Menu

Wyszukaj loty do Korfu

Korfu

Gdzie szukać najtańszych lotów na Korfu?

Nie zawsze opłaca się wybierać pierwszy bilet, jaki wyszukasz na stronie linii lotniczej. Warto skorzystać z wyszukiwarki lotów, aby porównać oferty linii lotniczych na Korfu. Być może tanie loty na Korfu znajdziesz u innego przewoźnika, niż wcześniej myślałeś.

Wyszukiwarka połączeń eSky ma tę przewagę nad stronami linii lotniczych, że w jednym miejscu wybierzesz najtańsze loty na Korfu oferowane przez regularnych przewoźników oraz tanie linie lotnicze. Często podczas porównywania ofert lotów na Korfu okazuje się, że najniższe ceny oferują Ryanair i Wizz Air. Bywa również tak, że tanie loty na Korfu oferują czarterowe linie lotnicze. Warto porównać te oferty, ponieważ w takich liniach cena biletu obejmuje również bagaż rejestrowany.

Najlepszym rozwiązaniem na znalezienie promocyjnych lotów jest wizyta w zakładce Okazje na eSky, gdzie utrafisz najlepsze okazje - prezentowane są tu tylko najtańsze loty na Korfu ze wszystkich polskich miast. Wystarczy wybrać miasto, kilka miast, lub kraj, z którego chcemy wyruszyć w podróż oraz określić, gdzie chcesz lecieć. Wyszukiwarka sprawdza najtańsze loty do Grecji w dowolnym terminie. To idealna funkcja dla osób, które które nie muszą trzymać się konkretnych dat lotu.

Przyjazne wyszukiwarki lotów

Aby znaleźć tanie loty na Korfu, skorzystaj z wyszukiwarki połączeń. Tanie loty na grecką wyspę szybko znajdziesz na eSky. Tanie loty z Polski do na Korfu oferują popularne linie lotnicze, obsługujące kilka tras. Zarówno Ryanair, jak i Wizz Air latają na odcinku Warszawa - Korfu. Poza tym tanimi liniami Ryanair dostaniesz na Korfu również z Katowic, Poznania czy Rzeszowa.

Łatwość korzystania z wyszukiwarki eSky polega na tym, że możesz jej używać na komputerze, tablecie czy telefonie. Za pomocą wyszukiwarki w oka mgnieniu wyszukasz tanie loty na Korfu i innych greckich miast.

Wyszukiwarka to dość prosty mechanizm, dzięki któremu od razu zobaczysz listę najtańszych lotów na Korfu w dniach, które cię interesują. Ponieważ zobaczysz na jednym ekranie ofertę wszystkich linii lotniczych, masz pewność, że znajdziesz najtańsze bilety na Korfu.

Bilety lotnicze z Polski na Korfu - ile kosztują?

Każdy, kto szuka połączeń z Polski na Korfu, może przebierać w ofertach. Dostępne są połączenia dwóch tanich linii lotniczych oraz połączenia czarterowe. Jeśli szukasz tanich lotów na Korfu, zwróć szczególną uwagę na ofertę tanich linii lotniczych - z Warszawy latają linie lotnicze Ryanair i Wizz Air, które na Korfu ze stolicy Polski lecą ok. 2 godziny i 20 minut.

Bilety lotnicze Wizz Air i Ryanair na Korfu kosztują 200-400 zł, zależnie od daty lotu i wyprzedzenia, z jakim kupujesz bilet. W cenę wliczony jest jednak tylko mały bagaż podręczny. W ofercie czarterowych linii lotniczych na Korfu dostępne są połączenia niemal ze wszystkich polskich lotnisk, a w cenę biletów zazwyczaj wliczony jest bagaż rejestrowany. Cena tych biletów jest zazwyczaj nieco wyższa, ale przy odrobinie szczęścia można upolować tanie bilety na Korfu za 250 zł od osoby.

Połączenia lotnicze Polska - Korfu mają w swojej ofercie dwie tanie linie lotnicze i kilka czarterowych, dlatego nie trać czasu na analizowanie oferty każdego z przewoźników z osobna. Najłatwiej porównać ceny i wybrać najtańszy bilet na Korfu, korzystając z wyszukiwarki lotów. W ten sposób wyeliminujesz ryzyko przepłacenia za bilet do Grecji.

Jak porównać ceny lotów na Korfu?

Jeśli choć raz szukałeś tanich lotów, wiesz, jak żmudne i męczące jest korzystanie z wyszukiwarek na niezliczonych stronach linii lotniczych. Siedzisz przy komputerze, albo co gorsze - z telefonem w dłoni, szukając tanich lotów na Korfu czy w inne miejsce, za każdym razem zmieniając daty połączeń lotniczych w kalendarzu poszczególnych linii lotniczych. A wystarczy skorzystać ze znacznie prostszego rozwiązania.

