Menu

Zjednoczone Emiraty Arabskie loty - Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie

 • Dubaj
 • Abu Zabi
 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: arabski
  Strefa czasowa: UTC +4
  Waluta: Dirham (AED)

 • Hotel marzeń

  Dubaj jest jedynym miejscem na świecie, w którym można zatrzymać się w 7-gwiazdkowym hotelu. Niezależnie od tego, czy jest to tylko chwyt marketingowy, hotel Burdż Al Arab gwarantuje niespotykany luksus i obsługę na najwyższym poziomie.

 • Zakupy

  Dubaj jest zakupowym centrum regionu. Pełno tu olbrzymich centrów handlowych oferujących różnorodny asortyment w dość przystępnych cenach i tradycyjnych targów (Souks). Dzięki temu miasto stało się mekką dla zakupoholików!

 • Zwyczaje

  W Dubaju nie kupisz alkoholu w sklepie lub restauracji. Dostaniesz go tylko w sklepach bezcłowych, hotelach lub w klubach nocnych. Nie ma ograniczeń dotyczących stroju, na plaży można pojawić się w kostiumie kąpielowym, za to całkowicie zakazane jest całowanie się w miejscach publicznych.

Co warto zobaczyć w Dubaju?

Dubaj to miejsce znane z realizacji śmiałych projektów. Światowe rekordy są tu czymś powszechnie spotykanym – znajdziemy tu najwyższy na świecie budynek Burdż Chalifa (aż  829,5 metrów!), największe centrum handlowe - Dubai Mall, największą fontannę, najbardziej luksusowy hotel - Burdż Al Arab (7 gwiazdek!), największą sztuczną wyspę, najszybszą windę i wiele innych!
Wrażenie robi infrastruktura, wciąż rozbudowywana, coraz nowocześniejsza i bardziej okazała. Niedawno ruszyła budowa wieżowca, który ma pobić rekord wysokości ustanowiony przez Burdż Chalifa! Innym niesamowitym i zrealizowanym już projektem są sztuczne wyspy palmowe – pełne rezydencji sławnych ludzi. Na pustyniach otaczających miasto powstały z kolei pola golfowe, a nawet sztuczny stok narciarski!

W tak wyjątkowym miejscu nie może zabraknąć licznych parków rozrywki, w których coś dla siebie znajdą zarówno rodziny, jak i amatorzy mocnych wrażeń. Kolejną atrakcją są pełne atrakcji i udogodnień plaże (Uwaga! Obowiązuje tu zakaz opalania się topless!). Atrakcją jest także sama pustynia, dokąd można wybrać się na safari i odwiedzić obóz Beduinów. Zwolennicy miejskich klimatów też znajdą coś dla siebie – godzinę drogi od Dubaju znajduje się bowiem stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające do Zjednoczonych Emiratów Arabskich