Menu

Tanie loty z Poznania do Dublina

Pokaż filtry

Dublin

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: irlandzki, angielski
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Czego unikać

  W nocy lepiej unikać dzielnicy Temple Bar, kiedy miejsce to staje się drugim domem dla podchmielonych mieszkańców i turystów. Nieco przereklamowana jest również parada z okazji dnia św. Patryka - widok pozostawiany przez nietrzeźwych imprezowiczów może przyprawić o mdłości!

 • Czego nie mówić

  Pod żadnym pozorem nie wolno mówić Irlandczykom, że są Brytyjczykami. Takie wyznanie naprawdę może rozpętać wojnę!

 • Czego nie możesz przegapić

  Jeśli chcesz uciec od wielkomiejskiego zgiełku, udaj się do hrabstwa Clare i zobacz niesamowite klify Moheru. Istnieje możliwość uczestnictwa w wycieczce autobusowej z przewodnikiem, dzięki czemu można dowiedzieć się więcej o historii tego miejsca!

Co warto zobaczyć w Dublinie?

Stolica Irlandii jest bez wątpienia miastem zabawy i dekadencji. Jeśli szukasz żywego miejsca, gdzie alkohol i imprezy trafiają się regularnie, na pewno musisz zwiedzić Dublin! Ruchliwy styl życia miasta  nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę że Dublin ma najmłodszą populację w Europie - ponad połowa jego mieszkańców ma poniżej 25 lat. Z tego samego powodu jedną z głównych atrakcji miasta jest muzeum browarnictwa Guinness Storehouse. Siedmiopiętrowy budynek pochodzący z 1759 roku zlokalizowany jest na terenie browaru St. James’s Gate Brewery swoim kształtem przypomina pintę piwa. Ciekawostka: każdego dnia jest tu produkowane ponad 10 milionów pint piwa! Goście Guiness Storehouse otrzymują pól kwarty piwa i możliwość cieszenia się niesamowitymi widokami!

Inne miejsca, które warto zobaczyć to: Trinity College, który skrywa „Księgę z Kells”, irlandzki skarb narodowy - święty manuskrypt napisany przez celtyckich mnichów około 800 roku naszej ery, znajdujące się w centrum miasta ZOO, Galeria Narodowa, gdzie znajduje się ponad 2500 obrazów oraz ponad 10000 innych eksponatów (w tym dzieła Picassa, Moneta i Van Gogha) oraz Narodowe Centrum Wodne - jeden z najciekawszych europejskich parków wodnych z ogromem atrakcji.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty z Poznania do Dublina znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Poznania do Dublina mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Poznania do Dublina mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Poznania do Dublina?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Poznania do Dublina obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Poznań Dublin

Popularne linie latające na trasie Poznań - Dublin

Stolica Irlandii urzeka nie tylko piękną architekturą, ale również niepowtarzalnym klimatem i gościnnością mieszkańców. To tylko kilka z powodów, dla których coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie w tym miejscu weekendu lub wakacji. Loty Poznań Dublin ma w swojej ofercie jeden z tanich przewoźników, a sam rejs trwa ok. 2,40h.

Katedra św. Patryka to jeden z wielu zabytków, które warto zobaczyć w Dublinie. Mimo wielu miejsc do zwiedzenia coraz więcej osób decyduje się na lot do stolicy Irlandii w okolicach 17 marca, czyli Dnia Świętego Patryka, aby uczestniczyć w świątecznych paradach. Tanie loty Poznań Dublin to jedna z możliwości, którą warto rozważyć, jeśli chcemy, aby podróż nie wyniosła nas zbyt dużo. Bilety lotnicze Poznań Dublin można kupić kilka miesięcy przed planowanym lotem, wtedy ich cena jest nieco niższa.

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Dublinie

Znajdź nocleg w Dublinie