Zwróć uwagę na dodatkowe usługi oferowane w ramach biletu lotniczego na Korfu. Tanie linie lotnicze mają dość podobna ofertę, ale może znajdzie się element, który jest dla ciebie ważny. Jeśli bierzesz bagaż rejestrowany, przed zakupem sprawdź, ile musisz dopłacić za niego. Nie jest on wliczony w cenę biletu na Korfu Ryanairem ani Wizz Airem. Tanie linie lotnicze nie mają jednego cennika, opłata za bagaż może różnić się nie tylko w zależności od jego wagi, ale również daty podróży.

Istotny jest tu szczególnie termin lotu. Jeśli masz ten komfort, że nie musisz lecieć w konkretnym terminie, możesz znaleźć naprawdę tanie połączenia lotnicze na Korfu. Tym bardziej, jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem. Powszechnie wiadomo, że linie lotnicze nie oferują tanich lotów last minute, gdy zostają ostatnie miejsca na pokładzie.

Kiedy kupować bilety lotnicze?

Jeżeli termin twojego lotu możesz przesunąć, użyj kalendarza, dzięki któremu sprawdzisz, w których dniach najtańsze bilety na Korfu są sprzedawane przez tanie linie lotnicze. Zazwyczaj tańsze są loty w środku tygodnia, a droższe od piątku do niedzieli, ale nie jest to reguła, szczególnie, gdy w środku tygodnia wypada jakieś święto.

Możesz również skorzystać z zakładki Okazje, w której prezentowane są najtańsze bilety bez względu na termin podróży. To dobra alternatywa dla osób, które nie są związane żadnymi terminami, ale chcą zwyczajnie pospacerować po mieście i szukają najtańszego lotu na Korfu. Wybierz miasto lub kilka miast wylotu i zobacz, jaka jest w danej chwili dostępna oferta linii lotniczych do Eindhoven.

Podczas szukania tanich lotów pamiętaj, że oferta linii lotniczych na Korfu jest zmienna. Im bliżej daty wylotu, tym cena biletów będzie rosnąć. Co to dla ciebie oznacza? Im wcześniej zdecydujesz się na kupno biletu na Korfu, tym taniej go kupisz. W ostatniej chwili przed wylotem zdarzają się supertanie bilety, ale będziesz mieć wtedy bardzo mało czasu na podjęcie decyzji.

Jak najłatwiej kupić tanie bilety lotnicze?

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu, by kupić tani bilet na Korfu, użyj wyszukiwarki, np. eSky, gdzie możesz zdecydować, z którego lotniska w Polsce wylatujesz i kiedy.  Jeśli chcesz znaleźć najtańsze bilety do Grecji, porównać musisz kilka elementów. Wartość biletu na Korfu to jedynie część kosztów, jakie ponosi pasażer. Szukając taniego połączenia lotniczego sprawdź, jak daleko musisz dojechać z lotniska i ile kosztuje dojazd autobusem, pociągiem czy taksówką. Może się okazać, że bardziej kalkuluje się wziąć nieco droższy bilet, ale nie dopłacać do podróży pociągiem. Z naszego kraju na korfu lecieć możesz z kilku lotnisk, w tym z obu warszawskich - Okęcia i Modlina.

Zwróć również uwagę na godziny podróży. Jest to szczególnie istotne, gdy lecisz na krótko i chcesz jak najwięcej czasu spędzić na greckiej wyspie. Wybierz lot na Korfu tak, by zyskać możliwie najwięcej czasu. Jeśli budzisz się skoro świt, pewnie nie będzie ci przeszkadzał lot zanim zacznie świtać.

Ceny biletów lotniczych nie są stałe, więc warto skorzystać z wyszukiwarki tanich lotów na Korfu, dzięki której możesz w łatwy sposób porównać oferty różnych linii lotniczych. Na eSky wybierz połączenie lotnicze na trasie z Polski na Korfu i podaj termin, w którym chcesz odwiedzić tę piękną grecką wyspę. Jeśli wolisz, możesz już na samym początku określić miasto wylotu.

Przydatne informacje o lotniskach w Korfu

Popularne linie latające do Korfu

Urlopy na wyspie przyciągają tłumy turystów. Loty do Korfu umożliwiają organizację właśnie takiego urlopu. Korfu to jednocześnie nazwa wyspy i miasta. Wyspa położona jest stosunkowo niedaleko stałego lądu, co jest dużym plusem pod względem komunikacji. Gdybyśmy chcieli przeprawić się kontynent, podróż promem byłaby jak najbardziej możliwa. Jednak sama wyspa oferuje wystarczająco atrakcji. Bilety lotnicze do Korfu powinny uprawniać nas do pobytu w Grecji przynajmniej przez tydzień, a najlepiej przez dwa tygodnie. Szczególnie, jeśli pobyt w Korfu ma być naszymi dorocznymi wakacjami. Specjaliści twierdzą, że dopiero dwa tygodnie to wystarczający okres, by całkowicie naładować akumulatory i przygotować się na kolejny rok pracy. W tym czasie możemy wylegiwać się na plaży, zwiedzać lub aktywnie spędzać czas. Warto korzystać, bo tanie loty do Korfu bardzo często zaskakują niskimi cenami.

Tablica lotów: Korfu

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Korfu

Znajdź nocleg w Korfu