Menu

Puerto del Rosario loty - Tanie loty do Puerto del Rosario

Pokaż filtry

Puerto del Rosario

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: hiszpański
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Zaginiona Atlantyda?

  Według niektórych badaczy Fuerteventura miała być niegdyś częścią opisanej przez Platona, zaginionej cywilizacji Atlantydy. Mityczne opowieści lokalizowały tu także ogród Hesperyd.

 • Trochę słońca, trochę deszczu

  Fuerteventura charakteryzuje się specyficznym mikroklimatem poszczególnych regionów. W jednym czasie na niewielkim obszarze może padać deszcz i świecić słońce. Warto to zobaczyć.

 • Zabawa trwa!

  Od połowy lutego do końca marca na całej wyspie trwa zabawa karnawałowa, natomiast w październiku obchodzone jest hucznie święto patrona Puerto del Rosario. 

Bezpośrednie loty na Fuerteventurę

Wyspy Kanaryjskie - wymarzony wakacyjny kierunek jest w zasięgu ręki, wystarczy znaleźć bilet w rozsądnej cenie. Loty bezpośrednie na Fuerteventurę dostępne są przez cały rok, choć oczywiście w sezonie wakacyjnym jest ich znacznie więcej. Oprócz tanich linii lotniczych Ryanair do Puerto del Rosario latają również linie czarterowe.

Dostępny na trasie Warszawa-Modlin - Fuerteventura lot bezpośredni Ryanair trwa ok. 5,5 godziny. Jest to lot bezpośredni, bez przystanków i konieczności przesiadania się do innej maszyny. Należy pamiętać, że w cenę biletu nie wlicza się bagażu rejestrowanego, a wyłącznie mały bagaż podręczny.

Loty czarterowe natomiast dostępne są z większości Polskich lotnisk za sprawą biur podróży, które organizują wakacyjne wyjazdy. Loty bezpośrednie na Wyspy Kanaryjskie dostępne są m.in. na trasach Katowice - Fuerteventura, Wrocław - Fuerteventura, Poznań - Fuerteventura, Gdańsk - Fuerteventura, Kraków - Fuerteventura.

Ceny lotów na Fuerteventurę

W przeciwieństwie do lotów po Europie, ceny lotów na Wyspy Kanaryjskie nie należą do najtańszych. To charakterystyczne, że podróże na popularne wakacyjne wyspy kosztują nieco więcej niż loty do europejskich stolic. Podobnie jest z kosztem połączeń z Polski do Puerto del Rosario, miasta na wyspie Fuerteventura, należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Gdy biletów jest jeszcze dużo, ceny lotów czarterowych nie należą do najniższych. Zmienia się to w ostatnich dniach przed podróżą - często, gdy zostają ostatnie bilety, biura podróży obniżają ceny lotów na Fuerteventurę, by sprzedać możliwie jak najwięcej miejscówek. Podczas, gdy normalna cena lotu do Puerto del Rosario wynosi 600-1000 zł, w ofercie last minute można znaleźć lot za 100-300 zł.

W miarę stałą ofertę mają tanie linie lotnicze Ryanair, które obsługują połączenie Warszawa - Fuerteventura. Choć to zazwyczaj 500-600 zł, przy odrobinie cierpliwości można znaleźć bilety lotnicze na Wyspy Kanaryjskie po 100-300 zł.

Porównywanie tanich biletów

Nie jest sztuką kupić bilet na Wyspy Kanaryjskie, ale zapłacić za niego jak najmniej. Aby ta sztuka się udała, musisz mieć możliwość porównania ze sobą biletów lotniczych do Puerto del Rosario. Nie ma na to prostszego sposobu niż skorzystanie z pomocy wyszukiwarki lotów.

To wygodne narzędzie, dzięki któremu porównasz bilety na Fuerteventurę bez skanowania stron wszystkich linii lotniczych. Pewne rzeczy mogą się zrobić same, automatycznie, po co więc zawracać sobie nimi głowę? Darmowa wyszukiwarka lotów pozwoli ci porównać ofertę linii lotniczych do Puerto del Rosario.

