Menu

Podgorica loty - Tanie loty do Podgoricy

Podgorica

Bezpośrednie loty do Podgoricy z Polski

Lot bez przesiadek to najwygodniejsza forma podróży do Czarnogóry. Dawniej jechało się autokarem nawet ponad dobę, dzisiaj wystarczy wsiąść do samolotu i za 2 godziny można być w stolicy Czarnogóry. To bardzo wygodne, szczególnie dla osób podróżujących z dziećmi.

Niestety, oferta linii lotniczych, jeśli chodzi o bezpośrednie loty do Podgoricy, jest dość skromna. Do miasta można wylecieć tylko z trzech lotnisk w Polsce, co znacznie utrudnia podróż osobom, które mieszkają dalej. Do wyboru w Polsce są trzy lotniska, z których można szukać lotów bezpośrednich do Podgoricy - w Warszawie, we Wrocławiu i w Katowicach.

Na dodatek, podróże dostępne są tylko w sezonie turystycznym, czyli wtedy, gdy pogoda jest w Podgoricy najpiękniejsza, ale jednocześnie miasto zadeptują tłumy turystów. Jeśli chcesz zwiedzić miasto, gdy nie ma tam największych tłumów, poszukaj połączeń wiosną lub jesienią.

Oferta linii lotniczych do Podgoricy

Trzy linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Podgoricy z Polski. Są to LOT oraz tanie linie lotnicze Wizz Air i Ryanair. Co ciekawe, w najtańszej opcji bilety w każdej z nich obejmują wyłącznie bagaż podręczny. Za możliwość zabrania bagażu rejestrowanego należy dodatkowo zapłacić.

Podróż z Polski do Podgoricy trwa ok. 2 godziny. Polskie linie lotnicze LOT oferują połączenia na trasie Warszawa-Okęcie - Podgorica pięć razy w tygodniu, ale wyłącznie w sezonie. Cena obejmuje tylko bagaż podręczny, dodatkowe usługi są płatne.

Z kolei tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej siatce połączeń trasę Wrocław - Podgorica, a linie lotnicze Wizz Air - Katowice - Podgorica oraz Warszawa-Chopina - Podgorica. Połączenia z Wrocławia odbywają się raz w tygodniu, z Katowic trzy razy, z Warszawy - codziennie. Obie tanie linie lotnicze latają do Czarnogóry tylko w sezonie turystycznym.

Tanie loty do Podgoricy

Na trasie z Polski do Podgoricy operują tanie linie lotnicze, ale niekoniecznie ich oferta wsze będzie najtańsza. Zdarza się, że w podobnej cenie są również bilety polskich linii lotniczych LOT. Ponieważ w cenę takiego biletu również nie jest wliczony bagaż rejestrowany, oferta tych linii właściwie niczym się szczególnym od siebie nie różni. Warto więc wybrać bilet w najniższej cenie.

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o tanie loty do Podgoricy. W sezonie turystycznym do wyboru są również loty czarterowe do Podgoricy. Ich największą zaletą jest możliwość zabrania bagażu rejestrowanego bez dodatkowej opłaty. Jednak linie czarterowe nie mają stałej siatki lotów i trudno znaleźć bilet z wyprzedzeniem.

Ponieważ opcji kupna taniego lotu jest dużo, warto wykorzystać do szukania najlepszych połączeń wyszukiwarkę lotów, która na żądanie przedstawi pełną ofertę wszystkich linii lotniczych do Podgoricy. Nie ma obawy, że zapłacimy za podróż więcej niż powinniśmy, ponieważ ceny ustawione są zawsze od najniższej.

Od czego uzależnione są ceny biletów lotniczych?

O tym, że ceny biletów lotniczych nieustannie się zmieniają, wie niemal każdy podróżnik. Dlatego tak ważne jest, by rezerwować podróże w odpowiednim momencie. Oczywiście nie istnieje jedna zasada, według której zawsze kupuje się bilety, ale szukając najtańszych lotów do Podgoricy warto wziąć pod uwagę kilka wskazówek.

