy niż cena biletu do Düsseldorfu, a przecież nie o to chodzi. Aby obniżyć ceny biletów do Düsseldorfu, zacznij więc od zweryfikowania tego, co masz w bagażu. Na pokład samolotu nie wolno wnosić płynów w pojemnikach większych niż 100 ml, ale zastanów się, czy przelanie ulubionego szamponu do małych buteleczek nie załatwi problemu i pozwoli ci kupić tani bilet do Düsseldorfu, bez dodawania bagażu? Możesz jednakowoż zrezygnować z innych dodatkowych usług, jak pierwszeństwo wejścia na pokład.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że ceny biletów są zmienne, więc warto skorzystać z wyszukiwarki tanich lotów do Düsseldorfu, dzięki której masz możliwość w łatwy sposób porównać oferty różnych linii lotniczych. Po prostu wybierz na eSky połączenie lotnicze na trasie z Polski do Düsseldorfu i wybierz termin, w którym chcesz lecieć. Jeśli wolisz, możesz już na samym początku określić miasto wylotu do Düsseldorfu. 

Najlepsze wyszukiwarki lotów
Jeśli szukasz najprostszego sposobu, by kupić tani bilet do Düsseldorfu, skorzystaj z wyszukiwarki, np. eSky, gdzie określisz, z którego lotniska w Polsce wylatujesz i w jakim terminie. W Düsseldorfu są dwa lotniska, ale możesz zaznaczyć od razu oba, by sprawdzić, gdzie są najtańsze loty do Düsseldorfu. Zdarza się, że bilet w dniu twojej podróży jest tańszy na inne lotnisko, niż planowałeś lecieć. 

Po co zaprzątać sobie głowę przeglądaniem stron różnych linii lotniczych, skoro dzięki wyszukiwarce lotów eSky w jednym miejscu znajdziesz najtańsze loty do Düsseldorfu oferowane przez regularnych przewoźników oraz tanie linie lotnicze. Często podczas sprawdzania ofert lotów do Düsseldorfu okazuje się, że najtańsze loty oferują Ryanair i Eurowings. Bywa również tak, że tanie loty do Düsseldorfu oferuje np. LOT. Nie bierz pierwszej oferty z brzegu, ponieważ w niektórych liniach cena biletu obejmuje również bagaż rejestrowany. 

Istotne są również godziny lotu. Zwróć na to szczególnie uwagę, gdy lecisz na krótko i chcesz jak najwięcej miejsc odwiedzić. Wybierz lot do Düsseldorfu tak, by jak najwięcej czasu spędzić w mieście. Jeśli budzisz się skoro świt, pewnie nie będzie ci przeszkadzał lot do Düsseldorfu nad ranem. Dzięki temu poznasz miasto już o poranku.

W jakich terminach loty są najtańsze?
Jeśli szukasz taniego lotu do Düsseldorfu w konkretnym terminie, np. na święta Bożego Narodzenia, sytuacja jest nieco gorsza, choć i w tej sytuacji można znaleźć tanie loty do Düsseldorfu. Ważne, by możliwie jak najwcześniej kupić bilety z Polski do Düsseldorfu, ponieważ każdy kolejny dzień może oznaczać podwyżkę cen. 

Choć wiele osób tak myśli, nie tylko tanie linie lotnicze oferują tanie loty do Düsseldorfu. Z Polski do Düsseldorfu nie będziesz mieć problemu, by kupić bilet za 100-200 zł, a nawet mniej, jeśli uzbroisz się w cierpliwość i będziesz regularnie sprawdzać ceny lotów. 

Jeśli choć raz szukałeś tanich lotów, wiesz, jak irytujące i nieowocne jest korzystanie z wyszukiwarek na kilku stronach linii lotniczych. Siedzisz przy komputerze, albo co gorsze - z telefonem w dłoni, szukając tanich lotów do Düsseldorfu czy w inne miejsce, raz po raz zmieniając terminy lotów w kalendarzu każdej z linii lotniczych. A wystarczy skorzystać ze znacznie prostszego rozwiązania.

Jak oszczędzać na podróżowaniu?
Najlepiej szukać tanich lotów do Düsseldorfu, używając wyszukiwarek lotów, gdzie zgromadzone są informacje o wszystkich połączeniach lotniczych do Düsseldorfu i pozostałych miast świata. To o wiele wygodniejszy sposób niż przeglądanie oferty każdej linii lotniczej z osoba. Tym bardziej, że tanie loty do Düsseldorfu nie czekają zbyt długo na pasażerów.

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski do Düsseldorfu mogą kosztować nawet kilkadziesiąt złotych. Musisz jednak przejrzeć kilka ofert. Osoby, które nie mają czasu na takie szukanie, mogą zapisać się do newslettera. 

Połączenia lotnicze Polska - Düsseldorf ma w swojej ofercie kilka linii lotniczych, dlatego nie ma sensu porównywanie każdej oferty każdego z przewoźników z osobna. Najprościej porównać ceny i wybrać najtańszy bilet do Düsseldorfu, korzystając z wyszukiwarki lotów. Wybierz interesującą cię trasę oraz daty podróży. Po kliknięciu zobaczysz listę możliwych lotów uporządkowanych według cen. Tak oto łatwo znajdziesz tanie loty do popularnych miast wszystkimi dostępnymi liniami lotniczymi i porównasz np. ceny lotów do Düsseldorfu z innych miast

Przydatne informacje o lotniskach w Dusseldorfie

Popularne linie latające do Dusseldorfu

Düsseldorf to przede wszystkim jedno z większym miast w Niemczech, które warto zwiedzić z całą rodziną. Tanie loty do Düsseldorfu pozwolą nie tylko na oszczędność pieniędzy na zwiedzanie zabytków, ale także na szybkie i bezproblemowe dostanie się do pięknego miejsca poza granicami Polski. Wygoda podróżowania samolotem jest niepowtarzalna, a przy tym może sprawić wiele przyjemności. Do samolotu można zabrać dowolną liczbę bliskich i znajomych, bez żadnych ograniczeń. Bilety lotnicze do Düsseldorfu, a raczej ich cena, przyciągają tych podróżnych, dla których priorytetem jest zachowanie większej ilości gotówki w portfelu. Można ją przeznaczyć na wiele innych rzeczy, na przykład na pamiątki. Nie od dziś wiadomo, że każdy chce oszczędzić jak najwięcej – loty do Düsseldorfu mogą na to pozwolić każdemu, niezależnie od możliwości finansowych. Czy może być coś piękniejszego w podróżowaniu?

Tablica lotów: Dusseldorf

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Dusseldorfie

Znajdź nocleg w Dusseldorfie