Menu

Warszawa Nowy Jork - Tanie loty

Nowy Jork

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC-4 (lato), UTC-5 (zima)
  Waluta: Dolar amerykański (USD)

 • Doświadczenie wielokulturowości

  Nowy Jork jest prawdopodobnie najbardziej eklektycznym miastem świata. Odkryj Koreatown i zasmakuj w zupie ogonowej lub smażonym kurczaku w Gahm Mi Oak. Następnie pójdź na 5th Avenue i poczuj powiew luksusu!

 • Miasto, które nigdy nie śpi

  Nowojorskie życie nocne stało się sztuką - na pewno nie będziesz się tu nudzić, zwłaszcza, że nowe kluby powstają jak grzyby po deszczu. Polecamy olbrzymi (ponad 2700 m2!) czteropiętrowy Pacha Club położony nad rzeką Hudson!

Co warto zobaczyć w Nowym Jorku?

Żeby opisać wszystkie godne polecenia atrakcje w Nowym Jorku musielibyśmy prawdopodobnie zapisać kilka tysięcy stron, a ich zwiedzenie zabrałoby pewnie kilka miesięcy! Wielkie Jabłko to ikona amerykańskiej kultury, co chwila uwieczniana na filmach i odwiedzana przez miliony turystów z całego świata. Times Square, Empire State Building, Most Brookliński, Statua Wolności, Grand Central Station, Central Park to tylko niektóre z symboli miasta. Co jeszcze możemy polecić?

1. The Met, czyli Metropolitam Museum of Art, gdzie można podziwiać dorobek kulturalny ostatnich… 5000 lat! The Met posiada w swych zbiorach miliony dzieł sztuki, a na jego zwiedzanie najlepiej zarezerwować sobie cały dzień. Opłata za wstęp, mało kto o tym wie, zależy od odwiedzającego, choć sugerowana cena biletu wynosi 25 dolarów. Najlepiej muzeum zwiedzać w piątki i soboty, gdy jest czynne do godziny 21. Latem warto wybrać się do Roof Garden Cafe i Baru Martini (można tam dojechać windą z sekcji European Sculpture), zamówić pyszny koktajl i podziwiać z góry Central Park!

2. Prom na Staten Island – w trakcie rejsu można nacieszyć oczy niesamowitym widokiem miasta od strony morza!

3. High Line - od Meatpacking do West Side Yard ciągnie się park ulokowany na estakadzie nieczynnej linii kolejowej nad ulicami miasta!

4. Muzeum Guggenheima - nawet jeśli nie zdecydujesz się na oglądanie kolekcji zgromadzonej w muzeum, warto obejrzeć gmach – klejnot modernistycznej architektury.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Warszawy do Nowego Jorku w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Warszawy do Nowego Jorku, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Warszawy do Nowego Jorku mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Warszawy do Nowego Jorku?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Warszawy do Nowego Jorku obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Warszawa Nowy Jork

Popularne linie latające na trasie Warszawa - Nowy Jork

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Nowym Jorku

Znajdź nocleg w Nowym Jorku