Przede wszystkim, powinno się szukać połączenia najwcześniej, jak to możliwe. Duże wyprzedzenie niemal gwarantuje nam najtańszy lot do Podgoricy. Poza tym, wcześniejsza rezerwacja lotu oznacza możliwość wcześniejszej rezerwacji noclegów, co również może wpłynąć pozytywnie na twój budżet. Obmyślenie wcześniej całego planu jest więc ogromną oszczędnością.

Bardzo ważnym składnikiem ceny lotu do Podgoricy jest również jedna, dodatkowa usługa, która nie jest wliczona w cenę biletów w tanich liniach lotniczych ani w najtańszej taryfie polskich linii lotniczych LOT. Chodzi oczywiście o bagaż rejestrowany, którego cena może być nawet wyższa niż samego biletu. Tu przewagę mają linie czarterowe, które wliczają bagaż w cenę miejscówki.

Po co jest kalendarz lotów?

To wyjątkowe narzędzie znajdziesz w wyszukiwarce lotów eSky. Dzięki kalendarzowi lotów możesz zaplanować swoją podróż w najniższej cenie - znajdziesz tu informacje o najtańszych połączeniach lotniczych między Polską a Podgoricą nie tylko w ciągu kilku dni, które mogą cię interesować, ale także w pobliskich tygodniach.

W ten sposób możesz sprawdzić ofertę linii lotniczych na przykład na całe wakacji i mieć pewność, że rezerwujesz najtańsze dostępne połączenie. A przecież o to właśnie chodzi w tanim podróżowaniu, by za bilety lotnicze do Podgoricy i wielu innych wspaniałych miejsc na świecie opłacić najmniej, jak to możliwe.

Aby dostać się do kalendarza lotów, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki eSky. Gdy dotrzesz do wyników, wybierz opcję 3 dni wcześniej lub później, a zobaczysz proponowane wtedy loty. Natomiast tuż obok możesz przełączyć widok na tygodnie. Poszukaj najtańszego lotu do Podgoricy i po prostu go zarezerwuj.

Polecana wyszukiwarka lotów do Podgoricy

Nie jest łatwo znaleźć najtańszy lot do Podgoricy. Będzie ci do tego potrzebna sprawdzona wyszukiwarka lotów. Taka, która wielu podróżnikom pozwoliła zrealizować marzenia o najdalszych podróżach w rozsądnej cenie.

Czym charakteryzuje się dobra wyszukiwarka lotów? Przede wszystkim musi przeglądać bazy danych wszystkich linii lotniczych. Chodzi o to, by pokazać ci najpełniejszą ofertę dostępną w danej chwili na rynku. Dotyczy to również lotów czarterowych. To często właśnie one są najtańsze. Pamiętaj, że wyszukiwarka eSky ma właśnie taką możliwość.

Co jeszcze? Bardzo ważne jest również to, co możesz zrobić z wynikami wyszukiwania lotów do Podgoricy. Aby znaleźć najlepszy lot, przydadzą ci się różne filtry. Przede wszystkim może ci się przydać możliwość określenia, ile przesiadek maksymalnie powinno znajdować się na trasie. Nie zawsze najtańsze loty mają dużo przesiadek, ale zawsze trwają najdłużej.

Zwróć również uwagę na takie filtry jak godziny odlotów czy lądowań. Jeżeli na polskie lotnisko musisz dostać się komunikacją publiczną, nie powinien to być lot nad ranem, gdy pociągi czy autobusy nie kursują. Podobnie na lotnisku docelowym - raczej celuj w loty do Podgoricy, które zakończą się wczesnym wieczorem, by jeszcze złapać autobus do hotelu.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Podgoricy w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Podgoricy, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Podgoricy mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Podgoricy?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Podgoricy obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Podgoricy

Popularne linie latające do Podgoricy

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Podgoricy

Znajdź nocleg w Podgoricy