Pamiętaj jednak, że wyszukiwarki lotów operują w czasie rzeczywistym, czyli podają aktualny stan linii lotniczych. Jeśli będziesz zbyt długo się zastanawiać nad kupnem biletu na Fuerteventurę, ktoś może cię ubiec i jako pierwszy zarezerwować podróż w tak dobrej cenie. Nie trać więc czasu na rozmyślanie, tylko zarezerwuj wymarzone wakacje.

Jak kupić tani bilet lotniczy?

Skoro tu trafiłeś, pewnie chciałbyś zapłacić za lot na Wyspy Kanaryjskie 100 zł w dwie strony albo i mniej. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość - to jest możliwe. Musisz tylko skorzystać z właściwych narzędzi. Pierwsze swoje kroki skieruj do zakładki Okazje w aplikacji eSky oraz na stronie internetowej.

To wyjątkowe miejsce w sieci - na jednej stronie zgromadzone są tu najtańsze bilety we wszystkich kierunkach świata. Możesz wybierać spośród wszystkich lub od razu przejść do lotów na Fuerteventurę. Zwróć uwagę, że nie musisz określać terminu podróży. Od razu dowiesz się, kiedy w ciągu najbliższych kilku miesięcy cena za lot będzie najniższa.

To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają jeszcze sprecyzowanych planów i gotowe są wyruszyć na wakacje, gdy bilety do Puerto del Rosario będą najtańsze. Jeśli jesteś jednym z takich szczęśliwców, już możesz cieszyć się na myśl o tanim locie.

Czy warto korzystać z wyszukiwarki lotów?

Nie trzeba mieć na koncie mnóstwa wypraw po całym świecie, by kupować tanie loty. A i od takiej osoby przecież nikt nie oczekuje, że będzie na pamięć znała siatkę połączeń lotniczych wszystkich przewoźników. Jeśli chcesz kupić tani bilet do Puerto del Rosario, skorzystaj z najprostszego narzędzia, które pomoże ci znaleźć najtańsze połączenie.

Mowa oczywiście o wyszukiwarce lotów eSky, która dostępna jest od ręki w aplikacji mobilnej oraz na głównej stronie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią tracić czasu na robienie czegoś, co mogą za nich zrobić maszyny. W końcu po to człowiek wynalazł tyle rzeczy, by mu służyły. Właśnie taką możliwość daje wyszukiwarka lotów do Puerto del Rosario i każdego dowolnego miasta i miasteczka na całym świecie.

Wyszukiwarka nie tylko pomoże ci porównać ceny biletów na Wyspy Kanaryjskie, ale również wskaże, które loty są bez przesiadki, trwają krócej czy godziny lotów mają bardziej przystępne. A możliwość porównania to możliwość wybrania najlepszej opcji.

Sposoby doświadczonych podróżników na tanie loty

Jeśli dla ciebie najważniejsza jest cena podróży, zacznij poszukiwania od zakładki Okazje. Tam znajdziesz najtańsze dostępne połączenia. Świetnie, jeśli data wylotu na Fuerteventurę będzie pokrywać się z planowanym przez ciebie terminem. Zdarza się jednak, że z powodu cen połączeń trzeba przekładać urlop w pracy. Warto jednak podjąć ten wysiłek, by mieć najtańsze bilety lotnicze.

Elastyczność w kwestii terminów podróży to podstawa, jeżeli chcesz tanio podróżować. To od ciebie zależy, na co się zdecydujesz, jednak pamiętaj, że zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na szkołę nurkowania na Wyspach Kanaryjskich lub inne atrakcje.

Warto również przyjrzeć się cenom połączeń w inne dni niż te, które początkowo zakładaliśmy. Często zdarza się, że kilkakrotnie tańsze bilety można kupić na podróż kilka dni wcześniej lub później. To również bardzo ciekawa opcja, jeżeli chcesz zaoszczędzić na bilecie możliwie jak najwięcej. Bądź jednak szybki. Zdarza się, że ktoś ucieszony cenami lotów odkłada rezerwację na później. Otóż jest to wielki błąd - linie lotnicze zmieniają ceny lotów. Koszt twojego lotu na Fuerteventurę również może się zwiększyć.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Puerto del Rosario w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Puerto del Rosario, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Puerto del Rosario mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Puerto del Rosario?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Puerto del Rosario obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Puerto del Rosario

Popularne linie latające do Puerto del Rosario

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Puerto del Rosario

Znajdź nocleg w Puerto del Rosario